Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: caarmaa, Módosítva: 2018. október 30.

Kategória:   Hajformázók

Hajszérum hullámos és dauerolt hajra a tökéletesen definiált, csillogó loknikért - a hajtövektől a végekig.

• Curl-Forming hatás
  • nedvességmegörző, ápoló formula
  • selymes tapintású, fényes haj
  • hajszelídítő
  • tartós hullámok

mujerconfused

2015. október 21.

Már nem nagyon lehet kapni, én elhasználgattam a sajátomat, nagyon jól hidratálta a hajamat, de nem tartotta meg tartósan a loknikat benne, ahhoz plusz hajformázó kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

2015. február 20.

Nekem nagyon macerás a hajam, alapból van benne némi természetes hullám, de ahhoz hogy valahogy kinézzen vagy ki kell szárítanom egyenesre, vagy rásegíteni a hullámokra. sajnos ez a termék nagyon nem vált be, pici mennyiségben is nagyon elnehezítette és zsírosította a hajamat, és a hullámok sem lettek tőle definiáltabbak, számomra teljesen pénzkidobás kategória volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

betyusz123

2014. július 6.

Remek termék, szép munkát végez, az ígért hatást eredményezi, + pont, hogy sokáig kitart (nekem 10 hónapra volt elég, én havonta 5x használtam). Megérdemli a maximális 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 6.

Ejwi

2013. november 9.

199 kemény forintért vásároltam, e nagyon szeretem. Szépen megőrzi a hajam természetes hullámait. Remélem lehet még kapni, mert szeretném újravásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

falatka18

2013. július 16.

IMÁDOM... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

IMÁDOM... :D

mercike44

2013. május 20.

nagyon szeretem =) mióta ezt használom, nem törik a hajam. az ára 399.- nagyon megéri. én a leguccsót hoztam haza a dmből =) megérte! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 20.

lau0825

2012. július 25.

A sampon-balzsam kombóval nagyon elégedett vagyok, ez a szérum valahogy nem az igazi... A hullámaim nem lesznek hangsúlyosabbak és csak a sok szilikon fénylik a hajamon, az égvilágon semmit nem ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Beni1234

2012. július 20.

Nekem nagyon bevált, de csak a termékcsalád többi tagjával együtt. Ez magában nem állja meg a helyét, de sampon+balzsam+spray+ez a szérum, számomra csodás végeredményt ad. A hajam szebb, mint valaha (pedig 35 múltam:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 20.

ildy

2012. június 14.

Hááát, nekem muszáj megvédenem a terméket! Igaz, életem első hajszéruma, de csak jót mondhatok rá, természetes göndör hajam segített összerendezni, viszonylag szabályosan lett loknis. Én a sampon után használtam, óvatosan beledörzsöltem a hajamba, hajközéptől, nem tőtől. Szép végeredményt kaptam. Viszont az összetevői.. na azok borzalmasak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

caarmaa

2012. április 27.

Nagyon régóta szemeztem ezzel a hullámosító szérummal, de valahogy még sosem vettem rá magam, hogy meg vegyem, egészen pár nappal ezelőttig. Természetes hullámos hajam van, de mivel növesztem, ezért a hullámok göndörítő termékek nélkül nagyon rendezetlenek. Tigi krémet használok mostanában, kiegészítve hajhabbal, ezek ketten elég erősek, hogy a hosszú hajamban megtartsák a hullámokat.
Mivel német véleményező oldalak nagyon jó kritikákkal illették ezt a szérumot, úgy gondoltam, hogy kipróbálom önmagában. Semmilyen más göndörítő terméket nem használtam a hajmosás után, csak ezt. Az állaga tetszik, vizes, eléggé folyékony, gyakorlatilag szagtalan szérumról van szó, ami könnyen eloszlatható a hajon, anélkül, hogy valahova túl sok anyag kerülne.
Azonban sajnos csalódnom kellett benne. A hullámok össze-vissza állnak, egyáltalán nem hangsúlyosak, olyan, mintha szénaboglya lenne a fejem tetején, csupán a hajvégeknél köszön vissza egy-két rendezettebb rész. nem igazán értem, nálam miért nem működik, mikor a németek annyi jót írtak róla. Úgy gondolom, ha önmagában nem is, de valamilyen másik, erősebb göndörítő cucc mellett jól működhet, pl. hajhab vagy hajkrém után közvetlenül lehet, hogy erőteljesebb tincseket eredményez. Nem adom fel a kísérletezgetést, majd még beszámolok róla :) Egyelőre 3 pont, mert a hajam fényes lett tőle és selymes tapintású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Hidratálók: Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.