Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kingus23, Módosítva: 2022. szeptember 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Allantoinnal és panthenollal
  • Intenzív nedvességet biztosít az érzékeny bőr számára
  • Enyhíti a feszültség érzését
  • Enyhíti az irritációt és a viszketést
  • Parfüm, parabének, színezékek nélkül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

VVivienKlaudia

2022. augusztus 25.

Napi rutinba szerettem volna betenni.

Pozitívum:

-Nagyon ragacsos érzés
-Miután felkenem olyan mint ha meg akarná fojtani a bőröm
-Maszk hatást kelt
-Alig várom h elfogyjon nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

Napi rutinba szerettem volna betenni.

Pozitívum:

-Maszk hatást kelt
-Alig várom h elfogyjon nem veszem újra

karamella92

2022. július 14.

Nem annyira vált be, a pipettája nem jó, nekem a nyugtató érzés sem volt az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 14.

Betti1113

2022. május 10.

UPDATE: Sajnos a gyanúm beigazolódott és ez a termék segítette elő az új és csúnyább pattanások megjelenését, úgyhogy végleg leálltam a használatával. Azóta már próbáltam más márka más szérumait, így van mihez hasonlítanom ezt: Nekem sem az állaga, sem a szaga nem tetszett, kényelmetlen érzés volt miközben elkenegettem a bőrömön.. Ja és igen a pipettája..nem én voltam béna, tényleg ilyen rossz a kivitelezése..Valószínűleg ha évekig használod akkor meg lehet szokni a technikáját, de míg más pipettás termékeket nagyon egyszerű használni, hát addig ezt..Sok sikert mindenkinek aki megpróbálkozik vele, akinek pedig sikerül is az előtt le a kalappal.

Nem használtam még szérumot ezért nem tudom máshoz hasonlítani, de nekem összességében beválik. Sokkal szebb lesz tőle a bőrkép, kevés is elég belőle és szépen el lehet oszlatni a bőrön. Nem hagy maga után ragacsos érzést, gyorsan beszívódik. Az illata elsőre kicsit furcsa volt, de igazából nincsen vele különösebb probléma, nem túl erős,nem bántó nem zavaró. A pipettájának a használata nekem kicsit furcsa, de az is lehet hogy csak én vagyok hozzá béna 😅 Kellemesen nyugtatja a bőrömet, enyhíti a pirosságot ha van.
Kicsit aggódom mert mintha jobban pattanásosodna az arcom,de remélem hogy nem ez a termék okozza.
Összességében elégedett vagyok vele, ami a legjobban tetszik az a bőrképre gyakorolt hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

Colibri

2022. április 30.

Nem csípett sose, minimálisan hidratált de nekem nagyon száraz az arcom. A pirosságot enyhítette. Az illata valóban hasonlít a fritőz olajhoz kb de elviselhető. Sajnos én mar több dmben is próbáltam de nem kapható. Pedig újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

Eszter24

2022. április 27.

Nekem annyira nem vált be. Az összetevői szépek, engem a kiszerelés sem zavart de úgy éreztem nem tud megfelelően lélegezni alatta a bőröm és az illata sem volt túl jó. Jobbra számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 27.

Mute311

2022. március 19.

Kellemesen hidratál, pirosságot enyhíti, puhítja a bőröm szuper kis "szérum", de annyira nem nyűgözött le, hogy újra vegyem, meg egy kicsit büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

kismadár

2022. március 3.

A szaga borzalmas, nehezen tudom magamon elviselni. Romlott, avas olajra vagy gépzsírra emlékeztet. A pipetta természetesen szörnyű, használhatatlan, mint minden Balea szérumnál. Jól hidratál, de nem lett tőle látványosan szebb a bőröm, nem fogom észre venni, ha nem használom. Rosszat nem okozott, nem irritál, nem lettek tőle pattanásaim, ezért nem pontozom le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

noemii

2022. február 4.

Én nagyon szerettem ezt a krémet. Szérumnak nem nevezném! Tökéletes hidratáló volt nyár estékre. Nagyon könnyű, vizes állagú, picit furcsa a szaga, a csomagolás nem túl jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

Csokismentol

2022. január 22.

2. flakon alján járok, egy alapkrém mellett használom, ami télen nem bizonyult elégnek. Gyorsan beszívódik, én semmi zavaró illatot nem tapasztaltam, pedig érzékeny vagyok arctermékeknél a szagokra. A pipetta használatnál rá kellett jönnöm, hogy levegőn kell összenyomni, úgy benyomni a folyadékba és ott elengedni, majd kivéve a tenyerembe folyatni egy adagot újbóli összenyomással. Így már nem bosszant a használata, az elején sokat vacakoltam vele, viszont így is zavaró, milyen sok benne marad az alján, amit nem ér el a pipetta, de kifolyatni se nagyon lehet és így ki kell sajnos dobni. Szerintem jól hidratál, bár intenzívnek azért nem nevezném, éreztem már hidratáltabbnak is a bőrömet más terméktől. Nagyon jó, hogy van benne panthenol és allantoin, és nincs benne parfüm, minél több ilyen terméket szeretnék látni a boltok polcain ilyen áron :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

SweetLikeMee

2022. január 19.

Már örültem, h végre a drogériák polcain is lehet kapni szép incis, emulziós, hidratáló szérumot....
Már az üveg felbontásakor is használt olaj szaga volt az egész lötyinek, és a pipettája is használhatatlan számomra, pedig én nagyon is jól bánok a pipettákkal. :)
Arcra csak párszor próbáltam, de a fentiek miatt nem szerettem egyáltalán. Valahogy a formulázása sem volt az igazi, nem éreztem kellően puhának az arcom tőle, nem táplálta a bőrömet eléggé. Egy fénylő, olajos rétegett hagyott maga után. Végül öntögetős módszerrel használtam el testápolónak, de még testre is kevésnek bizonyult; nem hidratált és nem táplált. :D
Pont azt nem tudja ez a termék, amit az ember elvárna tőle. Konkrétan semmit sem ér. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0