Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 17.

Kategória:   Lábápolók

Frissítő, revitalizáló lábápoló krém, értékes vérnarancs kivonattal. Menta olajjal, aloe verával, allantoinnal és szezámolajjal ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 100 ml

dynah13

2018. november 3.

Az illata miatt mar megeri, de sajnos a nagyon igenybevett labaknak nem eleg. A gel-lotion parja mar jobban hat, de ilyen alkalmakra megvannak az egyeb eszkozeim. Atlagos napok utan viszont jo hasznalni, olcso, jo az illata, hamar beszivodik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

AthenA

2018. szeptember 17.

Nem éri meg még ezt a kevéske kis pénzt sem. Hidratálás nulla, nekem zoknival sem segített, reggelre ismét éreztem, hogy száraz a talpam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Erikja23

2018. július 4.

Az illata nekem furi, én az édesebbeket kedvelem, de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Az illata nekem furi, én az édesebbeket kedvelem, de teszi a dolgát.

ilovebeauty

2018. május 4.

Tavaly vettem először és teljesen beleszerettem! Szuper az ár-érték arány, nem is tervezek mást venni! Annyira durván jó érzés egy hosszú, gyaloglós nap után!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Marcsus

2017. szeptember 15.

Ennél drágább lábápoló krémet még nem próbáltam, de nem is szándékozom, nekem ez a termék kielégíti az igényeimet. A sarkamon sajnos elég repedezett, vastag, kényelmetlen a bőröm, ez a krém elintézi, hogy amíg szakszerű segítséget nem kapok, ne romoljon tovább a sarkam állapota. Nyilván egy krém ennél többet nem fog tudni nyújtani, egyéb esetben ott a pedikűrös. Valamelyest puhítja a bőrömet, friss relaxálós, grapefruit-os az illata, konkrétan fél perc alatt beszívódik és jó az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

mujerconfused

2016. november 13.

Az illata finom, nagyjából ennyit lehet róla mondani, tényleg nem hidratál vmi jól, csak egy kis frissítésre elég. A csomagolása egyébként már egy kicsit más, Fuss Balsam néven fut, de az INCI ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

marmalade

2016. szeptember 12.

Nem kedveltem meg. Hűsít és kellemes érzés egy nyári estén, de nem hidratál és eléggé ragad utána a lábam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Nena

2016. július 7.

Kellemes kis krém, bár én inkább az illata és a frissítő hatása miatt használom (alkohol a második helyen…). Az ápolást továbbra is az évek óta bevált krémemre bízom (dr bano), de indulás előtt, vagy egy fárasztó nap után jól tud esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

babaga

2016. június 20.

Kellemes illat, hamar beszívódik, nekem viszont ezen a területen elég száraz a bőröm és úgy vettem észre, hogy éppen ezért nem megfelelően hidratál. A nem extra száraz bőrrel rendelkezőknek viszont tökéletes megoldás lehet. Nekik jó szívvel ajánlom ezt a terméket :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

sterlingsilver

2016. június 14.

Nagyon jó! Nagyon jó az illata, használat után a krém nem sok időre be is szívódik, nem tapicskolok a krémmel együtt. És hatásos, legalábbis nekem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.