Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: gedit60, az összetevőket feltöltötte: Defelejcs, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Samponok

Sampon panthenollal, göndör és dauerolt hajra. Nem tartalmaz szilikont.

kornepipa

2023. szeptember 7.

Eredetileg a hullámos hajamra vettem, de magam sem hiszem el, a zsíros hajtövemre vált be. Nagy áldás nekem, hogy elég 3 naponta hajat mosnom. Nálam ez nagy szó. Szinte meglepő, hogy amint látom, másoknál ellenkező hatást ért el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 7.

jilona1983

2023. május 14.

Egy fokkal jobb, mint a makadámiaolajos, sheavajas flakonos saját márkás sampon. Habzik, tisztít, nem korpásít, viszont nekem már másnapra olyan a hajtövem, mintha zsíros lenne. Lehet, hogy nem mosom ki rendesen vagy nem tudom, de nem lett a kedvencem. Inkább mást fogok kipróbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 14.

cslaura1016

2022. szeptember 28.

Az én hullámos/göndör hajamnak nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 28.

Az én hullámos/göndör hajamnak nagyon nem jött be.

durenka

2022. augusztus 19.

Nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

Nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam amikor ezt használtam.

Emrise

2021. november 6.

Göndör kislánykám ezt használja. Csodát nem művel, de ő nagyon szereti, mindig újraveteti velem. Az illata kellemes, az állaga jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 6.

Talar

2020. június 28.

A hajam nem lett ápoltabb, viszont talán kevésbé korpás a hajam, mert nem szárítja ki annyira a fejbőröm, mint a többi. Nem is zsírosodik hamarabb, szóval megérte megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

sabrirory

2019. február 23.

Lassan egy tubussal mar elfogy. Olcso volt, az illata eleg kellemes. Kulonleges hatast nem vartam tole, nem is tud ilyesmit nyujtani. Teljesen atlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

zsoxcore

2018. december 24.

Semmi különöset nem csinált -az amúgy hullámos- hajammal. Nem lett tőle ápoltabb, rendezettebb, szebb. Hamarabb is lett tőle zsírosabb és lelapultabb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Szilvia1144

2018. december 4.

Nekem azon kívül, hogy lemosta a piszkot a hajamról, semmi mást nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Nekem azon kívül, hogy lemosta a piszkot a hajamról, semmi mást nem nyújtott.

Defelejcs

2018. május 29.

Én szeretem ezt a sampont, szép lesz tőle a hajam. Előfordult, hogy lelapult utána a hajam, de rájöttem, hogy azért, mert túl sokat tettem rá. Legközelebb kevesebb sampont tettem a hajamra, és azóta is elégedett vagyok vele. Ráadásul az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A búzafehérje kémiailag felaprított változata, amely főként aminosavakból, peptidekből és fehérjékből áll. Leginkább hajápolókban használt hajkondícionáló, hidratáló, filmképző összetevő. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően könnyen beszívódik a hajszálak belsejébe. Képes ellensúlyozni és samponokban lévő tisztítószerek irritáló hatását, valamint helyreállítja a sérült hajat, puhává, selymessé és simává téve azt.

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.