Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. február 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az olajos testápolót optimálisan el lehet osztani a nedves bőrön, jól felszívódik. A gazdag formula avokádó olajjal, shea vajjal, napraforgó olajjal biztosítja a selymes, puha és ragyogó bőrt közvetlenül zuhanyzás után. Glicerin védi a bőrt a kiszáradástól.

Kiszerelés: 250 ml

chenvy

2015. június 4.

finom az illata (semleges) és nem szárít ! szeretem :) már 2 hónapja csak ezt hazsnálom és többször is újravettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.