Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Kategória:   Dezodorok

A Balea Med ph-bőrsemleges pumpás dezodort kifejezetten az érzékeny bőr ápolására fejllesztették ki.

kolesgolyo

2012. október 14.

Alumínium mentes dezodort keresve találtam rá. Az ára a többi alumentes termékhez képest jóval barátibb, az illata pedig... szerelem volt első szaglásra. :) Finom, kellemes, púderos - a gyengém. Nem mondom, hogy kitart egész nap, egyszer nem árt újrafújkálni, de nálam ez szinte minden dezodornál így van. És külön pont a pumpás kiszerelésért, sokkal jobban szeretem, mint a spray változatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Kormios

2012. szeptember 15.

Kellemesen csalódtam. Nemrég váltottam alumíniumos deókról erre, és abszolút nem bántam meg. Egész nap véd és nagyon kellemes az illata. Összetevői ellen sincs kifogásom. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Corra

2012. június 23.

golyós változatával együtt használom, kánikulában naponta kétszer is. Mievl nem drága, még így is jobban járok vele, mint más márkák alumíniummentes dezodorjaival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

Pixie83.

2012. június 12.

Bevált. Kevés összetevő, jó hatékonysági fok. Duplán pumpálom, de így is sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Lactic Acid, Alanine