Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marina91, Módosítva: 2021. június 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Önbarnító testápoló normál és barna bőrre

A Magic Summer testápoló könnyű gyümölcsös illatával természetes barnaságot kölcsönöz a normál és barna bőrnek és E-vitamin tartalmával ápolja azt. Napi használat mellett normál és barna bőrtípusnál néhány nap után a bőrön nyári barna árnyalat válik láthatóvá.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Clara

2021. szeptember 19.

Mostmár néhány éve használom össze-vissza, de egy éve kb. Felére csökkentettem a szolit, mert ő kivált egyet. Teszi a dolgát szépen, hamar beszívódii ami azért elég jó!Ja és nem sárgít, hát fehér bőrt lehet, engem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Reddiamond

2021. szeptember 16.

Évek óta Dove-at használtam a fehér bőrömre. Előbb a világos majd a normál bőrre valót. Mivel nagyon felment az ára, így újragondoltam a rutinomat, s az itteni vélemények alapján vettem egy flakonnal. Múlt héten került rá a sor. Az illata nekem kókuszos, kellemes. Gyorsan beszívódik. Pontosabban gyorsabban mint a DOVE. A bőröm sötétebb lett, mint a Dove normál bőrre valójától. Heti 1-2 alkalommal elég használni. Mondjuk én a sok kézmosás miatt majd minden este bekenem vele a kézfejem-csuklóm. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

JVica98

2021. augusztus 7.

Nem vagyok tapasztalt önbarnítós, ez az első, de lehet, hogy ezt is fogom újravenni. Heti 2x használom, elég jól hidratál is, a színe is tetszik, természetes 😊 bár eleinte kicsit túlzásba vittem, akkor enyhe narancssárgás színem lett 😃😃 de heti 2x-i használatnál nagyon szép színt ad 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

Kacifantkisasszony

2021. július 5.

Az itt olvasott pozitív értékelések miatt vettem meg, korábban a Dove önbarnítós testápolóját használtam. Bevallom nőiesen,kissé rettegtem tőle, hogy foltos, sütőtökös babakaki színem lesz tőle, de kellemesen csalódtam benne. :D A Dove-hoz viszonyítva erősebb hatást érzek már az első alkalom után, ami még az én albínóra hajazó, vakító fehér bőrömön sem kelt természetellenes hatást. Kellemes zsemlemorzsa színhez tudom hasonlítani. Az állaga viszonylag híg, az első pár alkalommal kissé meg is szaladt a kezem vele. Könnyen beszívódik, nálam eddig nem hagyott foltot sem ruhán, sem ágyneműn. Az enyhe önbarnító illat miatt nem vonok le csillagot, elviselhető.
Abszolút meg vagyok vele elégedve. Ismét egy Balea termék, amely egész évre bérletet vásárolt magának a fürdőszoba polcra. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

sebojana

2021. május 26.

Na jó, nekem ez egy CSODASZER.
Érkezik a nyári időszak, amikor meg lehet villantani a vastag combokat és a simára borotvált/gyantázott/szőrtelenített lábakat, azonban a bőrtípusomból és bőrszínemből adódóan mindig megvakítom az embereket a hófehér lábaimmal - ezért nem is nagyon merek sortokat vagy rövid szoknyákat hordani. Gondoltam, rááldozok 800 ft-ot, egyébként is hidratálni kell a lábaimat minden szőrtelenítés után.
A meglepetés tegnap este ért: egy adag krémet (aminek számomra kimondottan kellemes illata van) jól belemasszíroztam a lábamba és éjszakára hagytam, hogy dolgozzon. Ma reggelre LÁTHATÓAN barnásabb/aranyosabb színe lett a lábaimnak, pedig kb. 12 óra telt el a felvitel után. Nem foltos, nem hagyott nyomot a fehér ágyneműn, nagyon szép eggyel sötétebb árnyalatot biztosított a lábaimnak!
Ilyen áron, úgy hogy csak keveset kell belőle használni, biztosan újravevős lesz! Készülök a sort szezonra!!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

Na jó, nekem ez egy CSODASZER.

SzBoglarka

2021. április 21.

Szerettem volna valami önbarnítót, amit otthon elpacsálhatok, és ez volt a legolcsóbb. Az első használat után már látszik. Nem csodaszer, de ennyi pénzért nem foltos (még) nem büdös és nem színez ruhát. Most kentem másodszor, meglátjuk:D ha nem okoz nagy csalódást akkor lesz maradása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

dobiga

2021. március 23.

Télen eléggé fakó szokott lenni a kreol bőröm, ezért szerettem volna a tavaszi időszakra egy kicsit élettel telibb bőrt varázsolni, kicsit barnább lenni. Szoláriumba nem szerettem volna menni ezért drogériákba kezdtem el önbarnító krémeket keresni. Szuper termék. Amellett, hogy a testápoló hidratálta a bőrömet, még szépen "le is barnultam". Esténként használtam, de 3 nap használat után elkezdett narancssárga lenni a lábam. Ezután csak minden második nap használtam, és nagyon szép napbarnított lett a bőröm tőle :) Tetszik az illata, édeskés, de nem émelyítően. Szépen el lehet oszlatni, gyorsan beszívódik és nekem nem lett foltos a testem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Dyana91

2021. február 26.

Illata kellemes, gyorsan el lehet oszlatni a bőrön és viszonylag könnyen beszívódik. Inkább ezt egy sima hidratáló testápolónak mondanám, mert engem egyáltalán nem barnított ez a krém, de azért elhasználtam. Újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

alekszandra00

2020. október 13.

Én is itteni véleények alapján vettem meg, alapból kreolos bőröm van, de nyáron nagyon szépen fel szoktam barnulni, szerencsére egyetlen égési sérülés nélkül. Az idei nyáron tudtam, hogy nem lesz alkalmam barnulni, ezért akartam önbarnítót, és erre esett a választásom.
A szép eredmény érdekében 2 egymást követő napon használtam, aztán egy napig nem, mivel minden napos használatnál elkezdett foltosodni, mert sok volt a festék a bőrön.
Így kiokoskodott használat mellett szerintem megér 5 pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Így kiokoskodott használat mellett szerintem megér 5 pontot.

Divik

2020. július 1.

Itteni velemenyek alapjan vettem, proba cseresznye alapon jolesz az. Engem kicsit besargit es olyan egett bor szagom lesz mint amikor agyon szolizom magam. De ez egy reggeli gyors tusolassal eltuntetheto teljesen. Szepen kopik, nem foltos. Azert majd probalkozom meg mas barnitokkal is. Elsore elment.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak