Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Kategória:   Szappanok

Gyengéd folyékony szappan fehér liliom és őszibarack illattal.

Bambinoo

2020. szeptember 7.

Imádjuk a férjemmel, szuper az illata. Folyton vadászom erre a termékre, sajnos sokszor nem jutok hozzá. Nekem tetszik, hogy nem olyan krémes az állaga, bár nem értem miért lenne az, ha ez Milde Seife és nem Cremeseife...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Kamea

2020. május 4.

Diszkréten barackos illat, kellemes állag. Jól tisztít. Tudásra azonban én se gondolnám, hogy überelné a többi Balea krémszappant. Sőt. Egy ici-picit engem mintha jobban szárítana is. 4 csillagot azonban minden lelkiismeret-furdalás nélkül megérdemel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 4.

silence

2019. december 28.

Finom az illata, könnyed barackos, ez tetszett benne.
A tisztító hatásával is meg voltam elégedve és valóban nem szárította ki a kezeimet.
Viszont ez sem nyújt többet, mint a Balea 500 ml-es, 300 Ft-os folyékony szappanjai...
Sőt, nekem ennek kicsit híg, "vizes" az állaga, jobban szeretem a krémszappanokat.
Ha a többi Baleás szappanhoz viszonyítom, akkor ár / érték arányban számomra ez csak egy 4-est érdemel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Finom az illata, könnyed barackos, ez tetszett benne.

natasa

2019. december 27.

Eddig azt tapasztaltam, hogy nem szárítja nagyon a kezeket. Jól tisztít, az illata is jó, nem túl harsány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 27.

birobarbara85

2019. október 8.

Teljesen meg vagyok elégedve az illatával is, ami nagyon kellemes, és a tudásával is. Sokkal jobb, mint a megszokott Balea folyékony szappanok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate