Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Kategória:   Dezodorok

A Balea Med ph-bőrsemleges pumpás dezodort kifejezetten az érzékeny bőr ápolására fejllesztették ki.

csillu

2013. július 30.

Nagyon kellemes illata van, és alumínium mentes, úgyhogy plusz csillag, de sajnos a kánikulai meleget még ez sem bírja. Az enyhébb napokon jól működik, az izzadást nem gátolja, de legalább szag-mentesít. Viszont nagyon melegben ugyanúgy büdös leszek tőle. Sajnos még nem találtam olyan alu-mentes dezodort, ami szagtalanított volna.
Amúgy nem rossz, lehet, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 30.

Amúgy nem rossz, lehet, hogy újra veszem.

F. Anikó

2013. július 27.

Pár napja használom ezt a deót. Odavagyok az illatáért! Semmihez sem tudom hasonlítani, teljesen egyszerű illat, de valami nagyon megfogott benne. Elég sokáig érzem az illatát magamon befújás után. Izzadásgátló hatása ahhoz képest, hogy alumentes, egész jó szerintem. Ebben a kategóriában abszolút megállja a helyét, és még az ára is kedvezőbb, mint hasonló kaliberű társaié. Szinte biztos, hogy legközelebb is ezt választom, mikor izzadásgátlót vásárolok!

Sajnos ez a deo sem bírta a kánikula elleni harcot:( Az, hogy izzadok mellette, nem zavar, de hogy büdös is vagyok, az már nagyon! Szinte semmi hatása nem volt a szagok ellen a napokban-nagyon csalódott vagyok. Holnapután készültem megvenni a következő üveggel, de azt hiszem egyenlőre mást kell találnom. Ősszel lehet, hogy visszatérek hozzá, mert átlag időben egész jól teljesített és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 27.

zsazsa

2013. július 9.

Szeretem ezt a dezodort! Ilyen melegben mondjuk kombinálom más dezodorral, de itthonra, illetve edzés előtt, és edzés után is használom, mert finom, ápolt illatom lesz tőle. :) Izzadni, ezzel is izzadok persze, de egyáltalán nem szagosodom tőle. Ráadásul akcióban vettem anno, úgyhogy megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

sztami

2013. június 8.

Próbáltam megbarátkozni vele Al mentessége révén, de sajnos csalódnom kellett... Első rossz benyomásom akkor keletkezett, amikor első használata során elkezdte csípni a bőröm... Akkor még úgy voltam vele, nem adom fel, majd biztos elmúlik... Végülis nem ez miatt cseréltem le, hanem amikor pár hét használat után egy otthon ülős, nyugodt, filmnézős nap közepén megéreztem az izzadságszagom, akkor az már gyanús volt... Ha jól emlékszem, másnap dobtam ki végleg, amikoris délelőtt programom volt, és indulás előtt megéreztem újból ugyanazt a szagot, akkor mondtam, hogy oké, ennyi volt... El se tudom képzelni, mi lett volna akkor ha mondjuk egy rohangálós napon vetem be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

katacita

2013. május 26.

Azért vettem alumíniummentes dezodort, mert Solutio Antisudoricát használok, ami alapból csurig van vele, és nem akartam még emellé is alusat fújni. De valami kellett, szóval most ezt a Baleát használom, az illata jó, ha zuhanyzás után fújom, akkor szétcsípi a hónaljam. Önmagában szerintem semmit sem ér, de mondjuk nem is vártam csodát. Az én célomnak megfelel, úgyhogy emiatt nem pontoznám le nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

szappanka

2013. május 21.

és igen! végre, végre, végre! megvan az az alumentes dezodor, ami vééégre bevált. elkenegettem már az összes alverdét, alterrát, yves rocher-t, dr. oganicot, kiskutyafülét, mindent, de mindegyik mellett sikerült kellemetlen szagúvá válnom, még így télvíz idején is. másfél éve keresem a megoldást, és már-már azon voltam, hogy elcsábulok egy vizezős kristályra, amikor is megláttam eme remekművet. el is iszkoltam egy dm-be, megvettem, és alig bírtam ki, hogy magamra fújhassam. az illatáért odáig vagyok, a pumpás adagolóért meg pláne, és annak is nagyon örülök, hogy nagyon hamar megszárad, nem úgy, mint a golyós társai... lényeg a lényeg, állja a sarat, én pedig repesek az örömtől. háromszoros hurrá! :)

szerkesztés: és nem! vége, vége, vége. már hetek óta sejtettem, hogy nem lesz ez így jó, de a pünkösdi forgatag meghozta, amitől tartottam. a hétvégém igen sportosra sikerült, sok rohangászással és tűző napon álldogálással, és egyszer csak belém hasított a felismerés, hogy felháborító izzadságszagom van. mivel a helyzetem nem engedte, hogy letusoljak és pólót váltsak, kínomban magam mellé szorítottam a kezeimet, és próbáltam a sor végén kullogni, nehogy másnak is szemet szúrjon a dolog. vígasztalhatatlan vagyok, mert másfél évnyi kísérletezés és reménykedés után azt hittem, hogy ez a dezodor végre megváltást hoz, de a meleg idő nem várt eredményket hozott, én pedig feladtam a küzdelmet. minden más szépségápolási/tisztálkodási termékkel körültekintő vagyok, de ma reggel első utam a patikába vezetett egy aluminium-klorid tartalmú izzadásgátlóért. azt hiszem, hogy eleget vártam a megfelelő termékre, de az csak nem jött, és mivel a kellemetlen testszag nálam elfogadhatatlan, bűnözök tovább aluminium-kloriddal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

kklaram

2013. május 16.

Nekem ez a változata Balea Med-nek teljesen bevállt és szeretem . Viszont a golyós verzió nem tart semeddig, ugyhogy maradok ennél. Az ár érték arány tökéletes és már a barátomat is sikerült rábeszélnem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

stenonis

2013. május 13.

Hatásra kb mint a hasonló árkategóriás alumentes deók. Nekem fel kell frissítenem napközben, de van, hogy rekordidőn keresztül jól bírja. Még barátkozunk, de tetszik :) Gyorsan beszívódik, lassan fogy, kellemes púderes-nőcis illata van (emiatt nem szívesen javítanám fel), és a pumpás megoldás miatt sokkal kényelmesebb frissíteni, mint egy golyós deót. Foltot nem hagy a ruhákon, az egyetlen gondom, hogy nem valami kompakt, nagy és nehéz. Ki kell találnom valamit, hogy kényelmesebb legyen magammal szállítani. Még nem használtam olyan sokszor, egyelőre erős négyes.

Update:
Ki kell javítsam magam: gyorsan fogy. Jóval gyorsabban, mint a golyós deóim, viszont ezt kényelmesebb használni. Négyes marad, még mindig barátkozunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Update:

little_amadeus333

2013. május 11.

Nagyon jó kis pumpás deo, jó áron, és a bőröm is szereti, pedig az nagyon érzékeny arrafelé. Nekem bevállt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

turquoise_pianist

2013. május 10.

az első alumíniummentes dezodorom, nagyon izzadós vagyok alapból, itthon próbálgatom, eddig jónak tűnik, de azért egy egész napot nem tart ki a hatása, így hogyha elmegyek valahova hosszabb időre akkor azért még mindig a jól bevált dezodoromhoz nyúlok. még próbálgatom, és meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Lactic Acid, Alanine