Balea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. június 3.

Kategória:   Dezodorok

A krémdezodor gyengéd receptúrája alumínium nélkül, természetes nátronnal 24 órán át dezodorálja a hónaljat. Az alumíniummentes formula segít megelőzni az izzadság bomlását, illetve az ezzel járó kellemetlen szagok kialakulását. Ezenkívül sheavajjal és gyapotmagolajjal ápolja a bőrt, hogy a hónalj bársonyosan sima legyen. Formulája nem tartalmaz mikroműanyagokat, a tégely (kivéve a tetőt) pedig 100% újrahasznosított anyagból készül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nagamai

2022. október 21.

Kicsit macerás használni, de nagyon szerettem mert 12 óra után se volt izzadság szagom. Sajnos viszont egy idő után viszkettem tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 21.

Bubus06

2022. szeptember 28.

Én is hatékonynak érzem, finom illata van, nem vagyok az a nagyon izzadós típus sem..de az Isten szerelmére, borzasztóan csíp ha borotválkozás után kenem fel... :(
Megszállott borotválkozó vagyok, minden este átmegyek borotvával a hónaljamon biztos ami biztos alapon..de még nem találtam meg azt a terméket ami ne irritálta volna.
Valaki szánjon meg egy tanáccsal, hogy mégis hogy érjem el azt, hogy tudjam is minden nap használni csípő érzés nélkül? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 28.

ForestNymph

2022. augusztus 31.

Őszinte leszek...
UTÁLOM!! 😅
Ne essék félreértés, funkcióját ellátja, illatozom, nem izzadok.
De ez az állag... Ez kemény, kaparni kell, fehér réteget hagy.
Tele a körmöm, kezem, pacsálom a vizet, mire lejön ez a vaskos fehér cink réteg!
Inkább maradok továbbra is az Alverde narancsos krém deónál, illetve luxus de nagyon jó a Tihany Lavender deó.
Puha shea vajas, lágy, nem fog.... 🥰
És ezt a kis málnaságot megreptetem Kukamennyországba.
(Már elnézést a rajongóktól)

Update:
Na jó egye fene, kap egy plusz csillagot.😉
Nem dobtam ki végül. Mert tényleg hat!
Csak meg kell szokni az állagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 31.

Őszinte leszek...
UTÁLOM!! 😅
Ne essék félreértés, funkcióját ellátja, illatozom, nem izzadok.
De ez az állag... Ez kemény, kaparni kell, fehér réteget hagy.
Puha shea vajas, lágy, nem fog.... 🥰
És ezt a kis málnaságot megreptetem Kukamennyországba.
(Már elnézést a rajongóktól)

Update:
Na jó egye fene, kap egy plusz csillagot.😉
Nem dobtam ki végül. Mert tényleg hat!
Csak meg kell szokni az állagot.

JVica98

2022. augusztus 31.

Nagyon gondolkodtam, hogy kipróbáljam-e, mivel eddig itthon kikevert deót használtam, csak a baj az volt, hogy attól nagy, gyulladt szőrbenövéseim voltak, elég sokáig.. hát nem volt kellemes 😅 aztán rászántam magam, megvettem ezt, és de jól tettem 😁 2 hete használom, funkcióját jól ellátja, egész nap nem érzem magam büdösnek, bár tényleg fehér réteget hagy a hónalljon, nekem eddig semmimet nem fogta igazán össze, és nap közben nem is látszik aztán már, de a lényeg, hogy nagyon jól nyugtatja a bőrömet, azóta, hogy ezt használom, semmi gyulladás nincs a hónalljamon. Nem mellesleg elég olcsó a többi ilyen deóhoz képest, és sok is van benne. Én egy ilyen mini műanyag "spatulával" szoktam felvinni, így a kezem se lesz olyan, és meg is könnyíti a dolgot 😊 aki hasonló problémával küzd, nagyon ajánlom 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 31.

cattitude

2022. július 24.

nem tudom, milyen volt ez a régi, nekem az új van meg. kényelmes használni, kellemesen krémes az állaga, nem túl erős az illata. nem csíp, nem irritál, szagok ellen megfelelő, de ami a legjobb, hogy combkidörzsölődés ellen is remek, úgyhogy szívből tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 24.

