Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: gedit60, az összetevőket feltöltötte: Defelejcs, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Samponok

Sampon panthenollal, göndör és dauerolt hajra. Nem tartalmaz szilikont.

sabrirory

2019. február 23.

Lassan egy tubussal mar elfogy. Olcso volt, az illata eleg kellemes. Kulonleges hatast nem vartam tole, nem is tud ilyesmit nyujtani. Teljesen atlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

zsoxcore

2018. december 24.

Semmi különöset nem csinált -az amúgy hullámos- hajammal. Nem lett tőle ápoltabb, rendezettebb, szebb. Hamarabb is lett tőle zsírosabb és lelapultabb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Szilvia1144

2018. december 4.

Nekem azon kívül, hogy lemosta a piszkot a hajamról, semmi mást nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Nekem azon kívül, hogy lemosta a piszkot a hajamról, semmi mást nem nyújtott.

Defelejcs

2018. május 29.

Én szeretem ezt a sampont, szép lesz tőle a hajam. Előfordult, hogy lelapult utána a hajam, de rájöttem, hogy azért, mert túl sokat tettem rá. Legközelebb kevesebb sampont tettem a hajamra, és azóta is elégedett vagyok vele. Ráadásul az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

Zsolt8912

2018. május 26.

Nem tudom mi okból, de beszereztem a sampont és a balzsamot is egyben és nálam nagy durranást nem okozott, de csalódást sem. Nagyon sok hajápolót kipróbáltam már a göndör és vastagszálú hajamra, de nála se kivetni, se emlegetni való nincs. Mondjuk pozitívum az állaga s illata, de árban is ott van. Hosszan tartó hatása nálam is max 2-3 napig tart, mert utána már a hajtő zsíros és gubancosak a végek. Egynek nálam is elmegy, de nem fogom újravenni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Nittuska

2018. április 12.

Szörnyű. Másnapra már zsíros a hajam, harmad napra meg olyan mint aki 1 hete nem mosott hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

timi57

2018. január 28.

Nem egy nagy durranás, bár ilyen árért nem is vártam túl sokat, plusz nem egy sampontól kell elvárni a csodát :) az illatát imádom és az állaga is jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

renitrk

2018. január 19.

Hullámos hajra tökéletesen működik, puha és jó a tartása a használat után. Én mondjuk nem szárítózom a hajam és még egy kis Toni&guy göndörítő krémet is teszek rá, emellett szedem a Magic hairt, szóval lehet az együttes használat eredménye. Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

bvril

2017. december 20.

Természetes göndör hajam van. Mikor ezt használtam (a balzsamjával együtt), az első pár alkalommal nagyon szép loknis volt a hajam mosás után. Aztán pár hét után tiszta csomós, száraz lett a hajam, és nem is különösen szép, sőt. Ráadásul szulfátot tartalmaz (gondolom ezért is szárít), bár az egész DM-ben csak a baba- és gyereksamponok voltak szulfátmentesek...
Már korábban egy másik Balea Professional sampon+balzsam kombót is megutáltam, viszont Anyu ilyet vett nekem, szóval gondoltam, kipróbálom, hátha ez jó lesz, ha már a hajtípusomhoz való. Hát nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

hkrisztina

2017. november 28.

Találtam helyette minden mentes sampont, így ezt már régóta nem használom, de azért nem volt rossz.

Szeretem ezt a sampont. Felváltva használom a Rossmann-os göndör samponnal. Itt sokan írják, hogy nem tisztít...én semmi ilyet nem tapasztaltam. Nem szárít annyira, mint más samponok. Frissen mosva nagyon szépek a fürtjeim, hogy utána kilógják magukat, az már igazán nem a termék hibája. Nem igazán találok más göndör hajra való sampont, így addig marad ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.