Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Kategória:   Dezodorok

A Balea Med ph-bőrsemleges pumpás dezodort kifejezetten az érzékeny bőr ápolására fejllesztették ki.

Barbadosz

2013. december 17.

Én kb. egy hónapja vettem, sajnos nem vált be :( Pozitívumok az összetevői, hogy pumpás és hogy nincs benne alumínium, negatívuma, hogy már sajnos kora délutánra elmúlik a hatása. Nem fogom újra megvenni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 17.

Picúr

2013. október 26.

Nem rég cseréltem le,sokáig használtam épp az összetevői a hatása és az ára miatt.Aztán tényleg történt vele valami és már egyáltalán nem használt.Izzadtam,a szagokat sem fedte el,semmi amit eddig nyújtott vagy ami elvárható egy deotól.Bár szőrtelenítés után sem csíp és az összetevők is jók nekem valahogy sajnos már mégse az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

ronicic

2013. október 20.

Eddig nagyon jól teljesít az alumentes kategóriában, finom, tiszta illata van, persze a nap végére a hatása már csökken mint az eddigi alumentes deoim, de ezért az árért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

orange01234

2013. október 8.

Update: 2013.10.08.
Sajnos le kell pontoznom. Nem tudom mi lett vele az utóbbi időben, de mintha nem is ugyanaz a dezodor lenne, mint régen volt. Eltűnt a púderes illata, helyette maradt egy tömény alkohol szagú, csípős dezodor, ami semmit nem gátol meg, csak irritálja az ember bőrét. A szagokat nem fedi el, ennyi erővel alkoholt is fújhatnék magamra.
Kár volt változtatni az összetevőin, ez már sajnos számomra használhatatlan termék. Megszagoltam több üveg balea medet is, hátha csak rossz szériát fogtam ki, de sajnos az összesnek eltűnt a púderes illata, és csak alkohol szagot lehet érezni. A régebbi deomból maradt még egy kevés, és ég és föld kifújva a két deo. Nem értem, ami jó, azt miért kell elrontani:((
Nagyon nagyon sajnálom, hogy elrontották, most újabb aluminium mentes deo után kell néznem, pedig már örültem, hogy megvan az igazi:(
Kegyelem kettest adok, mert régen nagyon jó volt.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Váltani szeretetem volna aluminiummentes dezodorra, és a krémmánián böngészve, megtaláltam ezt a sprayt, amire nagyon sok jót írtatok.
Egyet kell értenem a véleményetekkel:) Eddig a nivea golyós Anger Star kék deoját használtam, ami nagyon nehezen száradt meg felkenés után. De ezt a dezodort az aluminium mentessége miatt szerettem volna kipróbálni. És bevált! Semmivel sem izzadok jobban, mint az aluminiumossal, sőt, talán ez még jobban elfedi a szagokat, mint az aluminiumosok.
Azt gondoltam, hogy mivel furcsán veszi a szervezetem, hogy most akkor nem tömítem el a pórusokat, akkor majd iszonyat nagy izzadság foltokkal megyek haza. De tényleg elég jól kiállta a próbát, már használom egy hete.
Nekem eddug nagyon bevált, nyáron majd átöntöm egy kisebb pumpás spraybe, hogy magammal tudjam vinni, és be tudjam fújni magam, ha szükséges.
Érdemes lemondani az aluminium mentességről, mert mondjuk nekem semmi különbség a kettő között, sőt, ez még jobb is, mert az előző deom beleszáradt a ruháimba:S
Az illata is nagyon kellemes a Baleának, bár amikor először beleszagoltam, nem tetszett annyira, de a hónaljat befújva tényleg nagyon kellemes puderes illattá változik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 8.

Update: 2013.10.08.
Kegyelem kettest adok, mert régen nagyon jó volt.

Gwendoline

2013. szeptember 16.

