Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Kategória:   Dezodorok

A Balea Med ph-bőrsemleges pumpás dezodort kifejezetten az érzékeny bőr ápolására fejllesztették ki.

AkInImOd

2016. november 3.

Váltó szezon van, ősztől télig valamiért nem olyan szuper a Nivea golyós dezodorom, ilyenkor szoktam új termékeket kipróbálni. Most erre került sor: alaposan be kell vele fújnom a hónom alját, ez elég hűsítő érzést kelt a bevont bőrfelületen. Gyorsan szárad, nem hagy nyomot maga után. Egy darabig kellemes illata van, de hamar elillan. A dolgát megteszi, ezen felül nem irritál, és egyelőre izzadságfoltom sem volt, amióta ezt alkalmazom.

Update: A legutóbbi 2-3 alkalmazás során nem használt semmit, pedig nem változtattam a körülményeken. Olyan észveszejtően büdös lettem ezen alkalmakkor, hogy teljesen elkapott az undor és szégyelltem magam, hazaérve bevetődtem a zuhany alá és megváltás volt a friss, szappanos illat. Akármennyire jól indult, többet nem használom, inkább újra a Dove termékek közül nézek egy váltó dezodort.
Az üveget viszont megtartom, a termék eltávolítása után kiváló lesz a növényeim vízpermetezésére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

lildiko

2016. október 28.

Imádooom az illatát. Fogalmam sincs miért. De nagyon imádom. Viszont a többiről, háát nem tudom. Nem sok mindent csinál, pedig annyira szerettem volna szeretni, úgy szurkoltam neki. Mert alumíniummentes, és nem aeroszolos, ezeket mikor megláttam, rettentően megörültem. De számomra ez semmit nem ér. Próbálgatni fogom még, mert nagyon nem akarom elengedni, de egyelőre ez kevés sajnos. :(
(Nyilván ha semmit nem csinálok egész nap, csak egyik előadásról megyek a másikra, akkor jó, de ha csinálok is valamit, ugyanúgy izzadok vele, mintha semmi sem lenne rajtam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Lory

2016. október 22.

Nem vagyok elájulva tőle.Nyárra vettem,nem is vagyok extrém izzadós és mégsem muzsikált valami jól.Igaz büdös nem voltam de folyt a lötty az oldalamon a melegben amit nem is tudtam hova tenni,mivel felöltözéskor már úgy éreztem,hogy "beszívta a bőröm".Ráadásul kifújáskor elég "sörszagú" is,igaz 10 perc alatt elpárolog.Dicséretes az alumínium mentessége de kánikulában nem állja meg a helyét,max. őszre-tavaszra tudom elképzelni.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Ophelia

2016. október 15.

Korábban használtam a Balea sensitive pumpás dezodort, azt egészen kedveltem, de ez szörnyű... a legvadabb bevetés, amivel teszteltem, az egy egyórás bevásárlás volt, nem épp kánikulában, de mire hazaértem, hát... rosszabb volt a helyzet, mintha semmit nem használtam volna. Egyáltalán semmit nem ér, pillanatok alatt büdös leszek tőle. Kár érte, mert amúgy nagyon finom illatú, tetszik a pumpás megoldás is, de mint dezodor, egy forintot nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Mindy

2016. július 14.

Nemrég vettem a DM-ben, nagyon tetszik a visszafogott illata, nálam nagyon jól teljesít. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

KatalinS

2016. július 9.

Én szódabikarbónával keverve használom, és nagyon bevált. Kellemes púderes az ilata, de nem erős.Edzés vagy egész napos rohangálás esetén sem leszek izzadságszagú, pedig izzadós típus vagyok. Az ára teljesen jó, és alumínium mentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

pernilla

2016. június 22.

Finom, diszkrét illata van, de körülbelül ennyi pozitívumot tudok róla mondani. Mikor befújom, utána egy ideig még nem tudok felöltözni, mert viszonylag hosszú időbe telik, mire megszárad. A hatása jó, ha 3-4 órát tart, utána újra kell fújni, ha nem akar büdösödni az ember. Viszont nálam ez a fújkáljuk újra dolog nem játszik, úgyhogy elteszem télre, hátha akkor jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. január 6.

Mindig váltogatom a dezodorokat, mindig többet használok, egyik nap ezt, másik nap azt. Ilyen mindig van egy ideje a polcon. Nagyon szeretem azt benne, hogy azt rakok még a löttybe bele, amit akarok. Én olyan illóolajakat, amelyek mind a hatékonyságát, mind az illatát feldobják. A maga nemében, a maga kategóriájában és az árában nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 6.

nezili

2015. november 8.

Nagy remenyeket fuztem hozza, mert alumentes dezodorbol nehez olyat kifogni, ami valoban gatolja az izzadast (vagyis inkabb a szagokat semlegesiti, na). Mivel alkoholos, igy engem kicsit csip, kulonosen borotvalkozas utan, ezzel jo szamolni. Izzadasgatlasa gyengebb/kozepes. Ha valaki erosebben izzad illetve hamar budosodik, annak nem ajanlom egyaltalan. Ezen kivul lassan szarad meg, kell varni a feloltozessel par percet. Az illatat erosnek gondoltam nagyon, mikor eloszor fujtam be vele magam, de ez elszall igy nem zavar be a parfumhasznalatba. De ez az uveg tarto... folyton attol stresszelek mikor ejtem el es torom ossze. Szallitani az elobbi okok es a viszonylagos nehezsege miatt nem tul praktikus. Elfujkalom de ujra nem veszem szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

pond

2015. október 5.

Eleinte nagyon szerettem, azt hittem örök barátságot fogunk kötni, de sajnos pár hét után azt vettem észre, hogy elvesztette az addigi hatását. Ezt követően igyekeztem a megszokottnál többször is befújni vele magam, hátha úgy hatni fog, de nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Lactic Acid, Alanine