Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2017. január 13.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sampon és tusfürdő 5% ureatartalommal száraz és érzékeny bőrre.

bongi

2020. október 19.

Két mosás után nagyon korpás lett a fejbőröm és tele lett piros foltokkal a hajvonalam. Most kézmosáshoz használom, hogy ne dobjam ki. Legalább nem volt drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

juno

2020. március 24.

Semmi extra...hajon, bőrön is kipróbáltam, se rosszabb, se jobb. Cserébe drágább a sima Balea tusfürdőknél, és az illata is semmilyen...nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

HCHB11Cl11

2019. december 11.

Hát, szerintem nem nagy szám. Az illata nem tetszik, olyan semmilyen, nagymamáknak való, és felesleges is. Nem érzem, hogy hidratált volna, vagy kellemesebb lenne, mint egy átlag tusfürdő vagy sampon. Eleve lemosom a hidratáló összetevőket (urea), nem is értem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

rakori

2019. október 15.

Nekem sajnos semmi extrát nem adott, egyedül az ára volt a vonzó. Nem érzek változást a száraz bőrömön, bár nem is rontott a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

avalanche

2019. augusztus 1.

Problémás, ekcémás a bőröm, de csak bizonyos pontokon, így sokáig színes, szagos, normál tusfürdőket használtam. Ezt az urea tartalma miatt vettem meg, tusfürdőnek (nem értem a 2 az 1-bent mint koncepciót, soha nem mertem volna a hajamra kenni). Nagyjából bevált, sokkal jobb volt, mint az előtte használt tusfürdőm, viszont azért még így is csípte, bántotta egy kicsit az ekcémás foltjaimat. Ezután olvastam el, hogy SLES-t tartalmaz, ami miatt nagyon mérges lettem. Hogy rakhatnak SLES-t egy olyan tusfürdőbe, ami kifejezetten problémás, érzékeny bőrre van?! Nagyjából meg voltam elégedve, de az SLES miatt soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Renus

2018. október 24.

A kezemen próbáltam ki.
Hát nekem eléggé csípte, szárította a bőröm, nem győztem kenni kézkrémmel hogy helyrehozza.
Egy biztos, tusolni nem fogok vele, hajat mosni meg főleg nem.
Kuka, mert kézmosásra is alkalmatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

A kezemen próbáltam ki.
Egy biztos, tusolni nem fogok vele, hajat mosni meg főleg nem.
Kuka, mert kézmosásra is alkalmatlan.

chistani

2018. augusztus 14.

A terhességi hasviszketésemre vettem meg, főleg az urea tartalma miatt. Nem szerettem volna még több pénzt költeni a bőrszárazság miatt - azt megtettem a testápolók terén:) Igazából nem rossz termék, kellően hidratált nem feszült tőle annyira a hasam, bár csodát sem csinált. Kellemes illata van, ami ilyenkor pláne áldás, mert minden szagra/illatra érzékeny az ember. Samponként is kipróbáltam, de nagyon hamar zsírosította a hajam. Összességében az érzékeny, száraz bőrömnek jót tett és ár-érték arányban is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Taylor25

2017. szeptember 12.

Sziasztok! Ez a termék adott inspirációt, hogy csatlakozzak. Soha többet ezt a cuccot! Furcsa is volt a társítás (tusfürdő és sampon), de hittem az ureával kapcsolatos marketingnek. Nem kellett volna! Kipróbáltam mind a két területen, és egyiken se állta meg a helyét. A hajam olyan száraz, fésülhetetlen , gubancos lett tőle, hogy majdnem elsírtam magam. A bőrömet csípte, szárította és viszketett tőle. Az állaga krémes, jó. Az illata elmegy. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

svekits

2017. július 6.

Jaj, hogy én ezt mennyre utáltam! Szerintem tusfürdőt még nem utáltam ennyire :D Az illata semmi extra, az lényegtelen, samponnak nem merek ilyen kettő az egyben dolgokat használni, mert mindig ráfázok, úgyhogy tusinak használtam. Baromira szárította a bőrömet, viszkettem tőle, mindenem kiszáradt, hónapokkal ezelőtt vettem,de még mindig van benne, mert szívesebben nyúlok máshoz. Gyakorlatilag bármi máshoz szívesebben nyúlok, mint ezért.
Ecseteket szoktam vele mosni, arra jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Ecseteket szoktam vele mosni, arra jó :D

Noncsikaaa

2017. április 25.

Annyira dühös voltam, hogy nem sikerült megvennem a DM-ben azt, amit szerettem volna (pedig egész nap arra készültem), hogy csakazértis teledobáltam a kosaramat a pénztárnál ácsorgás közben kis termékmintákkal. Meg is könnyebbültem, hogy sikerült legalább ebben a formában megszabadulnom ezer párszáz forinttól. :D Hazaérve vágtam a pofákat, hogy miket sikerült "összekukáznom", főleg akkor néztem, mikor megláttam ezt a 2 az 1-ben csodát. Gratulálok, mondom, ha valamitől óvva intettem eddig mindenkit, azok a sok az egyben termékek, csak rossz tapasztalataim vannak ilyen téren, tényleg rémes történetek! :D Aztán kipróbáltam, és a párom bejött a zuhiba a nagy nevetésre! Én olyan boldog voltam, hogy rátaláltam erre a tusfürdőre,hogy madarat lehetett volna velem fogatni! Elég volt egy kevés az egész testemre, gazdag, sűrű habja van, és nagyon krémes! Azonnal beleszerettem! Azért külön dicséret illeti, hogy visszafogott, kellemes tisztaság-illata van, nem pedig valami pacsuli, amitől megcsömörlök, mint például a "cukrozottfahéjasszilvásvaníliásszegfűszeg"! Nagyon jó kis cucc, még jobb áron! Próbáljátok! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate