Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Kategória:   Dezodorok

A Balea Med ph-bőrsemleges pumpás dezodort kifejezetten az érzékeny bőr ápolására fejllesztették ki.

babyface

2013. május 2.

VÉGRE! tudom már sokszor mondtam ezt, de most nagyon bizakodó vagyok :) épp most szabadultam meg a borzalmas rexona és garnier deómtól és nem bírtam megállni, hogy ne ő legyen a következő. nekem nagyon praktikus a fújós kiszerelés. gondoltam az egész napom úgy fog telni, hogy szagolgatom magam (rettegtem hogy úgy bebüdösít mint a többi alumentes deo) de csak meló után gondoltam rá hogy úristen én ma új deo-t használtam. :D semmi izzadás, nulla kellemetlen szag. bár még csak most kezd tavaszodni azért nyáron vár még rá egy megpróbáltatás, de optimista vagyok! :)

megint csalódnom kellett... egészen addig szuperül működött amíg be nem köszöntöttek a 25-30 fokok... ma kénytelen voltam egy kollégámtól kölcsönkérni a deóját mert éreztem, hogy ha most nem cselekszem a nap végére sírás lesz belőle... :D annyira nem húzom le, mert télen szerintem abszolút használható, de a nyarat sajnos nem bírja... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

firea

2013. április 29.

Az Alverde rózsaszín kupakos deojával együtt vettem, hogy kipróbáljam az alumentes deokat. (azért mindjárt kétfélét, mert fő a változatosság). Mindkettőt nagyon szeretem. Ezt azért, mert pikk-pakk beszívódik, hosszan tart, kellemes illatú (még néha parfüm helyett is használom). Egyetlen hátránya, hogy kicsit nagy az üvege, de ettől még a táskám állandó darabja. Néha utána fújok, biztos ami biztos, de ez az alumíniumos deoknál is jellemző volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 29.

andrej

2013. április 27.

Dr. Organic deot használok jelenleg, elégedett vagyok vele, de ki szerettem volna próbálni egy olcsóbb alumiunium mentes megoldást és a sok pozitív vélemény miatt tettem ennél a deonál még egy próbát (a golyós változat irritált).
Sajnos nem vált ez sem, irritálja a bőröm, pedig nagyon akartam szeretni. Gyorsan szárad, nagyon jó púderes illata van, bár pár használat után egy egész napot még nem bírt ki.
A pumpás kiszerelés is remek megoldás, de így nem tudom használni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

A pumpás kiszerelés is remek megoldás, de így nem tudom használni. :(

egifeny

2013. április 25.

a sok jo ajanlas hatasara ezt is kiprobaltam :) az illata nagyon-nagyon finom, edes-puderes, en nem mondanam uniszexnek :D viszont magaban nekem keves volt, fel napot birt ki, de a szodabikarbona megoldotta a problemat :P golyosba ontottem at, igy eltomodni se fog :) es gyorsan szarad :) ez is ujravevos lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

dorkka

2013. április 17.

Nagyon finom illata van ennek a dezodornak és elnyom minden más rossz szagot. Az izzadást magát nem igazán gátolja, szagok ellen tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

Rityy

2013. április 10.

Mikor megláttam az eddig használt márkás golyós deo-m összetevőit, azonnal eldöntöttem váltanom kell. Itt találtam rá erre a jó kis deo-ra.
A jó összetevők és az itteni vélemények miatt vettem meg.
Kb. 1 hete használom és meglepően jó! Nekem bevált, azért napi egyszer újra fújom a biztonság kedvéért, de ennyi gondom legyen vele. Az eddigi deo-im ennyire sem bírták és még az illatuk is émelyítő volt.
Az illata is tetszik nagyon, én se tudom mihez hasonlítani. De tényleg tiszta, friss illat. Gyorsan szárad és nem hagy foltot a ruhán!! Szerintem sokáig elég, alig látom, hogy fogy. Kipróbáltattam a férjemmel is, és neki is bevált, pedig a férfiak izzadósabbak elvileg. Szerintem uniszex az illata, úgyhogy lehet ráveszem váltson erre mert ez alumínium mentes :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

A jó összetevők és az itteni vélemények miatt vettem meg.

Gwen

2013. április 6.

Ha reggel befújom vele a hónaljam, akkor csak délutánig használ. Bár, ha újra fújkálom a nap során, akkor kitart. De egyenlőre csak itthonra merem használni. Szoktam vele tornázni is-akkor csak úgy véd, ha torna előtt jó sokat a hónaljamra pumpálok, de egyszerre csak két-három fújást szabad, különben lecsorog. Viszont gyorsan szárad. Jó lenne, ha beválna, akkor tuti csak ezt használnám, olcsó is, illata is finom, na és az hogy alumínium só mentes!! :) Mindenesetre tartósabb, mint a Balea Med Deo Roll-on Balsam. Na az csak egy-két órát bírta nálam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

lumiukko

2013. március 31.

Szintén első alumínium mentes dezodorom. Én nem vettem észre, hogy jobban izzadnék vele, mint elődeivel. Az illata nagyon finom, enyhe, nem tolakodó. A pumpás kiszerelés miatt többet kell használni belőle, tehát gyorsabban fogy, de nem vészes (és különben is, olcsó). Pár hét alatt eddig kétszer hagyott cserben, de az sem volt vészes. Átlagos napon bírja a strapát, főként, ha pár óránként újra frissítem, de nyáron, mondjuk egész napos rohanásban már kevés lesz. Úgy vagyok vele, hogy itthoni használatra, meg lazább napokra jó lesz, durvább esetekre meg marad az alu-s, de legalább már így is sokkal kevesebbszer használom azokat, és ez megnyugtat. Tuti újravevős darab, mert az összetevői is szépek a többi dezodorhoz képest!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

lefteye

2013. március 30.

első alumentes deóm, de ezentúl csak ezt veszem, az tuti :D méghozzá azért, mert egy jógafesztiválon debütált és hősiesen állta a próbát, 2 órát mozogtam, a 2. órát elég intenzíven, izzadtam már eléggé homloktájt is, de semmi szagom nem volt :) tény, hogy nem teljesen maradt száraz a hónaljam, de ez nem elvárásom, valamennyi izzadság kell, hogy távozzon, hiszen az az egészséges.. tetszik, hogy iylen kevés összetevőből áll és az illata is kellemes és tartós, reggel 10óta nem fújtam újra és este 8 óra van :D az ára is annyi, mint egy átlagos dezodoré, hogy meddig elég azt még updatelem, és egyébként tetszik a pumpás megoldás, nincs hajtógáz, se alumíniumsó.. tökély :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

zazi

2012. november 24.

én is alumíniumsó mentes dezodort keresve akadtam rá, mert amit eddig használtam, foltot hagyott és nem is volt valami hatásos. ennek nagyon jó illata van, egész jól működik, mondjuk jó poén h tele van alkohollal és érzékeny bőrre ajánlják.. :D de ettől függetlenül nekem bevált, engem az alkohol sem zavar, végre úgy érzem h megérte leváltani az alusós deóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Lactic Acid, Alanine