Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Kategória:   Dezodorok

A Balea Med ph-bőrsemleges pumpás dezodort kifejezetten az érzékeny bőr ápolására fejllesztették ki.

pillangolany7

2019. augusztus 9.

A jó összevetői miatt vettem meg, de sajnos nem jött be. A frissen borotvált hónaljat csípi, egy átlagos napon se illatosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Pupuc

2019. július 10.

Az illata nagyon finom, nekem nagyon tetszett, viszont kevés, pedig nem vagyok nagyon izzadós típus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

miskvx

2019. július 9.

Meglepően jó. :) Nem, nem gátolja az izzadást de a szagosodást elég jól! igaz hogy egyszer napközben rá kell erősíteni, de nálam az alumentes deok közül azok működnek amiben alkohol van.. Ennek finom púderes - enyhe tisztaságillata van és délutánig kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

zsofi03

2019. február 20.

Szerettem, de nem védett eléggé az izzadástól. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Szerettem, de nem védett eléggé az izzadástól. Az illata kellemes.

burdokk

2018. november 10.

Bevált. Teszi a dolgát. Jó, hogy nem illatosított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Bevált. Teszi a dolgát. Jó, hogy nem illatosított.

baobe

2018. október 23.

Alumínium-mentes dezodor versenyben nálam ő az egyik befutó. De. Csakis kombinálva valamilyen, szintén alu-mentes stifttel vagy golyós dezodorral. (Ez önmagában, az alkohol miatt, engem csíp.) Először jön a golyós, ami nem alkoholos, utána ráfújom ezt. Együtt még nyáron is elegendőek. Napközben ismétlésre szorulnak, de ennyit megtehetünk az alumínium-mentességért cserébe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 23.

beautyfanrb

2018. augusztus 9.

Nagyon kellemes az illata, teszi a dolgát ,de nagy melegben kb. 2 óránként újra kell fújnom. Egyébként egyszer használtam borotválkozás után is (ilyet soha többé semmivel nem teszek) és eléggé csípett. Ettől függetlenül ezt fogom használni a mindennapokban, amíg nem akadok rá az igazira.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Kmetyek

2018. április 28.

Nekem meggátolja az izzadást és közvetlenül szőrtelenítés után se csíp. Van egy enyhén alkholos illata, de ez engem nem zavar, kellemesnek tartom. Kb fél nap mire elmúlik a hatása még úgy is, hogy melegem van. A nagy nyári melegben azért még kíváncsi vagyok, hogy teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

kristinafarkas93

2018. április 3.

A deo nagyon jó, úgy másfél hónapja álltam át az alumentes megoldásra. Nekem bevált ez a kis deo, igaz izzadós sem vagyok. Az illata egész kellemes, több spriccelést viszek fel reggelente, nekem nem kell újrafújni napközben. A nyárra azért kíváncsi leszek, de számomra jó alternatíva, nem csíp, olcsó, könnyen beszerezhető, és pumpás, nem hajtógázas. Megérdemli az 5 csillagot, újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

fantzi

2018. március 6.

Ez nekem nem ért semmit. Nem is ragozom tovább. Izzadást nem gátol, szagokat sem semlegesít. Így télen vagy itthoni használatra elfújkálom, de a továbbiakban messziről elkerülöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Lactic Acid, Alanine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.