Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ficuskinky30, az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2015. augusztus 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

HRegina

2016. december 27.

Utolsó próbálkozás gyanánt vettem meg, úgy voltam vele, hogyha ez sem segít, akkor már feladom. Rengeteg krémmel kentem már az arcom, de egyik sem hidratálta megfelelően, már-már kellemetlenül éreztem magam, és zavart, hogy ki van száradva az arcbőröm.
De rátaláltam erre. Egy hete használom és már sokkal szebb és hidratáltabb az arcbőröm, látványosan javított rajta. Újra fogom venni még a télen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

totkata

2016. szeptember 3.

A régi jó volt, ebben az új verzióban van alkohol és érzi is a bőröm. Sose veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

jzsofi

2016. március 21.

Fenntartasokkal vettem meg, de az a termek nem volt amit szerettem volna. Pozitivan csalodtam, hasznalat utan nem huzodik a borom, kellemes hidratalt erzetet ad. Igazan jo hatassal van a boromre, semmi pirosodas. Ejszakara is hasznalom, illetve nappalra egy tul suru alapozot higitok vele, es szuperjol mukodnek egyutt. Ar ertek aranyban is tokeletes, ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

vador

2016. február 3.

Az én zsíros, ám vízhiányos, fűtésszenzonban kissé meghülyülő bőrömmel ha csodát nem is tett, de irritáció és pattanásosítás nélkül hidratált, és szerintem egy hidratálókrémtől pont ennyi az elvárható, szóval örülök. Annak már kevésbé, hogy megvariálták ennek is az összetevőit, de mivel még mindig elég sokszor futok bele a régi verzióba, relevánsnak érzem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Széncinke

2015. november 26.

Figyelem! Az !!!!alkoholmentes!!!! (itt van Alcohol 5. helyen) kiadást véleményezem, mivel nincs külön felvéve a régi meg az új verzió, nekem még sikerült idén azt vennem. Bocsi, hogyha emiatt esetleg házirendellenes.

Könnyű állagú fehér krém, arcon kell egy kicsit kenegetni, mire beissza a zsíros bőröm, bár most szeret zsírosodni és húzódni, így sokat megiszik belőle. Jól hidratál, reggelre mintha jobban bezsírosodna az arcom, de mindig ezt csinálja, így nem rovom fel hibának. Mivel illatmentes, így amolyan "csigaszaga" van. :D Az alkoholmentes verzióját szeretem/szerettem, azt tette, amit kell, hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Boga24

2015. szeptember 25.

A nappali krèmjèt imádom, ez viszont nem jött be. Reggelre több pati is kijött az arcomon ès most látom csak, hogy ebben alkohol is van.. Teszek mèg egy próbát, a többi szèp összetevő ès az illatmentessèg miatt 3*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

kovacsrekaa

2015. szeptember 10.

Garnier hiper-szuper jázmin illatú krémje helyett szerettem volna egy natúr arckrémet, ami nincs agyon illatosítva, ugyanis a prafüm irritálja a bőrt. 899 forintért vettem. Illatmentes, meg minden egyéb mentes. Először azt hittem, amikor kinyomtam a tubusból hogy egy sűrű folytó krém lesz. Nem, nem az. :) szépen beissza a bőröm. Semmi pattanás, yemmi zavaró illat. Csak puha pofi marad. :) 899 forintot teljesen meg ért, ha továbbiakban is így marad, akkor újra fogom venni. :)

update: nyarra szuper, de ahogy beutott ez a hirtelen hideg, hiaba kenem be vele a pofim (ami kombinalt raadasul) feszul, huzodik keves neki. Elo vettem a regi helia-d arckremem. Ezt pedig felre teszem. Imadom meg mindig, tavasszal ujra elo fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

bandita

2015. augusztus 29.

Első tapasztalat, évekkel ezelőtt, az első verzióval, amely még komedogén összetevőt tartalmazott:
Nem irritált egyáltalán, sajnos erősen mitesszer képződést fokozott nálam, száraz, érzékeny bőrre azonban ajánlom.

Azóta a terméket másodszor újították meg.

A fenti verzót, amelynek a doboza pontosan így néz ki, és a Iija által feltöltött összetevőlistával bír, imádom!
Nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen jó állapotban az érzékeny bőröm, ilyen olcsón! Kiválóan hidratál, nyugtatja az esetleges irritációkat, nappalra és éjszakára is használom, mert nem találtam eddig ennél jobb terméket erre a kettős funkcióra. Nappalra fényvédőt kenek alá.
Kiválóan tudok sminkelni utána, mert gyorsan beszívódik, bársonyos felületet eredményez.

Amikor rádöbbentem, hogy Balea harmadjára is nekiveselkedett ennek a terméknek, és előkelő helyre cuccolt bele némi denaturált szeszt, nagyon elszomorodtam, mert mi jöhet még?

Ki a felelős egy termék tervezése, gyártása, piacra dobása közben a termék összetételéért?
Vajon ért ahhoz, amit csinál, vagy csak úgy találomra beletesz ezt-azt?
Tisztában van vele, hogy a denaturált alkohol kifejezetten árt az érzékeny bőrnek?

Innentől nem értem az allergiás bőrön tesztelve-logót sem, és csak hápogni tudok, meg háborogni, meg kétségbeesve betárazni az alkoholmentes verzióból....ezt a rémálmot egyszer már megálmodtattad velem Balea, (lásd: Balea Men SOS Fluid) de most sokkal mélyebben érint!

Lányok!

Aki birtokolja a megújított alkoholos verziót, kérném szépen, hogy különálló termékként töltse fel az oldalra, mert így összekeverednek a vélemények két teljesen eltérő összetétellel rendelkező termékről, és az nagyon nem lenne jó szerintem.

Ehhez a krémhez én most bejelölöm, hogy már nem gyártják.

Egyetértetek?

Utolsó update:

Najó, azt hiszem itt hagytam abba a termék feletti pöcögésemet, mert leesett, hogy az Ilia által feltöltött INCI már az új receptúráé. Most akkor mi legyen? Mivel nem a fenti incivel bíró terméket véleményeztem, nyilván házirendellenes ez a vélemény, ugyanakkor csak nekem fura, hogy több oldalon keresztül egy másik receptúra véleményei futnak, és teszik ezt az INCI-t majdnem totál ötcsillagossá?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Azóta a terméket másodszor újították meg.

Vajon ért ahhoz, amit csinál, vagy csak úgy találomra beletesz ezt-azt?

Lányok!

Ehhez a krémhez én most bejelölöm, hogy már nem gyártják.

Egyetértetek?

Utolsó update:

svekits

2015. augusztus 8.

Sajnos nekem apró fehér kiütéseket okozott az arcomon. Nem 100%, hogy ez volt, de elégerősen erre gyanakszom, mást nem próbáltam újabban.

**********************************

Jól hidratál, én nappalra is kenem, mert borzasztó száraz a bőröm. A szaga hihetetlenül rossz (de legalább illatmentes), még a párom is megjegyezte, hogy büdös az arcom :D Mikor megpuszilt, még az ízét is csúfolta. Hát... ez ilyen. De elég olcsó, eddig Bioderma meg La Roche hidratálóm volt, és pont most fogytam el, és nem volt pénzem azokat újra venni. Nem rossz ez, csak hát nem szagolgatni kell. A céljának tökéletesen megfelel, mindig puha utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

**********************************

timmantyú

2015. augusztus 5.

Egyik kedvenc éjszakai krémem. Kellemes állagú, kevés is elég belőle, hamar beszívódik, reggelre puha lesz a bőröm és hidratált. Illatmentes és én tényleg alig érzem, hogy bármilyen illata is lenne. Nem lehet, hogy akinek büdös, az egy lejárt krémet fogott ki?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak