Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 23.

Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes deo roll-on hatékony védelmet nyújt az izzadással és a kellemetlen testszagokkal szemben, akár 24 órán át. Édes-gyümölcsös dinnyeillattal kényeztet, miközben kellemes, ápolt közérzetet biztosít.

Vegán

lZsuzsi

2020. november 20.

Semmit se dobok kukaba, de ezt szivem szerint oda helyeznem. Megis hogy most otthon zajlik az iskola,napkozben parszor kenegetem magam vele. Egyszeruen borzalom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Vicus

2020. szeptember 18.

Én tényleg próbáltam szeretni, tesztelgettem 2 hétig, de nagyon nem jött be. Eleve fura a szaga elsőre is, na de utána irtó büdös leszek tőle (más dezodorral nem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

d.anett89

2020. szeptember 1.

Nagyon nem jött be.
Ruhán nem hagy nyomott,pár percig tart az illata utána semmi. Illetve jobban izzadok vele,mint nélküle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Nagyon nem jött be.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate