Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kingus23, Módosítva: 2021. május 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Allantoinnal és panthenollal
  • Intenzív nedvességet biztosít az érzékeny bőr számára
  • Enyhíti a feszültség érzését
  • Enyhíti az irritációt és a viszketést
  • Parfüm, parabének, színezékek nélkül

Ár: 900 , Eladó: peppi
Állapot: 2 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

DushaX

2021. november 25.

Nem fogom újravenni ez biztos. Kis extra hidratálásnak ugyan nem rossz, de pl a pirosságot nem húzza le. Ebben az árkategóriában is vannak sokkal jobb termékek. Ártani viszont nekem nem ártott, nem tapasztaltam irritációt, póruseltömődést.
A pipettája viszont borzasztó :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

A pipettája viszont borzasztó :D

Laulau

2021. november 24.

Én is az ára és a jó összetevők hallatán vettem meg próbaként... Sajnos nem tudom miért de nálam arcpír jelent meg a második alkalom után és a zsíros bőrömet kissé kiszárította... Lehet pont rossz kiadásba futottam bele vagy nem tudom, de sajnos nem tudom használni :((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 24.

writa

2021. november 21.

Ez egy könnyű széum, ami gyorsan felszívódik, viszont egy kicsit kukacosodik. A hidratálót jól kiegészíti, egy kis extra hidatálással, de nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

98SzAnDi19

2021. november 21.

Az én bőröm nem szerette, nem értettem miért piros foltokban az arcom, mikor csak minimál termékeket használok, köztük várok stb. Egy idő után arra jutottam, hogy őt kell kivennem...és tényleg, azóta sokkal jobb. Sajnálom, reméltem a vélemények alapján, hogy működni fog, pl a balea med arclemosó tök szuperül illik a rutinomba :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 21.

Mute311

2021. november 17.

Kellemesen hidratál, pirosságot enyhíti, puhítja a bőröm szuper kis "szérum", de annyira nem nyűgözött le, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

zimmbo

2021. november 17.

Talán úgy tudnám jellemezni, hogy ez egy tonizáló tej. Nagyon szeretem, nálam jolly joker, reggel-este ezt használom arctisztítás után. Kellemes az arcon, teljesen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 17.

Bius1021

2021. november 6.

1600Ft ért vásároltam meg… egyszerűen a pipettája borzalmas. Nem lehet a terméket az úvegből kinyerni. Szerencsére kevés kell belőle. Jól hidratál én nagyon szeretem.
Szebb a bőrképem tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 6.

Szebb a bőrképem tőle.

k001

2021. november 1.

Sajnos én is pattanásos(abb) lettem tőle. Ezt csak kb. 3 használat után tudom írni, hosszabb ideig nem merek kísérletezni vele, mert már annyira lassan gyógyul a bőröm. Pedig amúgy a hatásáért imádtam volna, és az "illata" és az állaga is nagyon tetszik és a kiszerelés is. Mivel számomra nem üti meg azt a szintet, hogy használjam. ezért egy csillag (=pénzkidobás), talán száraz, pattanásokra nem hajlamos bőrre lehet jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

szamantaturi

2021. október 31.

Az utasítással ellentétben csak este használom (a reggel-este soknak bizonyult) és így tökéletes. Nagyon szép lesz a bőröm tőle. Az első héten okozott egy-két kisebb pattanást, de azok hamar elmúltak es azóta nincs ilyen problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

nagynomy

2021. október 21.

Szérum felirat után nem ezt vártam az üvegben, folyósabb krémnek tűnik inkább. Fura érzés először felkenni, de utána nincs vele semmi gond, beszívódik a bőrbe, pici mennyiség is elég belőle. A pipettája szerintem másképp viselkedik mint más szérumoké, de ha egyszer rájössz a működésére utána menni fog.
Update: Pattanásos lettem tőle, nem használom tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

Update: Pattanásos lettem tőle, nem használom tovább.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0