Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kingus23, Módosítva: 2021. május 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Allantoinnal és panthenollal
  • Intenzív nedvességet biztosít az érzékeny bőr számára
  • Enyhíti a feszültség érzését
  • Enyhíti az irritációt és a viszketést
  • Parfüm, parabének, színezékek nélkül

Ár: 900 , Eladó: peppi
Állapot: 2 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

zita98

2021. június 8.

Hatásban és árban nem rossz, viszont a fura szaga miatt kukában landolt. Hiába próbálkoztam vele, nem tudtam hasznlálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

nius

2021. június 7.

Sajnos rá kellett jönnöm, hogy a magas hatóanyag-tartalmú szérumok nem barátai a nagyon érzékeny, ekcémás bőrnek, így olyan szérumot kerestem, amiben aktív hatóanyag (C-vitamin, retinol, savak, sem illók, alkohol stb) nincsenek. Ilyen viszont nem nagyon van a piacon. Nagyon megörültem, hogy ezt megtaláltam, szuperül hidratál, valóban nyugtat. Egyébként nem is igazán szérum ez, inkább hidratáló krém, annak viszont nagyon jó, egyáltalán nem bántja az én mindentől hisztis bőrömet, és kellően hidratál is.
Remélem, ezt nem vonják ki, mint a legtöbb igazán jó terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Remélem, ezt nem vonják ki, mint a legtöbb igazán jó terméket.

bettivett

2021. június 1.

Amikor megláttam ezt a Balea med újdonságot, tudtam, hogy meg kell vennem! Imádom a termékcsaládot, kiváló INCI listája van minden terméküknek. Ez a szérum/hidratáló nagyon könnyen beszívódik, nem feszül, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az illata fémszerű, de engem egyáltalán nem zavar, sőt imádom az illat nélküli termékeket. Igaz, nem kell tőle csodát várni, de érezhetően nyugtatja a bőrt. Remekül beilleszthető a tudatos arcápolásba is, akár könnyed hidratálóként, akár extra hidratálás céljából. Egyedüli negatívum az, hogy a pipetta nehézkesen veszi fel a terméket a sűrűbb állag miatt. De ez nem ok arra, hogy elveszítsen egyetlen csillagot is, mivel egy szuper termék, amelyet biztosan újra fogok venni☺️ Csak így tovább Balea med!💪

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 1.

doragrinder

2021. május 29.

Nagyon jó kis cucc. Arcra és nyakra használom, szeretem. Könnyű, hamar beszívódik, nem ragad, árban is jó. Újra fogom venni, ez biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 29.

Csokiskeksz

2021. május 23.

Tejszerű állaga van, gyorsan beszívja a bőröm, utána valóban kevésbé húzódik az arcom. A pipettás kiszerelés viszont engem is bosszant, mivel túl sűrű a termék ahhoz, hogy ez egy kényelmes adagolási mód legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

BoKitti

2021. május 19.

Sajnos nekem nem jött be, kipattogott tőle a bőröm, és eléggé fura szaga van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

Sajnos nekem nem jött be, kipattogott tőle a bőröm, és eléggé fura szaga van.

Queen16

2021. május 19.

Ez a Balea med egy nagyon jó vonal, remélem még sok jó INCI-jű terméket dob piacra :) Nos párszor használtam már ezt a szérumot az összetevő listája szép, én reggeli rutinba szeretem bele rakni ha a böröm ki pirosodik és akkor oda kenek belőle, irritálni nem irritál és nem pattogtam ki tőle, krémes nagyon a textúrája így elég nehézkes a pipettábol ki nyomni így levonok egy csillagot ugyanis nagyon idegesitő, mivel krémes így fényvédő alatt tudom elviselni csak, újra venni nem hiszem hogy újra fogom egyszer érdemes kipróbálni, de egy nyugtató spray is ugyanilyet produkál :) így elég nélkülözhető termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

AstraNauta

2021. május 15.

Látszik az inci-ből, hogy ez igazából nem szérum, hanem egy híg hidratáló krém!!! Ennek tudatában vettem meg. Aki szérumra számít, az csalódni fog! Tényleg egy fehér, folyós krém. Mindenképpen nedves bőrre kell felvinni, különben borzalmas! 2 csepp így bőven elég, viszont kenés közben kifehéredik, mint a krém, és elég lassan szívja be a bőröm, de utána már tökéletes. Nem ragad, nem fényes. Hozzáteszem, hogy mindig szérumok után használom utolsónak, úgyhogy önmagában nem tudom hogyan viselkedik. Szóval aki könnyű hidratáló krémet keres főleg nappalra, fényvédő alá, arra tök jó. Szérumhoz csak annyi köze van, hogy pipettás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 15.

vikofrivia

2021. május 12.

Ha a Balea így halad, lassan nem kell külön rendelgetnem mindent, amit használok az arcomra. Nem jöhetett volna jobbkor szembe velem ez a szérum, nemrég kezdtem tretinoint használni és elkél a plusz hidratáltság. Könnyű állagúnak tűnik, de elkenve azért érezni, hogy van benne anyag, vizesebb szérumok után rakom fel, nekem nagyon bejön ez a kis plusz. Zsírosabb és vízhiányos a bőröm, de nem nehezíti el, szóval bátran ajánlom olyanoknak akiknek szintén ilyen, főleg ha használnak valami ütősebb aktív hatóanyagot is.
Egyedül a pipettája nem tetszik, valahogy nehezen szívja fel a szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

Egyedül a pipettája nem tetszik, valahogy nehezen szívja fel a szérumot.

Lovemakeup

2021. május 11.

Én is azt tapasztaltam, mint az előttem író, először ragacsos volt az arcomon, de egy kis termálvízzel együtt tökéletesen beszívódik és puha lesz az arcom utána. Én is megelőlegezem neki az 5 csillagot, egyenlőre nem irritál, nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0