Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2018. december 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

24 órás intenzív hidratáló arckrém különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket. Ideális sminkalapként is.

Avalionia

2017. szeptember 19.

Nagyon jó kis krém, ár-érték arányban verhetetlen, és szép az összetétele. Egyedüli hibája, hogy nehezen szívódik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

tenagi

2017. július 28.

Nem olyan régen fogyott el. Újravevős termék mindenképpen :) Hidratál, nem zavaró az illatmentessége. Én nappal használtam, főleg télen, de néha nyáron is bekenem vele az arcom. Nem leszek piros. kiütéses, acnés tőle. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 4.

Szerintem jó kis krém. Sminkalapnak is szoktam használni, szuperül működik. 1200 forintért pedig teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 4.

gingerhead

2017. június 1.

Én nagyon kedvelem. Rendkívül jól hidratál, nem irritál egyáltalán. Szuper ár-érték arány!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

zsii

2017. május 8.

Nagyon-nagyon jó alap krém, csak javasolni tudom. Mindennel jól működik, sminkelni is gyönyörűen lehet rá. Nem okoz pattanásokat, nem irritál, hihetetlen olcsó. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

ravadri

2017. április 19.

Télen használtam éjszakai krémnek, nagyon szépen hidratálta a bőröm, semmilyen irritációt nem okozott. Nappal használva viszont kicsit fényessé tette az arcom, így meghagytam éjszakára. Szerintem ár/érték arányban nagyon jó ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Lillababa

2017. április 5.

Érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőröm van, a bioderma sensibioja a kedvencem, de mivel rendelni szoktam, gyakran fogyok ki belőle, olyankor nyúlok ehhez. Majdnem olyan jó, picit ragacsosabb érzetű, de jól hidratál, nem irritál és baromi olcsó, igy mindig van itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

nicolebunny

2017. március 20.

Filléres szuper krém! Igaz, kis kiszerelés, viszont az én bőrömre elég egy mogyorónyi mennyiség is bőven. Tetszik, hogy mindenmentes. Éjszakára használom, mert az én bőrömnek nappalra sok lenne. A véleményeket olvasva picit féltem, hogy a pattanásaimra milyen hatással lesz, de semmi problémát nem okozott, nem lett se több, se gyulladtabb az arcom(felnőttkori acnem van :() nekem hagy egy kis ragacsos érzetet a bőrömön, és sok idő mire beszívódik, viszont én nem fogom lepontozni ezért, mivel nem az én bőrtípusomra való, az én bőröm normál-kombinált (mikor milyen kedve van :D)

Pluszpont, hogy nagyon durva megfázásom van, elfújok napi 100 zsepit, és nagyon fájdalmasan kidörzsölte az orromat. Nem tudtam mit kitalálni, rákentem ezt a krémet. Először úgy csípett, hogy a barátomat kértem meg hogy fújkálja az orromat :D másnap viszont reggel pihepuha orral ébredtem!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

vivien89

2017. március 10.

Barátnőm ajánlására éjszaka használtam csak. Nem rossz, de fénylővé teszi a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Viatzio

2017. február 21.

Én is száraz, érzékeny bőrre vettem, tényleg nem irritál, nem csíp, jól is hidratál, arra tökéletes, még sminkelni is lehet rá. Viszont nekem hosszasabb használat után, tele lett kis komedókkal bőröm (nem pattanás, csak kis puklik, mikor érzed, hogy nem sima a bőröd). Leváltottam, azóta ezek szépen múlnak. Szóval akinek hajlamosak eltömődni a pórusai, annak nem ajánlom rendszeres használatra, viszont ha pl. tudom, hogy hosszasabb ideig leszek szeles, hideg időben, akkor annyi időre fel merném kenni, hogy védjen az elemektől. Még így is 4*-ot adok, mert amit ígér, azt szerintem betartja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).