Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Dezodorok

Egzotikus mangó illattal.24 órás izzadásgátló védelem,alumínium tartalom nélkül.

PKJ

2019. július 9.

Friss,kellemes illat.Nem hivalkodó.Függő lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Friss,kellemes illat.Nem hivalkodó.Függő lettem.

Noyko

2019. február 15.

Oda-vissza vagyok érte,igazi gyümölcsös illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Oda-vissza vagyok érte,igazi gyümölcsös illat!

Panni43

2018. december 26.

Imádom az illatát! Ez az egyetlen balea dezodor amit nem tudok megunni mert annyira frissítően jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

szoszorebi

2018. október 13.

Nagyon imádom az illatát, gondoltam megpróbálom ha már a kedvenc gyümölcsöm a mangó. Tökéletesen bevált nekem, és meg az is egy nagy csillag hogy alumíniummentes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Black Fairy

2018. szeptember 26.

Nem rossz termék, bár nyáron nem feltétlen érzem magam komfortosan vele...mármint...remekül elfedi az esetleges testszagokat, nagyon kellemes illata van, nagyon szépen "eltűnik" a bőrről (nem hagy ilyen fura púderes réteget), nem fogja meg a ruhákat se, de nyáron valamivel erősebb dezodorokat szeretek használni...most ősszel elővettem, és hatalmas kedvenc! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Sipor

2018. július 27.

Nagyon fincsi gyümölcsös illata van, ráadásul nem egy műanyag szagú gyümölcsillatról van szó. Nem hagy foltot a ruhán, még a feketéken sem :)
Egy ideje áttértem az alumínium mentes deokra. Ez eddig főleg bio dezodorokat jelentett, viszont nekem azok nem nyomták el a testszagot. Ennél a dezodornál nincs ilyen problémám, egy nyári nap végén sem vagyok izzadtságszagú. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

adri0419

2018. július 1.

Nagyon finom illata van, nem hagy foltot a ruhán. Nekem télen-nyáron tökéletesen bevált. Egy ideje elkezdtem alummínium mentes termékeket használni, akkor leltem rá. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

lecsapaketchup

2018. június 21.

Nagyon finom illata van! Ha nincs 100 fokos meleg, akkor egész nap védelmet ad a rossz szagok ellen. :) Annak különösen örülök, hogy Al-mentes. :) Sportoláshoz viszont igazából teljesen mindegy mit használok, az izzadás elkerülhetetlen. Szóval, szerintem jó kis termék, mellesleg az ára is kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Pzsanett

2018. április 27.

Imádom az illatát, kellemes, nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Imádom az illatát, kellemes, nem hagy foltot a ruhán.

orsicsiga

2018. április 3.

Nem vagyok egy izzadós típus, de az egész napos rohangálás vagy sportolás azért megteszi a hatását. Jelenleg ez a termék vette át a kedvenc deóm címet a Baleás kék szenzitív verziótól, köszönhetően az isteni gyümölcsös illatának! Ha jól le is izzadok, nem üt át a szag, inkább a mangós illat erősödik fel, a ruháimon sem hagyott foltot, így abszolút 5 csillag nálam, már sokadik flakont vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol