Balea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. július 6.

Kategória:   Dezodorok

A Balea krémdezodor gyengéd receptúrája alumínium nélkül, természetes nátronnal 24 órán át dezodorálja a hónaljat. Az alumíniummentes formula segít megelőzni az izzadság bomlását, illetve az ezzel járó kellemetlen szagok kialakulását. Ezenkívül sheavajjal és gyapotmagolajjal ápolja a bőrt, hogy a hónalj bársonyosan sima legyen. Formulája nem tartalmaz mikroműanyagokat, a tégely (kivéve a tetőt) pedig 100% újrahasznosított anyagból készül.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

hovirag

2021. szeptember 12.

Nekem eddig ez az egyik legjobb aluminiummentes dezodorom. És az illata is nagyon tetszik. Kicsit nehezebb lemosni, mint egy átlagos dezodort, de nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

juno

2021. szeptember 11.

Sokszor aggasztott már az alumíniumtartalmú dezodorok használata, de az alumentes próbálkozásaim (pl. kristálydeo, vagy az alkoholos Balea golyós deo) eddig nem voltak sikeresek, sőt, egy ideje pl. az alumíniumtartalmú deók közül is volt, amit nem éreztem elégnek....pedig nem vagyok különösebben izzadós, de úgy érzem komfortosan magam, még otthon is, ha hónaljban van valami, zavar a testszag. Megláttam ezt a tégelyt a boltban, semmit nem vártam tőle, de úgy voltam vele, ennyiért egy próbát megér, max. otthonra elhasználom. Egy óriási pozitív csalódás a termék! Könnyű felkenni, nem irritál, nem hagy foltot a ruhán, és TÉNYLEG működik. Furcsa érzés, hogy picit izzadok mellette (mert ez nem gátolja meg a képződést, mint az alumíniumtartalmú deók, amiket sok éve használok), de szag nincs! Egy hete használom, ma sportoláshoz is kipróbáltam, teljesen OK. Egy húzós napon azért lehet egy utánkenés vagy kiegészítés nem árt majd, de az átlag napokra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Naftalin

2021. július 31.

Alumentes deót használok, ami eddig bevált, persze kivonták a forgalomból, így ez volt a következő tesztalany. Bő 1 hónapja tesztelem, eddig nem használtam ilyen jellegű terméket, de hihetetlenül jól bevált! Először csak itthon mertem felkenni, aztán odáig jutottunk, hogy ez lett a bombabiztos dezodorom. Az izzadást nem akadályozza, viszont még a párás, 40 fokos melegben sem volt semmiféle testszagom, nálam ez a lényeg egy dezodornál. Ilyet még alumíniumos sem produkált, semmi mást nem érezni, csak a termék illatát visszafogottan, parfümöt is nyugodtan lehet mellette használni. Az előírt mennyiséget kenem fel, ha tudom, hogy megyek valahova, akkor pedig kb. másfélszer annyit és tuti a hatás egész napra, normál mennyiséggel újrakenős lenne nekem délután. Számomra kicsit macera ez a kenegetés, borotválás utáni reggelen enyhén csíp,de ez már egyéni dolog, próbáltam spatulával, de azzal nem fejtette ki úgy a hatását, mint ha kézzel dolgoztam el. Eléggé sokáig kell mosni, hogy ne érződjön a kezünkön, ez az egyetlen oka, amiért nem mindennap ezt használom, de ettől függetlenül hibátlanul teljesít, rengeteg ideig elég és nagyon jó áron van. Ja, és nem hagy foltot ruhán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

tara95

2021. július 19.

Sajnos le kell, hogy pontozzan, nekem az Olivia sokkal, de sokkal jobban bevált, ez kb olyan, mintha semmit nem kennék fel. Keverek majd bele szódabikarbónát, hogy elfogyjon, de teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Glorcika

2021. június 28.

Nagyon sok alumínium és minden mentes izzadásgátlót kipróbáltam már: stift, deó, golyós, tégelyes, mindegyiknél volt gondom, egynémely úgy kicsapta a bőröm, mintha szó szerint rohadt volna... De aztán megtaláltam ezt és jelenleg BEST termék. A 3. tégellyel használom már, az első kettőnél illatot egyáltalán nem éreztem, most érzek de csak nagyon kis minimálisat. Foltot nem hagy, nem leszek büdi, nem csak pi, a bőröm nem csúnya. Ebben a melegben dupla mennyiséget kenek fel, de nem bánom, hogy hamarabb fogy, mert tényleg nagyon jó, és megéri az árát, ami amúgy nem is annyira vészes, a sok mindenmentes deok közül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

natasa

2021. június 27.

Régebben készítettem magamnak hasonló krémdezodort, és már azon gondolkodtam, hogy újra nekiállok. Így viszont nem pancsolok vele, nagyon jó!
A hatása az elvárásoknak megfelelő (hiszen már használtam ilyen jellegű dezodort). Jól kenhető, nem ragad, felkenve kicsit púderes hatású, és nagyon jól működik. Az illata kellemes, nem túl erős, az összetevők is jók (alumentes, de ezen kívül is jók az összetevők). Az ára is baráti, könnyen beszerezhető. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 27.

SweetCaroline

2021. június 16.

1 tégely elhasználása után határozottan mondhatom, hogy ez eddig a legjobb alumentes dezodorom :)

Nálam simán kitárt egész nap 30°C-os melegben, edzés mellett is. Nyilván megizzadok, de egyáltalán nem leszek büdös. Általában simán bírja egész nap, talán 1-2x volt, hogy újra kellett kenni délután.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

tric

2021. június 7.

Az Olivia helyett találtam ezt, pénztárca barátabb és ugyanúgy műanyagban van mint a másik. A fújós Dove óta a legjobb dezodorom, nagyon örülök, hogy megtaláltam, és nem kell állatkísérletes stb. cuccokat használnom. Szerintem nem körülményes felkenni, igaz, melegben könnyebb mert megolvad benne kicsit a krém, hidegben szilárdabb. Kicsit nehéz lemosni a kézről, cserébe nem leszek szuperbüdi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

nani8419

2021. május 14.

Egy ideje már alkohol- és alumínium mentes dezodort vásárolok. Sokáig nézegettem, kerülgettem a krémdezodorokat, bizonytalan voltam a választásban is, de végül megvettem. Nagyon pozitív csalódás volt! Egész nap nem izzadok (kivéve, stressz hatása alatt, az bármilyen deót legyűr), friss, jó illatom van. Azt hiszem megtaláltam benne az "igazit" 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 14.

GabriellaZ

2021. május 11.

Szerintem szuper termék, szuper illattal, hosszú használat után pedig egy normál napra simán elég. Azért a húzósabb napokra használok még valamit pluszban mellé, főleg nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide