Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 10.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ápoló hatóanyagai, az allantoin és az aloe vera 24 órán át védik az érzékeny hónaljat. A krémdezodor hosszantartó védelmet nyújt az izzadás ellen. Biztonságos, friss érzetet kölcsönöz. Alkoholmentes.

Kiszerelés: 50 ml

Reese

2016. szeptember 17.

Semmit sem ért. Foltot hagyott, összekente a ruhám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Semmit sem ért. Foltot hagyott, összekente a ruhám.

platinakuka

2015. augusztus 19.

update:
ha jól értelmezem, az új összetétel egy kalap k.kit nem ér :( ezt sajnálattal hallom, RIP báleja szenzitív krémdeó :(

hát, nekem kb bevált, mindig újraveszem. nem 24 órás, az tény, mondjuk én izzadós is vok :s
de nem irritálja a bőrömet, és nem lettek benne csomók, mint az adidas stift-től. (sebész szedte ki, azt mondta, a gyanta plusz az agresszív izzadásgátló hatás eredményezhet ilyet, mert eltömíti a pórusokat)
de ez kb okés, a szódabikarbónát mondjuk nem übereli :D
az én büdi kis testemnek jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

update:

de ez kb okés, a szódabikarbónát mondjuk nem übereli :D
az én büdi kis testemnek jó.

nanne

2015. június 30.

Nagyon nehezen használom el. Az illata kicsit kesernyés (?) nem tudom, de nem kellemes, nehéz eloszlatni, ha túl sokat viszünk fel fehér foltot hagy. Nem bír ki egy egész napot, amivel nem lenne bajom, de egy forró napon 1-2óra és büdösebb leszek, mintha nem is használtam volna semmit. Télre jó lenne, de akkor inkább alumíniummentes deót választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Enca

2014. december 9.

Valamikor régebben használtam egy nyár elején... nem vált be... lehet, hogy bennem van a hiba, de sem az illata nem tetszett, sem nem hatott rendesen, illetve az alumínium miatt biztos hatott, de nekem inkább a ruhán volt, elkenődött. Nem vettem meg újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

ninacska

2014. február 5.

Nehéz szétkenni a fejjel, nehezen szívódik fel, és nem teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

Nehéz szétkenni a fejjel, nehezen szívódik fel, és nem teszi a dolgát.

MissM

2012. október 30.

Aki izzadós a hónalján, annak tényleg nem ajánlom. Az én bőrömet ápolja, mert mindig kiszárad kissé a szőrtelenítéstől. Egyáltalán nem vagyok izzadós ezen a részen, így nekem tökéletes, szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

bibice79

2012. július 7.

Nekem eddig bejott, ebben a 34 fokos kanikulaban engem jobban ved mint a garnier. A kremet jol bemaszirozom ugyhogy feher csik problemam eddig nem volt. Az aluminium miatt 4 est adok, de egy aluminium mentes alverdes deos probalkozasom utan most inkabb egy ilyet valasztottam, mert az anelkuli nekem annyira volt hatasos kb mint a szentelt viz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

doee77

2012. május 17.

Tavaly nyár elején vettem egyet, tetszett a tubusos, krémszerű kiszerelés, és mivel sajnos ott igen érzékeny a bőröm, reméltem, hogy a sensitive is jelent valamit... sajnos, nem vált be. Az illata tubusban szaglászva kellemes, melegben 1 óra múlva alsós lányöltöző... a hatékonysága sem túl meggyőző, és sajnos, ami nem szívódik fel, az fehér krém-csíkokként ottmarad... :( :( :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

B. Mónika

2012. május 5.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be.

Macska

2012. február 6.

Semmit nem vég izzadás ellen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Semmit nem vég izzadás ellen...

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.