Balea

Ár:   230 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2016. november 10.

Kategória:   Fürdőtermékek

Luxus fürdősó pacsuli és vanília illattal

Brigi987

2018. március 27.

Számomra ez egy illat orgazmus volt! Kár hogy már nem lehet kapni 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Számomra ez egy illat orgazmus volt! Kár hogy már nem lehet kapni 😞

CeCeDrake

2017. szeptember 14.

Sajnálom, hogy már nincs a boltokban, mert ezt rendszeresen vásároltam. Szerettem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Pilence

2017. március 1.

Kar hogy mar nem kaphato finom edes illata van es furdozes utan is erezheto volt meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

picurcica

2016. november 29.

Ezt a fajtát is sokat használtam már, bár a red testvérkéjét jobban szeretem. :)
Illata elbódít, színe elvarázsol. Teljesen kikapcsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Illata elbódít, színe elvarázsol. Teljesen kikapcsol.

czannaa

2016. június 4.

Én sokféle fürdősót használtam már, nagyon szeretem őket, eddig ez a kedvencem. Selymes a víz, a sárga szín annyira nem tetszik, de az illata elvarázsolt.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

Kriszti1990

2016. május 12.

Életem első fürdősója. A vanília illatot egyáltalán nem éreztem, mellette inkább egy férfiasabb illatot, ami még tetszett is. Fürdés után észre vettem, hogy csillámok vannak a bőrömön, de nem az a zavaró nagy csillámok, hanem kis apróbbak. Ez még nyáron a barna bőrömön lehet jól is fog mutatni. A vizet pedig szép sárgára színezte. Nekem tetszett, de még kifogok próbálni több fajtát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Aprile

2016. április 3.

Kellemesen selymes lett tőle a víz, meg szép sárga is, de engem az illata egyszerűen zavart, egészen tömény, bódító és már-már férfias volt az orromnak. Egy lazítós, ücsörgős fürdéshez jó volt, de az illata miatt biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

anabeth

2016. március 26.

Nagyon szeretem, tökéletes egy hosszú fáradt nap után egy kis relax fürcsihez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Nagyon szeretem, tökéletes egy hosszú fáradt nap után egy kis relax fürcsihez!

marryjane

2016. március 22.

Én is akciósan vettem 200.-Ft-ért és meg kell, hogy mondjam jobb mint a vörös testvére. Annyira finom az illata és ez is beszínezi a vizet. Egynek jó, nyilván kifogok próbálni más fürdősókat. Nekem egy fürdősóban a lényeg, hogy az ízületeimet ellazítsa ez a termék csak szórakozásra jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Nittuska

2016. január 25.

Akciósan vettem 200 Ft (JA! Illetve nem is mert 2db helyett 3t ütött be a kedves pénztáros) na mindegy.
- 200 Ft
Szóval nem rossz kis termék. Jó az illata, tetszik h sárga lesz a víz.
Én csak felét öntöttem bele a kádba.
(sztem a piros társa jobb)
De nem veszem újra mert nálam a "natúr" termékek vannak előnyben. Csak most kicsit elcsábultam :D
Összeségében 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

- 200 Ft
Szóval nem rossz kis termék. Jó az illata, tetszik h sárga lesz a víz.
Én csak felét öntöttem bele a kádba.
(sztem a piros társa jobb)
Összeségében 4 *

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 16255

Színezék. Barnás sárga.