Középiskolában használtam és nagyon szerettem. Főleg torna óra után fújtam magamra sokat belőle, annyira jó tiszta illata volt, mintha épp akkor fürödtem volna. Szerintem az óriási melegben csak valami szörnyen erős szer képes meggátolni a természetes izzadást, ami meg tuti nem a legjobb az embernek, így én ennek 5 pontot adok. Átlagos termék, mint bármelyik. Kivéve a Nivea Stress Protect az nagyon gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

bigsista

2013. szeptember 15.

2013.09.15.
Hát, sajnos kinyiffantottam a pumpát, eltömítette a szódabikarbóna! NE tegyétek ezt!:) Elég, ha én megszívtam!:) Szétoperáltam egy golyós deót, és beleöntöttem, így el tudtam használni legalább. Végül a tapasztalat: 40 fokot nem bírt, eltettem pihenőre, de huszonfokos időket már tudta rendezni. Téli deó lehetne, de a bigsista egész éves termékekre gyúr, szóval nem pipálok, nem lesz állandó darab, sajna!:( (közepeske)

2013.08.08.
Nagy melegben nem elég, ezért épp most tettem bele szódabikarbónát! Hőségriadós teszt következik, eddig legyen 4-es, mert baba az illata!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

2013.09.15.

2013.08.08.

liljaa

2013. szeptember 6.

update: Többször újravettem, nyári melegben és edzés közben/után is működik. Az egyik kedvencem. :)

Nekem is bevált, a golyós változattal ellentétben nem bántotta a bőröm és a hatása bőven kitart a nap végéig. A 48 órás védelem ugyan kissé túlzás, de érdemes kipróbálni, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

tittus

2013. szeptember 5.

Update: Adok még egy csillagot, mert edzéshez nagyon jó! Rövidtávon jól elfedi az izzadtságszagot, pedig futás közben izzadtam ám rendesen! Nagyon jó lenne, ha ez nem csak pár óráig tartana :(

Huuuu, ez nekem nagyon nem jott be :( par orat kibir, de aztan erzem, hogy budi vagyok :S mar par eve alumentes deokat hasznalok, es eddig ez a legrosszabb! Tettem bele szodabikarbonat is, de az meg nem oldodott fel, es eltomitette a pumpat :/ edzeshez jo lesz, de tobbet nem veszek ilyet. Egyebkent kellemes az illata, nem csip, hamar beszivodik,az ara kedvezo,es jo a pumpas kiszereles is. Ezert jar a 2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

SlecckelMarine

2013. augusztus 28.

Kb. az 1/3-a fogyott el, ideje volt véleményezni!:)
Semmi kivetni valót nem találtam, a használata kényelmes, egyszerű, az illata okés, nem erős vagy tolakodó, a nyári melegben azért vittem magammal, mert bár a víz az megjelent egy idő után a hónaljban, de semmi izzadtságszagot vagy büdit:) nem éreztem (a mosásba készülő pólón sem!:) inkább csak az zavart, hogy a fölsők ujjánál ne gyűljön a tócsa, szóval napközben kis mosdás után újra spriccelés, és megint bírt vagy 5 órát. Ez sztem tök jó egy alu-mentes deótól, ha télen is így teljesít újraveszem.
Epilálás után közvetlen tényleg csíp, de szerencsére semmilyen gyulladást vagy egyéb gondot nem okoz. Egyenlőre szimpi és tetszetős deo, csak ne újítsanak az összetevőkön, vagy vonják ki a forgalomból!:)
Szívből ajánlom mindenkinek, aki szeretne megszabadulni az alus deóktól!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Kb. az 1/3-a fogyott el, ideje volt véleményezni!:)
Szívből ajánlom mindenkinek, aki szeretne megszabadulni az alus deóktól!:)

feketebakancs

2013. augusztus 13.

Ő az első alumínium mentes dezodorom. A pumpás kiszerelés mellett emiatt vettem meg. Kellemes illata van, de nem nyomja el a parfümöt. A nagy melegben a nap végére már nem lehet érezni, ilyenkor egy délutáni újrafújás segíthet. Ami negatívum hogy epilálás után nagyon csíp, így akkor nem lehet használni. Mindent összevetve 4 pontot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Lactic Acid, Alanine