Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 21.

Kategória:   Szappanok

Hidratáló összetevőjű krémszappan vanília és makadámdió illattal, mely védi a bőrt a kiszáradástól, emellett pedig pazar aromájával kényeztet. Vegán termék.

Dhewilgirl

2019. július 24.

Nagyon kellemes, bár kissé talán túl édes illatú volt. Nem szárított, jól habzott. Az illatát leszámítva szerintem az összes Balea szappan ugyanolyan, nagyon jó minőséget hoznak az árukhoz viszonyítva. Sajnos ezt sem látom mostanában, pedig erre sem volt ráírva, hogy limitált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

manokaa

2018. október 26.

Az illata nagyon jó viszont mintha nekem apró kiütéseket okozna az ujjaimon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Az illata nagyon jó viszont mintha nekem apró kiütéseket okozna az ujjaimon.

fairynorah

2018. augusztus 31.

Ugyanolyan illata van,mint a kis tubusos express oil repair (?) hajpakolásnak (szintén balea). Kissé folyós állagú, a krémesebb-testesebb kézmosókat jobban szeretem, nem folynak le habzás előtt. Eddig nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

woahvicky

2018. augusztus 13.

Nekem semmi extra, ennyi pénzért nem is vártam többet. Mikor nap végén hazaérek 2xer vagy 3xor is pumpálok a kezemre, valamiért csak így érzem, hogy megfelelően tisztít. Nem mondom, hogy konkrétan ezt újra fogom venni, de más illatban biztosan, hiszen igazából egy kézmosó szappantól nem is várnék többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

mangi21

2018. augusztus 8.

Imádom az illatát! Sokszor újravettem már és még fogom is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Imádom az illatát! Sokszor újravettem már és még fogom is!

Enne

2018. július 4.

Utántöltőt vettem belőle. Az illata nem kirívó, egyszerű. Kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Utántöltőt vettem belőle. Az illata nem kirívó, egyszerű. Kicsit szárít.

Anheszenamon

2018. július 4.

Nagyon szeretem, többször is újravettem már. Krémes, jó illata van, szeretek vele kezet mosni. Ráadásul nem is szárít. Nekem ennél nem is kell több. Ja, és az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Bubucim

2018. május 20.

Nekem ez a szappan hű meg há. :) Nagyon-nagyon finom illata van, ami bár télies, én most használom. Tudom, hogy túl kevés lenne a hideg időben. Akkor csakis Dove szappan jöhet szóba kézmosásra. Az illata nálam megmarad kézmosás után is, de azért nem kell olyan intenzív és hosszan tartó illatra gondolni, mint pl. a Dove vagy a Lush szappan. Fél literes kiszerelésben sokkal jobban megéri. 270 Ft az 500 ml. Biztosan újra fogom még vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Mona29

2018. április 6.

Nem rossz. Az illata finom, igazi télies a számomra. Jól habzik, szépen tisztít. -1 csillag, mert egy kicsit szárította a kezemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Candy21

2018. március 18.

Nagyon szeretem a balea folyékony szappanokat így ő se okozott csalódást nem szártja ki a kezem jól tisztít. Az illata nekem tetszik visszafogott finom vanília illatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate