Balea

Ár:   419 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult receptúrával.

Ph-semleges sampon B5 provitamin tartalommal. Gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt.Szappan-és alkálimentes sampon kifejezetten alkalmas a mindennapi hajmosásra is.

natasa

2019. október 27.

Szárít. Lehet, hogy ettől függetlenül a fejbőrhöz kíméletes, de nem fog kiderülni, mert a hajamnak nem volt a használatával sem tartása, sem kellemes tapintása. Valószínűleg kézmosó lesz belőle. De legalább nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

anitaweber1991

2019. október 23.

Favorit samponom, már régóta használom, sosem csalódom benne! :-) A fürdőszoba állandó lakója nálam! :-) Amit a legjobban szeretek benne, hogy gyönyörűen behullámosítja a hajamat, és mindig azt hiszik, hogy hajsütővel csináltam! :-D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Mardebra

2019. szeptember 27.

Csodaszer! Annyi drága sampont kipróbáltam a viszkető fejbőrömre és semmi sem használt rá csak ez! Nekem az illatával sincs semmi bajom, finom tisztaságillat :) 2 alkalom után elmúlt a viszketés és már csak ezt fogom használni! A hajam nem zsírosodik, lazán kibír 3-4 napot is hajmosás után :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

BB1995

2019. április 11.

Maga a termék ára nagyon reális. Amikor tényleg sokszor zsírosodott a hajam csak ezzel a termékkel mostam hajat. Sajnos a végén nagyon kiszáradt a hajam vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

dottya

2019. március 31.

update: már majdnem 2 év telt el az első véleményem óta. Azóta többször újravettem a terméket :D Sok samponnal, hajápolóval kísérletezek és nem mindre reagált jól a fejbőröm. Érzékennyé is vált, ezért szárazsampont már nem használok egyáltalán. Így majdnem minden nap megmosom a hajamat. Ez a sampon tökéletesen tisztít, nem száírja sem a fejbőrömet sem a hajamat. Olcsó, nem okoz irritációt, a szagát pedig megszoktam azóta, hamar el is illan, nem marad meg a hajamban. Bár még mindig tartom magam ahhoz, hogy illatmentesen sokkal jobb lenne.

Jól tisztít, nem viszket tőle a fejbőröm, nem szárítja a hajamat (pedig a sötétbarna hajam alja le volt szőkére szivatva, nagyon csúnyán száraz szokott lenni) használat után nincs szükségem balzsamra vagy olajra, ezek nélkül is puha, fényes és könnyen fésülhető. Viszont a hajam teteje nagyon gyorsan zsírosodik tőle és lelapul. Ami még csillaglevonás számomra az a szaga. Nem túl erős, de nekem nem tetszik, a WU2-re emlékeztet és hajmosás után is még órákig érzem benne. Nem tudom, hogy miért kell minden sampont telinyomni parfümmel? Illat nélkül sokkal jobb lenne, így biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Youlcsee

2019. február 22.

Szuper termék! Férjemnek erősen korpásodott a fejbőre. Pár hét használat után megszűnt! Csak ajánlani tudom! Ár érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

ReiShiltenphie

2019. január 25.

Nem lett a kedvenc samponom, az illatát- még ha minimális is van neki- én nem szeretem. Az elején tetszett de pár használat után már inkább csak elviseltem. Szerencsére hajmosás után nem érződött a hajamon. Nem rontott a hajam állapotán, de nem is javított. Ár érték arányban okés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Afrocska

2019. január 10.

Borzalmas! Viszketett tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Borzalmas! Viszketett tőle a fejbőröm.

asztromélia

2019. január 1.

Update:
Ugyan a viszketest megszuntette, de a hajam ugyanolyan gyorsan zsirosodott tole mint azelott, igy megiscsak egy zsiros hajra valo sampon utan neztem. Obelole szappan lett. (A kezem szaritja!!!)

Elofordul az ember lanyaval, hogy a sampon vasarlassal mellenyul, pl az uj sampon viszketest general, ez tortent velem is, na de hogy a 4. kulonbozo markajuval az mar fura!!! Erre a problemara kerestem eloszor valami olcsobb megoldast, ez lett o es bevalt, semmi viszketes, juhhuuu.
Nagyon jol habzik es jo illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Update:

Nagyon jol habzik es jo illata van.

Nymphea

2018. december 26.

Ennyi pénzért ez igazán kis nagyszerű sampon, kíméletes és finom, semleges-enyhe illata van. Nekem picit zsírosít, de elnézem neki, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate