Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 19.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdőhab hidratáló avokádóolajjal, jázmin és frézia illattal. Kényezteti a testet és a lelket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nessy

2019. június 10.

Imádom a fréziát, természetesen az illat ennek közelében sem jár. Púderes virágosnak mondanám inkább.
Engem nem szárít, sőt még talán puhít is, de valahogy nem érzem azt hogy hatékonyan tiszítana.
Borotvahabnak viszont bevált és néha ha olyan kedvem van tusfürdőnek is használom, de nem lesz a kedvencem ez a habos megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Kisscsajszika

2019. február 21.

Az illata kellemes volt, ám nagyon gyorsan el is illant. Tetszik maga az ötlet, de sajnos ahogy kinyomom a flankonból a hab egyből folyni kezdett. Egynek jó volt, de többet köszönöm nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Aquariusgirl

2018. október 23.

Én bírom ezeket a fújóstusikat, ezt is kipróbáltam. Jelentem elhasználtam, semmi különös, visszafogott - rajtam néhány percig érezhető - illata van, mindennapos használat mellett szárítana, de nem minden nap használatam, így nem volt vészes. Kicsit nehezen tudtam magamról lemosni és vizes kézzel nagyon nehezen lehet kinyomni a következő adagot a flakonból. Többet nem veszem meg, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 23.

Jaderie

2018. augusztus 26.

Nagyon örültem, amikor megláttam a polcokon, hogy a kedvenc virágaim illatát zárták ebbe a kis flakonba. Ugyan a virágok igazi illatától még messze áll, de így is kellemes, visszafogott illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Dodd123

2018. augusztus 25.

A nyomós kupakja második használat után lejött és nem tudom visszarakni. Szerencsére nem kár érte, büdös. Viszont elég tartós, másnap reggel újra kellett tusolnom, mert még mindig éreztem magamon a kellemetlen szagát. A boltban nem tudtam megszagolni, mivel habtusfürdő. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate