Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Lábápolók

Balea lábápoló spray teafaolajjal és Octopiroxszal

Azalea

2019. június 26.

Nagyon jó termék, még este is érezni az illatàt. Férjem is minden reggel hasznàlja, lassan fogy és olcsó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

barbigirl21

2019. január 8.

Nem rossz, de a Dr. Kelen pumpás cucca valahogy frissítőbb érzetet nyújtott, mint ez :/ És természetesebbnek is éreztem. A magasabb ár ellenére valószínűeg vissza fogok térni ahhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

ronin78

2017. június 21.

Használtam én is ezt a spray-t, illetve az izzadásgátlós változatát is. Én elégedett vagyok velük, persze nagyon nagy melegben csodát ezektől sem szabad várni, de ettől függetlenül jól teszik a dolgukat. Egyébként tévedés, ha ettől a teafaolajos változattól várja valaki, hogy izzadást csökkentsen, ugyanis egy szóval sem ígéri a termék, hogy izzadásgátló -vagy csökkentő lenne. A teafaolajnak köszönhetően elveszi a kellemetlen szagokat, bár valóban, nem mindenkinek tetszik a teafaolaj illata. Ellenben baktériumölő, gombaellenes, gyulladáscsökkentő hatású, egyszóval nagyon hatásos tud lenni sok helyzetben, így itt is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Barbika

2016. április 29.

Tetszik ez a lábspray is, én a sima változatát használom, az is teljesen jó. Akiknek nagyon izzad a lábuk és bűzlik,azoknak ajánlom,hogy gyógyszertárból vegyenek gyógyszertári fehér krémet, amivel esténként kell bekenni a lábat. Annál hatásosabb nincs is! Régebben nekem is volt bajom a lábszagocskával, amikor észrevettem,hogy apum használ vmi fehér dobozos gyógyszertári krémet,amit a gyógyszertárban kevernek ki. Kipróbáltam,nekem is bevált. Azóta nem bűzölög meg semmi, nem izzad, és így elég ilyen kis spray-ket használni a tappancsaimra :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

dizabella01

2015. szeptember 26.

Nagyon izzadós vagyok, a lábam szinte úszik minden nyáron. Az itteni vélemények alapján csodaszerre vártam, de sajnos nem teljesített épp úgy ahogyan én szerettem volna. Az illata kellemes, kicsit erős, de az izzadság szagát nem engedi előlépni, viszont a nedvesség megszüntetésében nem sokat segített, ugyanolyan vízfoltok jelentek meg a bőr cipőimben. Ezért kap egy 4-est, és igen, újravenném, télen szerintem kiválóan fog majd teljesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

mano

2015. augusztus 2.

Sajnos nekem sem sokáig fogja vissza az izzadást, a szaga pedig nem túl kellemes, amikor keveredik a büdős cipő/lábszaggal :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Blackxentric

2015. június 22.

Azt hiszem én leszek itt a kakukktojás. Nekem semmit sem ért. A lábam ugyanúgy izzad, mintha nem használnám és sajnos ugyanolyan büdös is. Árba nagyon jó és sok is van benne, de vissza kell térnem a Hansaplast lábsprayéhez. Pedig olyan jó lett volna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

siss

2014. november 14.

Több darabot elhasználtam már belőle és még fogok is.Állandó termék marad.Nekem ettől is izzad a lábam,arra nincs hatással,de a kellemetlen szagokat jól kordában tartja.Viszont én az illatát nem csípem.Átveszi a zokni is és amikor lekerül a cipő,akkor állandóan érzem magamon a spray teafás furi illatát.Mondjuk inkább ez,mint a lábszagi.Az mindenképp pozitív,hogy nincs benne alumínium tartalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Stina

2014. november 12.

El sem tudnám képzelni a téli egésznapacsizmámbandunsztolódok-időszakot enélkül...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Szamóca29

2014. szeptember 19.

Nálam is ötcsillgos termék, kitűnően semlegesíti a szagokat és az izzadást csökkenti. Használtam a kék változatát (teafaolaj nélkül), óriási a különbség a kettő között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate