Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2022. november 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult receptúrával.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket. A Balea med ultra sensitive nappali krém hatóanyag összetétele révén speciálisan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Értékes hatóanyagai, az E-vitamin, a panthenol és az allantoin megnyugtatja az érzékeny és irritált bőrt, ápolja és hidratálja azt. Erősíti a bőr védelmi funkcióját és segít helyreállítani annak természetes egyensúlyát.

Nagyon érzékeny, allergiára hajlamos bőrre is használható. Ideális sminkalapként.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tundebe

2022. szeptember 8.

Ár érték arányban valóban verhetetlen, de zsíros bőrre nem ajánlom, kezkremnek viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 8.

zsuzsibrk

2022. szeptember 8.

Az ára miatt vettem meg most először. Kb 2 hete használom, nappal szérum után este pedig olajjal keverten. Nagyon jó alap krém. Remélem még sokáig elérhető marad ebben a formájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 8.

Nadragulya

2022. március 11.

Nagyon megörültem, amikor láttam, hogy újra lehet kapni ezt a krémet, rögtön meg is vettem.
Egyszerű alapkrém, de annak remek, nem zsíros, de hidratál, jó áron van.
Remélem a többi Med terméket is visszahozzák, az arclemosó tejet és az ureás arckrémet hiányolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 11.

Egyszerű alapkrém, de annak remek, nem zsíros, de hidratál, jó áron van.

dorqaap

2021. október 24.

Ausztriában elérhető. Az ekcémás, száraz bőrömre már az első használat egy álom volt. Szuper termék, jó áron, és könnyen elérhető. Remélem hosszútávon is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 24.

Piciandi

2018. július 30.

Parfümérzékeny, száraz, pirosodó, hámló, pattanásokkal, mitesszerekkel, kelésekkel teli arcböröm sikitott egy jó krémért. Ez a krém egy hét alatt megnyugtatta, hidratálta, semmi irritáció, elmúlt a hámlás is. Pattanások sajnos még elöjönnek de remélem idövel ez is elmúlik.
"Illata" hasonlit a gyógyszertári Cremor Aquosuséhoz. Nagyon gazdaságos, kevés is elég belöle, hamar beszivódik és a zsirosabb T-zónában sem csillogok töle, ott is szépen beszivja, matt marad.

Update: sajnos pici pattanásokat okoz. Anyumnak is adtam ö is erre panaszkodott. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

izabella73

2018. március 29.

Nagyon jó krém,magasan veri a jóval drágább arckrémeket,amiket eddig próbáltam.Kiválóan hidratál,kombinált bőrre tökéletes mert a száraz részeket nagyon szépen helyre hozta,viszont a zsíros részeket nem zsírosítja tovább,hamar beszívódik.Mióta megvettem a többi krémemet nem is használom egyáltalán,pedig van egy pár.

Update:Már 3 tubussal elhasználtam de sajnos megszüntették,azóta se találtam ilyen jó hidratáló krémet,amiket próbáltam,a közelébe se érnek.Most fel van adva a lecke,hogy megtaláljam az utódját...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 29.

Virag0405

2017. november 12.

Már elég régóta használom és még így is a fele megvan. Hidratáló krémnek nekem annyira nem vált be, viszont érzetre nekem primeres, könnyen beszívódik ezért smink alá használom. Remek alapot nyújt és mivel kissé ragacsos szépen beletapad az alapozóm. Zsírosabb érzete viszont az én zsíros bőrömmel annyira nem jó, de ez egyáltalán nem látszik szóval ilyen bőrtípusra is ajánlom. Talán azt mondanám egy kicsit hasonlít a Maybelline Baby Skin primerhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

asztromélia

2017. október 14.

Én nem szeretem. Illata van, akármit is állítanak, mégpedig az a tipikus naptej illata. Kb úgy is viselkedik, az arcom kicsit ragacsos lesz és csillog, púderezni kell. Elég sokat elhasználtam belőle mégis, de meguntam, hogy nem érzem magam komfortosan alatta. Nem akartam kidobni, a lábszáramra felkentem az előbb, most pedih érzem hogy égeti, irritálja a bőröm. Az arcomom ez fel sem tűnt, pedig lehet ezért nem szerettem. Hát ennyire sensitive...
(Én valamit nagyon nem bírok ebben a termékcsaládban, a waschge pl. szétcsípi a szemem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Beya93

2017. szeptember 12.

Hihetetlenul puha lett tole a borom, de olyan furcsa is volt...talan kicsit ragados volt de nem tudom pontosan leirni. Sajnos zsiros is lett a borom tole pedig amugy szaraz. Nincs illata es gyonyoruek az osszetevoi, nekem viszont megsem valt be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

BloodEve

2017. augusztus 11.

Bázis olajokkal szoktam kombinálni, mert hatékonyan segíti a felszívódásukat. Önmagában használva is hamar beszívódik, nem irritál, jól hidratál, picit ragad csak.
Illata nincs, de van egy érdekes "műanyag" mellékzönge benne, ami csak akkor tűnik fel, ha single-ben nyomatom.
Újravenném, de ki van most fosztva és hűlt helyét látom csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Újravenném, de ki van most fosztva és hűlt helyét látom csak.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Pentylene Glycol, Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.