Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes dezodor görögdinnye illattal.

AkInImOd

2020. augusztus 10.

2020.08.10. Eddig csúcs, megérdemli az 5 csillagot: a hétköznapokban rendben volt, az illata hamar ellilant, és jó nagy látható "ködben" érkezik a termék fújáskor, de nyomtalan a bőrön. Aztán, ma interjún voltam, és féltem, hogy a feltűrt fekete ingben mennyire leszek szagos, mire odaérek - aztán még mentem fekete felsőt vásárolni, meg hazaérve sütöttem a sütőben csirkét... Más dezodorral egy ilyen menet után már izzadt, büdi meg mindenbajos lettem volna késő estére. Vele nem csíkozódott össze egy ruha sem a boltban, helytállt velem az interjún és a sütés alatt is a meleg konyhában. Az illata elillant, de nem voltam sem izzadt, sem büdi. :) Imádom, asszem feltankolok belőle.

2020.08.06.
Szerettem volna áttérni a krémdeóra eü és környezettudatossági okokból, de szinte mindről írták, hogy nyáron nem annyira hatékonyak, így kissé tanácstalanul olvastam a dm-ben a krémmániát, totyogva a dezodorok előtt. Mustráltam a kínálatot, aztán legalul megláttam ezt a dinnyéset - megszimatolni nem tudtam, de eddig a dinnyésekkel nem fogtam mellé korábban, ráadásul alumínium-mentes. Gondoltam egye fene, megnézzük.
Úristen, annyira finom az illata! Nagyon kellemes cukorkás, kicsit inkább sárgadinnye mint görögdinnye, bár mindkettőt szeretem. Remélem, a psoriasisomat nem fogja ingerelni, meg még tesztelem, mennyire izzadásgátló, és ezek fényében még írok róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

2020.08.06.

Beiggi

2020. július 24.

Eddig golyós deo fan voltam, de barátnőm javaslatára beújítottam egy ilyet, nem bántam meg! Ezeken a trópusi nyári napokon (30 fok, majd eső és újra napsütés) muszáj nap közben is felfrissülni, ehhez nekem tökéletesen bevállt ez a dezodor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Klaudiia77

2020. július 8.

Az illata nagyon jó, viszint nem tart sokáig. Általában akkor használom ha csak itthon vagyok mert mint rendes izzadásgátlónak nem mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

rosa.love

2020. június 27.

Ezt nagyon eltalaltak! Jo az illata, nem csip, nem irrital. Testpermet jelleggel hasznalom mert jo nagy kiszereles es maskepp sose fogyna el. Tulzasba vinni lehetetlen, hamar elillan. Az izzadasgatlo hatasa nalam eddig bejott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 27.

dbogi99

2020. április 18.

Korábban az extra dry Balea dezodort használtam, amit azóta is imádok, de egyik alkalommal nem kaptam. Megfogott, hogy a termék nem tartalmaz alumíniumot, így megvettem, de nem számítottam túl sok jóra. Ellenben bevált! Nagyon tetszik az illata, dinnyés cukorkára emlékeztet. (Alapvetően izzadékonyabb típus vagyok, úgyhogy nagy piros pont a terméknek.) Sokáig érzem magamon és edzés után sem vagyok szagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

kannus

2020. április 17.

Ár/érték arányban szerintem majdnem minden Balea termék jó, de nyilván nem kiemelkedő. Ezt nem is várjuk tőle. :)
Nekem van egy jól bevált Borotalco dezodorom, de mindig veszek mellé egy másikat is, általában gyümölcsös illatút, ha ahhoz lenne kedvem. Erre a dinnyésre esett most a választás és örülök, hogy rátaláltam, mert szuper illata van, ami néha fújás után órákkal is meg-megcsap. Amit el lehet várni ettől a dezodortól, azt szerintem hozza, úgyhogy jár a five star! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Bolyka

2020. január 24.

Munkában használom. Munkaruhánk van így az öltözőben átöltözök befujom magam és rendben vagyok. Mivel klímás helyen dolgozok én nem izzadok annyira. Ha nyáron vagy nagy melegben kellene használni lehet nem annyira működne. De ettől függetlenül jó és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene