Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Limitált kiadás

Borotvahab a füge, bazsarózsa és magnólia illatával. A fantasztikusan sima bőrért. Vegán termék.

Szandika12

2019. augusztus 12.

Nagyon szeretem ezt a borotvahabot! Egyre több és több Balea termék jó minőségű, szeretem őket :). Nagyon mókás lila habja van :). Ami nagyon tetszik benne, hogy jól lehet borotválni a segìtségével a területeket és hogy hidratál! A nagyon száraz hónaljamnak erre van szüksége :). Nagyon tetszik a külső dizánja is, figyelni fogom a limitált borotvahabokat az biztos :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Black Fairy

2019. július 29.

Nekem ez az első borotvahab a Baleától, ami nem vált be. Az illata finom, hidratál, viszont a pengék közé is beleragad, illetve sokkal nehezebb vele szépen borotválkoznom - amióta ezt használom, nyúzom a bőrömet az amúgy éles borotvával is...(azzal is, ami teljesen új - a Wilkinson extreme 3 borotváját szoktam használni, tehát még nem is a legolcsóbb, saját márkásról van szó)

A véleményeket elnézve valószínűleg velem van gond. Sajnálom, hogy le kell pontoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

Boudica

2019. június 19.

Na ez egy biztosan újravevős termék. Puhává teszi a szőrt, finom, sima érzést hagy maga után és az illata is nagyon finom, édes. Könnyű használni, sokáig elég és az ára is remek. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

adra

2019. április 6.

Csak ajánlani tudom, döbbenetesen szuper kis termék! Olcsó, nagyon kemény sűrű hab jön belőle, egy kis fújás elég az egész lábszárra, halvány lila ( :D ami természetesen teljesen felesleges, mégis csodálatos ötlet ) és kellemes enyhe illata van.. A bőrt felpuhította. szuper... Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

mrekaa001

2019. március 13.

Finom illata van és könnyebb vele a borotva használata. Nagyon szép sima és puha érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Naftalin

2019. február 25.

Az itteni vélemények hatására ezt választottam a dm-ben, én sem használtam eddig soha borotvahabot, de már meg is vettem az utánpótlást :) Nagyon jól puhítja a szőrt, nem pattogtam ki egyáltalán utána, isteni az illata és szerintem sokáig elég is lesz a flakon. Jó lenne, ha benne lenne az állandó kínálatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

KittyLady

2019. január 29.

Az egyik legjobb borotvahab amit idáig próbáltam. Az illata is nagyon megnyerő. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

matanee

2018. november 9.

Sosem használtam ezelőtt borotvahabot, ő volt az első a repertoárban, és nagyon tetszik. Isteni illata van, valóban sokkal könnyebb vele dolgozni, mint akár szappannal vagy bármi mással. Engem megvett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Eufrozina

2018. október 29.

Ma vettem meg életem első borotvahabját. Nagyon meglepett, amikor kinyomtam az első adagot, hogy ez ilyen lila :) pont mint a flakon. Az illatától tartottam kicsit, de megnyert az is. Újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Candy21

2018. október 5.

Nagyon jól teszi a dolgát szépen felpuhítja a szőrt nem okoz irritáció. Az illata nagyon fincsi rózsás gyümölcsös a hab színe pedig pont olyan szép lila mint a csomagolása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.