Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 17.

Kategória:   Lábápolók

Vérnarancs illatú frissítő láb-és cipődezodor, frissítő mentával élénkíti a lábakat.

Kiszerelés: 100 ml

babaga

2016. június 20.

Igen kellemes az illata, ám lábdezodorként nem túl tartós a hatása...cipődezodorként használva valamivel jobban teljesít, ezért jár a három csillag ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

Tvylvis

2016. február 19.

Szerintem annyira nem rossz, mint ahogy előttem írták, viszont újra nem fogom megvásárolni. Nagyon hamar elfogyott, hatása nem volt rossz, de nem is kiemelkedő. Teafaolajos lábkrémmel együtt mondjuk már jó a hatása, bár ott inkább a krém dolgozott. Az illata nem olyan vészes, citrusos, narancsos. A Balea sima lábápolói sokkal jobbak. Gyenge hármast érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

Ophelia

2016. január 14.

Én is bedőltem a kedves küllemnek, valóban nem sokat ér, az illata engem nem zavar, de nem is jó, pillanatok alatt elillan, szóval dezodoráló hatás zéró... A mentaolajnak sincs semmi érezhető hatása, cseppet sem hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Nem jó semmire, reklámfogáááááááás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Nem jó semmire, reklámfogáááááááás!!!

Kamflora

2015. augusztus 21.

Valoban szunyogriasztohoz hasonlit a szaga, en azert elkezdtem hasznalni labra, de semmit nem ert... ugyanugy leizzadt a talpam percre pontosan a 14 oras muszakom felenel, orankent ujra kellett fujnom. Olcso, de hasztalan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

siskin7

2015. február 12.

Hát gondoltam, megveszem, mert majd milyen jó lesz ez a kiccipőbe, melóban....jaj, hát borzasztó szaga van, mint a rovarirtónak...!!! OFF!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Mentha Arvensis Herb Oil, Isopropyl Alcohol, Limonene, Citral, Geraniol, Citronellol, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol