Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A krémtusfürdő ápolja a bőrt, és mennyei illattal csábít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2021. április 7.

Kellemes, diszkréten virágos illatú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 7.

simple

2021. március 31.

Jó illata van, viszont szárítja a bőrömet, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 31.

Jó illata van, viszont szárítja a bőrömet, nem fogom újravenni.

LUNACICA

2021. március 29.

Mikor a boltban megszagoltam nagyon megtetszett az illata,így rögtön megvettem.Zuhanyzás közben is nagyon kellemes volt az illata,viszont alig habzott,de kb ahogy megtörölköztem el is tűnt az illat,és később sokat viszketett a bőröm,ami ugye annak a jele,hogy jól kiszárította a bőröm. Nagy csalódás volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

kovexti

2021. március 16.

Picit szárít, kellemes édes illata van. Szokásos Balea tusi :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Picit szárít, kellemes édes illata van. Szokásos Balea tusi :)

Szethy00

2021. március 1.

Az egyik kedvenc tusfürdőm. Nagyon finom illata van, kár, hogy nem marad meg túl sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

mlexa

2021. február 26.

Finom illatú, szokásos Balea minőségű könnyed tusfürdő. Az illata természetesen ennek sem marad meg, de nekem nagyon kellemes élmény vele a fürdés a csodás illata miatt. Elég jól habzik is. Engem nem szárít, irritációt nem okoz. Kimondottan szeretem ezeket a limitált kiadásokat! Ennyiért pedig szinte ajándék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Gica81

2021. február 22.

A megszokott Balea minőség. Habfürdőként használtam el. Nem szeretem ha sok hab van a kádban és ez a tusfürdő pont ilyen, nem képez nagy habot.
Illata az visszafogott és fürdés után már nem is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Illata az visszafogott és fürdés után már nem is érezhető.

incifinci28

2021. február 16.

Szerintem a szokásos szuper Balea tusi szintrt hozza. Illata sosem marad meg egyiknek sem de jòl habzik,nem szárìt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

her6

2021. február 3.

Én is úgy jártam, hogy a boltban még nagggyon tetszett az illata meg ugye fel is lett hypeolva, úgy gondoltam jó lesz ez. Hát... otthon már kicsit rosszul vagyok ettől a mű-szirupos illattól, alig várom, hogy elfogyjon ez, meg a testápolója is. Plusz még mintha szárítaná is egy kicsit a bőröm. Mostanában inkább csak habfürdő vizébe öntögetem a + szappan miatt, de ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

Vikkkinca

2020. december 30.

Nem rossz,de az illat már a szivacson elvész-pedig a tubusból szaglászva fincsi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol