Balea

Ár:   379 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2015. július 15.

Kategória:   Szappanok

A málna illatú Balea folyékony krémszappan lágyan ápolva tisztítja kezeit. Gyengéd, ph-bőrsemleges ápoló lipideket tartalmazó összetétele segít a bőr hidratáltságának megőrzésében. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. PH-bőrsemleges

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

vvv

2021. november 25.

Általában szeretem a baleás cuccokat, de ez egyáltalán nem emlékeztet málnára.
Sőt, igazából undort vált ki belőlem, épp olyan émelyítően édes illata van, mint a kolléganőm parfümjének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 25.

Általában szeretem a baleás cuccokat, de ez egyáltalán nem emlékeztet málnára.

lenochka

2015. július 13.

Nem szárít, kellemes az illata, és az ára is szuper. :)
Nekem a málnás a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Nem szárít, kellemes az illata, és az ára is szuper. :)
Nekem a málnás a kedvencem.

kendahajadra

2014. október 9.

Isteni málnás joghurt illata van, ami sokáig megmarad, élmény vele kezet mosni. Egy szappannál nem fontosak az összetevők sem, bár ennél még egész jókkal találkozhatunk. Ráadásul viszonylag olcsó, sokszor akciózzák is. Szerintem mindenképpen megér egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

K.Klaudia

2014. október 1.

Finom az illata, ami később is érződik, és feltűnően puha utána a kezem, szóval 5*. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Violet 1

2014. szeptember 26.

incsi-fincsi illat, pihe-puha kéz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

incsi-fincsi illat, pihe-puha kéz

ludmilla

2014. szeptember 9.

Nagyon jó ez is, ugyanúgy, mint a barackos :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Nagyon jó ez is, ugyanúgy, mint a barackos :))

cs.viki

2014. augusztus 14.

Ez a kedvenc folyékony szappanom! Hihetetlenül intenzív málna illata van, ezt nagyon eltalálták. Véleményem szerint nagyon jó minőségű, nem szárítja a kezet akkor sem ha sokszor mosol kezet egy nap, kevés is elég belőle, és viszonylag sokáig is tart így. Mostanában sajnos nem látom a polcokon, de bármikor megvenném ha rábukkannék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

-Juti-

2014. augusztus 4.

Ez is a gyerekek mosdóján landolt, és az egyik ebédnél szimatolok körbe-körbe, hogy hova borulhatott ki málnaszörp, mert intenzíven éreztem az illatát, míg végül az orrom a kisfiam kezeihez vezetett :)

Mindennapos kézmosáshoz bevált, nem vettem észre, hogy szárítaná a bőrt. Szép csomagolás, korrekt minőség, bár az illat intenzitása kicsit már túlzás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

crazy cat lady

2014. június 27.

isteni illata van, ismerősöknél mostam vele először kezet és annyira megtetszett az illata, meg az, hogy finom krémes és szuper vele kezet mosni, hogy majdnem én is vettem egy ilyet, de egy baja van: nem natúr... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

kpityike

2014. március 15.

Szuper illat, a citromos mellett a másik kedvenc. Nagy ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Szuper illat, a citromos mellett a másik kedvenc. Nagy ötös.