Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   2 x 18 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. április 23.

Kiszerelés:   2 x 18 g
Kategória:   Fürdőtermékek

Kiszerelés: 2 x 18 g

gabika23

2020. április 23.

Az illata nem túl kellemes és az állaga sem, eléggé nehezen oldódott fel a kádban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Banszky

2017. január 8.

Illata nem sok van,a sziveskék cukik a vízben,viszont nem hidratál és jó nagy mocskot hagy maga után,leragad ez az olajos cucc a kád szélére

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

rubinell

2016. január 17.

Nem valami jó termék.. nehezen oldódott a vízben és szárított rózsaszirmokat tartalmaz, ami olyan, mintha csupa piszok lenne a víz :D a bőrömet valamennyire táplálta, de a fürdőkádat alig tudtam kimosni utána. Egy balea csomagban volt, de soha többet ilyet. A STENDERS fürdógolyóit használom, ami valóban jóval drágább, de ég és föld a minőség. az illata sem nagyon tetszett.. Egy csillag mert olcsó és jobb a semminél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

MikesneBetti

2014. október 13.

Isteni illata van, jó olajos, hidratál és iszonyú cukik a szívecskék a kádban! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Yubiri

2014. július 9.

Kiárusításon vásároltam meg. Jelenleg a szekrényemben van, sajnálom elhasználni, mert finoman illatosít, annyira jó illat van, amikor kinyitom a szekrényajtót...
A csomagolás, a forma is nagyon tetszik, szívesen venném, ha a DM máskor is forgalomba hozna ilyen terméket. (... és akkor talán az eredeti funkciójára is elhasználnám a kis szíveket :-)
Nekem megérte az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Nekem megérte az árát!

scisneros

2014. május 22.

Osztom kvitta.girl véleményét, sajnos nekem sem jött be :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 22.

Osztom kvitta.girl véleményét, sajnos nekem sem jött be :(

linda.labik

2014. április 29.

Felvásároltam a boltban lévő maradék készletet, nekem nagyon tetszik, édes kis csomag, édes kis forma, édes kis illat, és az extra száraz bőrömnek felüdülés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

husiii14

2014. április 29.

Kaptam ajándékba :) Szerintem aranyos és jó illatú. Olyan krémes-olajos réteget hagy a víz felszínén + a bőrünkön, de nekem ez tetszik :) Szerintem nagyon aranyos és jó kis cucc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

kvitta.girl

2014. április 23.

Még tavaly vettem mikor bejött,nem venném újra.. Aranyos ahogy a szívek szétválnak a vízbe,de ennyi semmi különös. Illata sincs nagyon,darabkák ráragadnak a kádra,hidratálni se hidratál. Max annak tudom elképzelni hogy gyereket rávegye az ember a pancsolásra a kádba,de semmi egyéb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.