Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Kategória:   Dezodorok

A Balea Med ph-bőrsemleges pumpás dezodort kifejezetten az érzékeny bőr ápolására fejllesztették ki.

zsizska

2014. október 14.

Ismét kellemes csalódás az aulmentesek közül. Ilyenkor ősszel nekem önmagában is elég. Illetve idén nyáron, sajnos, nem nagyon volt szükség rásegítésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

minimano81

2014. szeptember 2.

Évek óta a Vichy zöld kupakos deóját használom, mert nekem az nagyon bevált. Hőségben és edzéseken még ragaszkodom hozzá.
Tettem egy próbát az alu-mentes deokkal, és a pár közül, amit kipróbáltam, eddig ez a Balea tűnik jónak, újravevősnek. (a többi felejtős, kuka)
Kellemes friss illata van, nem csíp, megfelelően dezodorál, nem érzek semmi kellemetlen szagot magamon, meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Laci

2014. július 8.

Én a Lush The Greeench dezodoráló hintőporával használom, a kettő együtt tökéletes. Nap végén is tiszta illatú vagyok, igaz az izzadást nem gátolja, de nem is az a cél. Adok neki 4 csillagot, mert csak alapozó deónak jó, önmagában kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

beautifullife

2014. április 13.

Újabb frissítés: Közel két éve próbálkozom alumentesekkel, egy éve használom őt, és bár nem voltam bűzösborz ,nem tökéletes. Tindigo nemrég tett ki a blogjára erről az alufóbiáról egy cikket és végleg megfogant bennem, hogy ez őrületes hülyeség, hogy mindentől befosatnak minket. Az Antalvalis csapat produkálta/produkálja ezt többek között - legalábbis amennyire beléjük mélyültem- és szépen belém is ültették ezeket az alátámasztás hiányában kullogó áltényeket, de amíg ezeknek próbáltam megfelelni, őrületes stressz volt kozmetikumokat választani és például a bőröm és a hajam is rosszabb állapotban volt, mint most, kicsit lazítva. Egy deonál se mindegy, hogy egy óra múlva izzadságfoltos lesz a fölsőd vagy sem. Rohadtul nem fog érdekelni senkit, hogy te nagyon biolédi vagy, ha egyszerűen igénytelenséget sugároz.. Bocsánat, hogy kicsit eltértem a témától, de nagyon a bögyömben volt már. Szóval fogjuk rá, hogy bevált, de eszméletlen, hogy az első helyen áll az alkohol - mint a legtöbb alumentesnél-.. hónaljdzsumbujtalanítás előtt, után, mindig csípett a kis ördög. Lehet valakinek többet árt, mint használ.
Nem akarok itt reklámozni meg semmi, de Tindigo sokkal jobban leírja a frankót a témát illetően.

Na szóval,még ezekben a huszon több fokokban is jól teljesít,bár a legjobb hatás eddig akkor volt,ha este fújtam be és reggel is,mert akkor volt ideje beszívódni és kifejteni a hatását.Eddig is olvastam több helyen,hogy a deokat este szükséges befújni,hogy másnapra legyen hatása.Nos ez bebizonyosult nálam,de a biztonság kedvéért fújok reggel is.Ha este valami okból elfelejtem használni,a következő nap,ha úgy érzem,hogy már fülledt az idő,áttörlöm magam törlőkendővel és újrafújom magam,nem a meglévő izzadságra használom,mert az nem túl higiénikus.Szerintem ez korrekt,hogy többször kell alkalmazni egy nap.. legalább tudom,hogy működik a szervezetem és az alus dezodoroknál pedig elég egészségtelen,hogy bennünk reked minden méreganyag az izzadsággal együtt.Nem fogom leváltani az biztos.. vészhelyzet esetén fel lehet tuningolni más illóolajokkal(nem csak izzadsággátló,hanem mondjuk illatosítás céljából).Én például narancsolajra gondoltam,mert annak nincs az a kevésbé kedvelt gyógynövény illata,hanem kellemes és ismert szagelnyomó hatásáról,valamint szerintem az izzadást is tudja gátolni valamilyen szinten.

És végre megvettem az első alumenteset!Eddig úgy néz ki jó,bár ürülnie kell valamennyire az eddig felhalmozott alunak,meg hozzá kell szokni,de valóban jó végzi a dolgát.Lehet butaság lenne ilyet állítani,de én frissebbnek érzem magam tőle,nem érzem azt,hogy réteges izzadsággátló fedi a hónom alját..Foltot nem hagy és hamar szárad.Nagyobb melegben és nagyobb igénybevételnél update-elek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

bubi

2014. április 11.

Kb 1 évig használtam ezt a dezodort, de már hozzászokott a bőröm és nem volt olyan jó, így másik alumíniummenteset választottam. De emiatt nem vonok le az értékéből, mert nem a termék hibája, szerettem használni.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Giomy

2014. április 2.

Én már a másodikat használom, jó áron van, alumíniumsó-mentes és nem fogja be a ruhákat, nem ragad utána a hónaljam, illata semleges, felfrissít..nyárra mást el sem tudnék képzelni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 2.

agravatiz

2014. március 29.

Én egyszerűen nem tudom használni. Már a 2. fújás lefolyik a hónom aljáról, végig az oldalamon. Rettentő idegesítő, és nem érzem az itt írt jó hatást sem, pedig ezért vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

szueszti

2014. február 24.

Nehéz jó alumíniummentes deot találni.. miután befürödtem már pár 2000 Ft felettivel gondoltam kipróbálom őt, hátha. Sajnos nem jött be :( Kellemes az illata, nagyon jó a kiszerelés!! de sajnos fél napot ha kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

M_Reni

2014. február 7.

Én 2 üveggel elhasználtam belőle, mert nagyon szerettem. Finom púderes illata miatt vettem meg, meg amikor befújtam magam olyan volt, mintha letusoltam volt, friss illatú lettem :D
Utána ősszel is vettem egyet, de nagyon büdös volt, azt hittem, hogy lejárt, mert egyszer kifogtunk egy olyat és irtózatos szaga volt. De nem, ennek jó volt a szavatossága. Nem is fújtam utána magamra mert hányingerem lett. Nem tudom h mi lehet a baj, de nyárra nagyon jó lenne ilyet használni, mert ennél jobbat még nem használtam.
Ha még mindig olyan lenne mint régen akkor 5*-ot kapna, de így csak 3-at, jóindulattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

S.K

2013. december 24.

Az első üveggel használom, eddig bevált. Eleinte zavart az illata. Nekem kicsit cefre szagú, de gyorsan elillan és nem túl erős. Nálam még működik, nem jön át rajta az izzadságszag. Egyelőre 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 24.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Lactic Acid, Alanine