Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marina91, Módosítva: 2015. április 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Önbarnító testápoló normál és barna bőrre

A Magic Summer testápoló könnyű gyümölcsös illatával természetes barnaságot kölcsönöz a normál és barna bőrnek és E-vitamin tartalmával ápolja azt. Napi használat mellett normál és barna bőrtípusnál néhány nap után a bőrön nyári barna árnyalat válik láthatóvá.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

domi64

Korcsoport: >54
2019. július 9.

Borzalmas, senkinek nem ajánlom. Sárga és foltos lesz a bőr. Még napok múlva is megfogja a ruhát és a törölközőt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 9.

Wattsy

2019. július 3.

Ez az első önbarnítós élményem, úgyhogy nincs viszonyítási alapom. Ápolni nem nagyon ápol, bár testápoló, sőt mintha szárítana is, viszont ad egy kis egészséges színt és nem látom, hogy foltos lenne. Összességében jó ez így nyárra, de legközelebb kipróbálok valami intenzívebbet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

kazsu01

Korcsoport: >54
2019. június 17.

A legjobb amit eddig használtam. Nem büdös, szép színem lesz tőle, és nagyon jól hidratál.

Érezhetően simább a bőröm a használata után, nem foltos, nagyon hamar beszívódik, utána sem ragacsos.

Azt főleg értékelem, hogy nem vagyok egész nap önbarnító szagú.

Nekem tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 17.

Azt főleg értékelem, hogy nem vagyok egész nap önbarnító szagú.

Nekem tökéletes. :)

Helenabp

2019. június 5.

Első alkalommal alig bírtam elviselni magamon a szagát, azóta megszoktam, bár továbbra sem élvezem. Viszont az én kissé sárgás-kreol bőrömön szépen teszi a dolgát, abszolút természetes színt ad, nem lettem tőle narancssárga és hidratál is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

lavandaire

2018. szeptember 6.

UPDATE: csak azért jöttem vissza, mert úgy gondolom, hogy ez a termék megérdemel még egy említést. Második nap használom, reggelre olyan disznóperzselt szagom van, de egy könnyed zuhany rögtön le is mossa rólam. Kezdek olyan sötét lenni, mint aki három hetet töltött a tengerparton. Egészséges barna színem van, semmi másodlagos reakció csak az a reggeli..."aroma". De ahogy a véleményeket olvastam, nem létezik olyan önbarnitó legyen az normális vagy ilyen testápoló alapú aminek ne lenne egy kis szaga. Marad az öt csillag és az imádat!

Első alkalom, hogy önbarnitót használok és meg kell, hogy mondjam meglepő eredményt tapasztaltam. Ma délelőtt vettem, gyorsan le is radiroztam magam és most késő este vittem fel egy vékonyabb réteget. Véletlenül a sötétebb fajtát vettem le a polcról, nem olvastam el de nem is bánom, mert már volt egy alap színem napozás után ez csak amolyan utánpótlás, hogy megmaradjon a barnaság. Teljesen el vagyok tőle ájulva. Nekem az illata nagyon tetszik, könnyen kenhető, egyenletesen oszlik el. Sosem önbarnitóztam még, semmilyen formában de mondtam, adok neki egy esélyt hátha. Eltelt kb 20 perc, hogy beszívódott és már látom az eredményt. Felvitel előtt levettem a gyűrűimet, nem akartam, hogy esetleg megfogja őket vagy valami és ott hófehér voltam a kezem többi részéhez képest, most pedig egyáltalán nem látszik, hogy volt rajtam gyűrű.
Maximálisan meg vagyok eddig elégedve vele, aztán majd meglátjuk, hogy holnap-holnapután hogyan mutatkozik. Ha valami nagy radikális változás történik, jövök egy update-al, ha pedig nem akkor marad az öt csillag és a maximális öröm :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

aalexaa

2018. július 4.

Én nagyon szeretem, nem vagyok kifejezetten hullafehér, de nem nagyon szoktam napozni, így elég halovány színem van. Ezt általában szeretem, de azért egy idő után jól esett volna egy kis barnaság. Hosszas utánanézés után ezt választottam. Nagyon féltem, nehogy foltos legyen, féltem az önbarnítóktól, macerásnak tűnt a használatuk, féltem, hogy hülyén fog kopni vagy foltos lesz. Ezzel viszont nagyon könnyű bánni, két-három naponta 2-3 egymást követő este szoktam felkenni, így szép, de nem túl radikális színt ad. Első nap radírozok előtte, második-harmadik nap viszont nem, de sosem lett foltos. A kezemet sem fogta be, bár használat után mindig alaposan kezet mosok. Az illata szerintem kellemes, bár engem valamiért karácsonyi sütire emlékeztet, ami fura így nyáron:D Kell neki egy kis idő, amíg teljesen beszívódik, de ha azonnal felöltözöm, akkor sem fogja be a ruhát. Nagyon elégedett vagyok vele, könnyen használható, szerethető termék, ráadásul nagy mennyiséget kapunk olcsón.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Mariann1807

2018. június 30.

Ajándékba kaptam. Annyira nem vagyok oda az önbarnítós dolgokért, mert már sokat csalódtam,de ez bevált. Egy- két használat után már látszott a hatása ,hamar beszívódik, foltot sem hagyott . Ami engem zavar az az illata, egyszerűen nem tudom megszokni, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

kodory05

2018. május 30.

Ez talán már a 3. év, hogy használom így tavasz végétől/nyár elejétől - ősz közepéig, vagy ameddig még látszódik a nyáron összeszedett barnaságom. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, csak azért nem 5 csillag, mert csodaszernek azért nem mondanám (számomra csodaszer a Paula's Choice, Geek and Gorgeus és a The Ordinary termékei).

Pozitívumok: én szeretem az illatát (tudom, sokakat a világból ki lehet vele kergetni), már az első használat után látszik a hatása, szép színt ad, nem ragad, nem foltosodik, és nekem a ruháimat/ágyneműmet sem fogja be, ha tényleg hagyom megszáradni! (lefekvés előtt szoktam használni, felkenés után várok 10-15 percet, hogy beszívódjon)

Negatívumok: az ujjak között ha elfelejtem lemosni, megragad a szín (ezt gondolom egy szuper kis kesztyű használatával ki lehetne küszöbölni) illetve egy héten kb. 1-2 napot ki kell hagynom, mert ha minden nap használom, ahol többlet réteg alakul ki, kicsit erősebb lesz a színe.

Összességében ajánlani tudom mindenkinek, akinek pedig ez lenne az első önbarnítós testápolója, annak kifejezetten! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Tejkaramella

2018. február 17.

Gyorsan beszívódik, addig észre sem vettem hogy barnít míg az ujjaim között nem láttam másnap reggel a sárgás foltokat, a testem egyéb részén nem barnított be. Egynek elhasználom, de csak kesztyűben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Ennie86

2017. október 20.

Nekem sajnos sehogy se jött be. Radírozás után se láttam semmi eredményét. Napokig kenegettem magam, de semmi nem történt. :( Az illata miatt kap 2 pontot csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak