Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. március 15.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kézkrém érzékeny bőrre parfüm és színezék nélkül.

Ennie86

2022. május 8.

Jöttem én is gyarapítani a rajongók táborát. Ugyan csak kézre használom, de nagyon megszerettem. 🙂 Hamar beszívódik, megfelelően hidratál. Téli időszakban nekem kevés lenne, de ez most nem is aktuális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 8.

vivi.gazdag

2022. május 8.

Használom arcra,nyakra, kézre és csak pozitív dolgokat tudok hozzá felsorolni. Megfelelően hidratál és nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 8.

Viktoria1990

2022. május 4.

Már sokszor újra vettem! Szuper jó krém, valójában én az arcomra többször használom mint kézkrémnek, mert nagyon jól hidratál, mégsem túl zsíros.,Könnyen beszívódik és nincs erős illata ami szintén fontos számomra. Plusz pont hogy olcsó, könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

mothv

2022. április 29.

Olcsó, én az arcomra használom. Nagyon hamar beszívódik, kellemes érzést hagy maga után, mattra szárad a bőrömön. Biztos vannak krémek, amik jobban hidratálnak, de ha egy pénztárcabarát megoldásra van szükséged, akkor tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 29.

dundicat

2022. április 28.

Újabban elkezdtem az arcomra használni, és nagyon megszerettem :) Az benne a legjobb, hogy utazáskor nem kell külön kézkrém/arckrém/testápoló, mert ez minden egyben, tényleg szuperül beválik. Könnyen leszek pattanásos az arcomon, szóval eléggé örülök, ha egy krém működik nálam, arról nem is beszélve, hogy az ára is baráti és beszerezni is könnyű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

karamella92

2022. április 21.

Imádom :)
Végre elég egy krémet bedobni a táskámban, ami jó minden kiszáradt területre (arc kéz, nyak stb)
Ekcémás bőröm szereti, illetve a pénztárcám is :)
Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 21.

Imádom :)
Ekcémás bőröm szereti, illetve a pénztárcám is :)
Újravevős!

sztrzsvth

2022. április 13.

Arckrémnek kiváló, igénybevett kézre kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

Arckrémnek kiváló, igénybevett kézre kevés.

Beya93

2022. április 10.

Imádom! Sajnos a kezfejem nagyon csúnya piros és sebes száraz ha a hőmérséklet kb 10 fok alatt van…viszont utálom kenni magam… Eddig körömvirág krémet használtam ami bár hatásos, de gyűlölöm hogy olyan zsíros és nehezen szivodik be. Ez viszont szinte azonnal, nem hagy zsíros ragadós érzetet, vizes alapú mégis tápláló krém. Már az első használattal kb csodát tett, úgyhogy maradok ennél! Ajánlom mindenkinek akinek érzékeny, allergiás, ekcemas problémái vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

KJuliska

2022. április 7.

Nagyon jó! Nem büdös, nem ragad, nem irritál, hidratál, olcsó. Legjobb kézkrémem eddig kb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

bogicesc

2022. március 25.

A nagy hype miatt en is megvettem. Legjobb kézkrém *.*
Most próbálgatom már arcra is, de csak este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 25.

A nagy hype miatt en is megvettem. Legjobb kézkrém *.*
Most próbálgatom már arcra is, de csak este.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2