Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Kategória:   Dezodorok

A Balea Med ph-bőrsemleges pumpás dezodort kifejezetten az érzékeny bőr ápolására fejllesztették ki.

lenochka

2022. június 18.

Az illata kellemes, dezodorként annyira nem funkcionál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 18.

Az illata kellemes, dezodorként annyira nem funkcionál.

lolkabolka

2022. április 2.

Remekkis deo. Nem csúcsszuper, de otthoni használatra, edzésre tökéletes. Akkor szoktam használni, ha tehermentesíteni akarom magamat. Isteni nivea illata van. Nekem ár-érték arányban nagyon jó! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 2.

livesimple

2021. október 2.

Elkezdtem tesztelni az alumínium mentes dezodorokat, eddig ez teljesített legjobban hatékonyság terén. Illata kellemes, jól véd az izzadás ellen. Viszont kánikulában ezt még nem tudtam letesztelni, arról egyelőre nem tudok mit mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 2.

dorszzz

2021. augusztus 6.

Illata nem rossz,borotvált hónaljam csípte,plusz még izzadást sem gátolta meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Illata nem rossz,borotvált hónaljam csípte,plusz még izzadást sem gátolta meg.

Vicus

2021. április 29.

Eddig 4 alumíniummentes dezodort próbáltam, abból egy értékelhetetlen, ez pedig eddig a legjobb. Lehet, hogy fogok még kísérletezni, de nem lesz gond, ha ehhez kell visszatérnem. Kellemes illata van, ami bár nem tart sokáig, de nem is leszek büdi mellette, vagy csak ritkán. Frissen borotvált hónaljra nem szoktam fújni, de gondolom az alkohol miatt csíphet. Nem csodaszer, de igazából minden szempontból megfelel, bár nem érzem úgy, hogy egész nap tart a hatása, de nem is vagyok benne biztos, hogy ez elvárható lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

kiskacsa480

2020. december 4.

2020 november 15.
Tökéletes lenne ha nem lenne benne alkohol, vagy legalábbis nem annyi amennyi ebben van. Az illata nagyon kellemes, púderes és még fizikai munka mellett is teszi a dolgát! De! Nekem nagyon csípi a hónaljam úgyis, hogy nem frissen borotvált, nem irritált bőrre fújom. 🙁 Szomorú vagyok, mert valószínű, hogy nem fogom emiatt újra venni.

2020 december 4.
Végleg letettem mert sebesre csípte a hónaljam. Mivel semleges az illata így a párom elhasználja. Neki bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

2020 november 15.

2020 december 4.

pillangolany7

2019. augusztus 9.

A jó összevetői miatt vettem meg, de sajnos nem jött be. A frissen borotvált hónaljat csípi, egy átlagos napon se illatosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Pupuc

2019. július 10.

Az illata nagyon finom, nekem nagyon tetszett, viszont kevés, pedig nem vagyok nagyon izzadós típus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

miskvx

2019. július 9.

Meglepően jó. :) Nem, nem gátolja az izzadást de a szagosodást elég jól! igaz hogy egyszer napközben rá kell erősíteni, de nálam az alumentes deok közül azok működnek amiben alkohol van.. Ennek finom púderes - enyhe tisztaságillata van és délutánig kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

zsofi03

2019. február 20.

Szerettem, de nem védett eléggé az izzadástól. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Szerettem, de nem védett eléggé az izzadástól. Az illata kellemes.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Lactic Acid, Alanine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Alanine a I h