KrauszSzevinKriszta

2022. július 23.

Az új verzióját használom, a règihez nem volt szerencsém, ezért összehasonlítani nem tudom. Ez a termék szuper, szagtalanít és az illata is finom. Az állaga szerintem jó, könnyen kenhető. Amire kitalálták, arra kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 23.

DancsiTheUnicorn

2022. május 25.

Ez az első ilyen krémdezodorom és azt kell mondjam, jó kis termék. Nálam kicsit gyorsan fogy, minden nap fürdés után kenem be vele magam (kb egy hónapig tart ki), de egyáltalán nem drága. Finom illata van, eddig a Rexona maximum protection dezodorjaival együtt használtam, most a nuud mellé fogom használni, csak az illata miatt. Kicsit pepecselős ez a kézzel bekenés, meg nehezen jön le utána az ujjamról, de hát ez ilyen. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

kissagi19

2022. május 12.

Új dobozzal vettem, ami konkrétan semennyire sem dezodorál. Más az állaga és a színe is. Kár volt elrontani, ami jó volt

2021.02.21 Update: 1 hete csak ezt használom, mert nem jutottam el a megszokott stiftemet megvenni. A kövi gyanta miatt még van egy kis hónaljkutyám is, és így sem büdösödök, sem izzadok. Aktív életet élek, sokat sétálok, este pedig itthon tornázok, tehát nem 0-24ben hanyatt fekszem. Hihetetlen. Mindenkinek ajánlom.

Alumentes golyós deót használtam előző napon,(tehát nem volt hosszan tartó speckó deo rajtam) majd reggel ezt kentem fel. 0 nedvesség a pólómon, 0 szag.
Pihenős, nem rohangálós napon használtam, hétvégi, szabadnapos deónak elsőre tökéletes lesz. A kis kiürült doboz pedig PET, újrahasznosítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 12.

22kapibara

2022. április 5.

Végre egy környezetbarát, alumíniummentes dezodor, ami bevált! :) Működik, kellemes az illata, és még olcsó is. (Már egy ideje lejöttem az alumíniumos deókról, tehát már korábban átestem a váltással járó bűzölgésen - így nem tudom, hogy első mentes termékként mennyire hatékony a szagok ellen. Viszont azt tanúsítani tudom, hogy hosszútávon működik.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

Qwerty

2022. február 19.

2020. augusztus 10. A szódabikarbónás krémdezodorokkal két probléma szokott lenni: vagy túl sok bennük a szódabikarbóna, vagy túl kevés. Ha túl sok, akkor legjobb esetben is kipirosodást okoz, a rosszabbakban meg mindenféle ocsmány fertőzést. Ha túl kevés, akkor meg nem ér semmit. Ez a krémdeo az utóbbi lett, de nem végzetesen rossz, sőt. Nagyon sűrű, tapadós krém állaga van, nem kemény, de kicsit nehéz kikapirgálni a dobozból. Egy fél borsónyit szoktam használni, annyi elég is, kell vele ugyan dolgozni, de elég jól el lehet kenni. Kezet kell mosni utána, de még szappannal is alig jön le, inkább csak egy idő után beszívódik. Az illata nagyon kellemes és enyhe.
Átlagos nyugis nappal elbír, intenzív esetben is 2-3 óráig bírja szagtalanító hatással, ilyenkor reggel még rádolgozok egy fél csipetnyi szódabikarbónát és úgy kibírja a napot. Egyébként is ezt a taktikát követem: valami semleges, jó összetételű, alumentes golyós dezodorra egy kis szódabikarbóna, és sosem volt bajom a kutyaszaggal egész nap. Na de ezt épp azért vettem, hogy ne kelljen még külön a porral vacakolni.

Update. Valamennyit változtattak rajta, már nem olyan sűrű, könnyebb eldolgozni és plusz szódabikarbóna sem kell rá. Remélem, hogy hamarosan átkerül valami kenőfejes, tekerős tubusba mert a kézről továbbra is lehetetlen lemosni, ezt nagyon utálom benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 19.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene