Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Szappanok

oszieva

2016. október 22.

A csomagolása miatt vettem meg. Finom illata van, de ibolyát nem érzek benne. Nem szárít, nem irritál. Kisebb a kiszerelése, mint a többi Balea-s terméknek, viszont nem ad többet azoknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

eperturmix

2016. október 15.

Szerintem meg nagyon ibolyás,nagyon fini.Később is érzem,no nem órákig,de nem azonnal elillanó.Kisebb a kiszerelése,én akciósan vettem,nem volt sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Luna1024

2016. július 11.

Szerintem sem hasonlít ibolyára az illata, talán csak egészen kicsit, amit sajnálok, mert ezért vettem meg. :/ Ráadásul amennyi illata van, az is alig érezhető, és könnyen elillan, holott nekem folyékony szappanoknál az illat az elsődleges szempont, nem ezektől várom a hidratálást és egyebeket. Ha már itt tartunk, egyébként nem szárít, kevés is elég belőle - viszont nem mondom, hogy gazdaságos, mert a Balea többi ilyen termékéhez képest kicsi mennyiség, és ahhoz képest nem kerül sokkal kevesebbe, mint a többi (amik egyébként szerintem jobbak). Elég gyorsan fogy. Kicsit többet vártam, de legyen 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Anheszenamon

2016. május 25.

Nagyon finom ibolya illata van, nekem a kezemet sem szárítja, pedig gyakran mosok kezet. Emiatt viszonylag gyorsan fogy, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Bebek

2016. március 21.

Miezasz@r? :O Megvettem, mert ibolya illatúnak írják és azt imádom. Ennek valami savanykés illata eeeeh bocsánat! szaga van. Kezet mosva valóban van egy pici illata, de ez sem ibolya. Aki ezt gyártottam, megszagoltatnék vele egy ibolyát! Pf.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

ludmilla

2015. szeptember 8.

Nagyon kellemes az illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Nagyon kellemes az illata!

Howlite

2015. augusztus 28.

Kicsit erős illatú,de nekem tetszik, olyan tavasz feeling.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Kicsit erős illatú,de nekem tetszik, olyan tavasz feeling.

baranyeszter

2015. május 6.

Ó, jaj nekem.
Kerestelek, vágytam rád, illatos vagy, kellemes, erre néhány nap után kiszárítod a kezem és már itt is az ekcéma :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

Ó, jaj nekem.

Zaynab

2015. május 4.

Nagyon jó az illata, de nem tudom hogy a másik kommentelőnek ez a szappan hogyan tartott ki legalább egy hónapon át, mert én két hete használom és már a flakon alján tartok.
Én a zöld teásat használtam tusfürdőként, de nem jött ki elég adag a pumpa lenyomásakor. Ami meg kijött az a testemre ragadt mintha ragasztó lett volna, szóval inkább nem használtam tusfürdőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 4.

v.szilvia789

2015. április 17.

Az ibolyás kézkrém után tudtam, hogy ezt is ki fogom próbálni. Milyen jól tettem! Enyhe virágillata van, vidám lilásrózsaszín színű, közepesen habzik, nem szárít. Tavaszvárásra ideális.
ápr.17.: közel egy hónapja használom, nagyon gyorsan fogy, kb. a fele már elfogyott, sajnos elég hígra sikerült. Hosszabb távon kicsit szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 17.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid, Sorbitol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Pirosas színezék.