Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 2.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kézkrém érzékeny bőrre parfüm és színezék nélkül.

i.napcsi

2021. március 5.

Csak ajánlani tudom,olcsó alternatíva a méregdrága dermo kozmetikumokra,jól hidratál de nappal is használható nem fénylős kinézetű,tapintású,nyugtató érzetet ad!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

Queen16

2021. március 1.

Az elején bevállt nekem a száraz érzékeny kezemre, utánna már csípni kezdett és ki pattogot az ujjaim közt a bőr. Az összetevője nem rossz, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

Fehereszti

2021. február 23.

Csak ódákat tudok zengeni róla 😍
Egyrészt, az ára szuperjó, amilyen jó a termék hihetetlen kategória. Az egész krém álomjó, a kezdődő atomszáraz oszló ekcémafoltot az ujjaimon (hideg+kezfertőtlenítő miatt) napok alatt helyretette. Nem zsíros, nem az a tipikus fullasztó érzés amit utálok. Kellemes kenni vele, jó érzés a kéznek, szuper hatékony és olcsó. Én nála már megmaradok mert jobbat nem nagyon találtam eddig soha főleg nem ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Csak ódákat tudok zengeni róla 😍

Nyuszi

2021. február 22.

Kellemes, gyorsan beszívódó, de egy rövid ideig még bevonatot hagyó kézkrém, amit sokan arcra is használnak. Mivel nagyon szép az INCI, jó alapja lehet egy centella krémnek, csak bele kell keverni a centella olajat, és kész is az amúgy hatezerért árult korai krém replikája :) Nálam az éjjeli szekrényen csücsül, mert mindig elfelejtem bekenni a kezem, de ha este ezt használom, reggelre nagyon szépek a kezeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 22.

arankaalanghy

Korcsoport: < 18
2021. február 19.

Jó kis kézkrém, néha arcra is használom, ennyi pénzért megéri és jól hidratál. Nem kellenek ide a felesleges illatanyagok, teszi a dolgát magától:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 19.

Brunettee

2021. február 16.

Télen nem tudok kézkrém nélkül létezni. Ehhez jön hozzá az egy éve tartó kézfertőtlenítő használat, aminek az az eredménye, hogy 2-3 hetente célzottan kell kezelnem a kis mancsaimat valami extra krémmel. Ezen időszakok között kellemes valami olyasmit használni, ami azért hidratál, de nem fullad meg a bőröm. Rendszerint csak este használom, felkenés után hamar be is szívódik. Nem mondom, hogy egymaga oldja meg minden gondomat, mert ez nem lenne igaz, de kellemes felüdülés. Arckrémnek még nem próbáltam, elképzelhető, hogy teszek vele egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

CoolMyMc

2021. február 16.

Nagyon jó kézkrém szerintem.
Tetszik ,hogy nincsen benne illatanyag, és színezék.
Egész gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos, zsíros érzést de közben mégis hidratál. Azt hallottam ,hogy arca is jó de én inkább maradok annál ,hogy a kezemen használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Nagyon jó kézkrém szerintem.
Tetszik ,hogy nincsen benne illatanyag, és színezék.

apropicipotty

2021. február 16.

Sajnos kézkrémnek nekem nem vált be. Viszont arcra nagyon jó. Éjszakára nekem kevés, de nappalra szuper, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Marmelade

2021. február 15.

Tökéletes, ahogy hidratál. Könnyen beszivódik, nem tocsog utana az ember bőre. Leginkább arcra használom felváltva egy drágább hidratálóval, de ugyanaz a hatás. Nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

LizaT

2021. február 12.

Arcra: nekem érzékenyebb helyeken,ahol sérült a bőrfelszín, konkrétan marta a bőröm, el nem tudom képzelni ilyen tiszta INCI-nél mi okozta. Hamar beszívódik, kicsit talán szárít is, ami hidratálóként nem túl előnyös. Kifejezetten érzékeny bőrűként nem ajánlom kifejezetten érzékeny arcbőrre.
Kézre: van ennél jobb, bár az átlag kézkrémekhez képest kifejezetten jó. Ár-érték arányban 5 csillagos kézkrém.
Összeségében egy közepes lenne. Mivel nem arca kínálja a gyártó, így 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 12.

Összeségében egy közepes lenne. Mivel nem arca kínálja a gyártó, így 4 csillag.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2