Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 12.

Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 300 ml

nettike

2015. június 2.

Nagyon szerettem ezt a folyékony szappant, a flakonja nagyon illett a fürdőszobábma , az illata nagyon kellemes illat nem szárította ki a kezemet még télen sem ..én szerettem nagyon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 2.

fagas

2013. március 15.

A most elfogyott, kérmes, isteni Baba szappan után kerestem egy kicsit könnyedebb folyékonyat és erre esett a választásom, de már megbántam:-( Illata nem túl tartós, és sajna szárítja a kezet, s bár akciósan szereztem be, még így is pénzkidobásnak érzem.:-( Ismét bejött a mondás, ami bevált, azon ne változtass!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 15.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!