Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Inka, Módosítva: 2022. november 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2022-ben megújult változat!

• Ultra szenzitív nappali arckrém
  • Nyugtatja, ápolja és óvja az érzékeny bőrt
  • Panthenollal és allantoinnal
  • Parfüm-, parabén- és színezékmentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

CsukaViki

2022. november 7.

Az én arcomra nagyon nehéz megfelelő arckrémet találni. Foltokban száraz, foltokban zsíros, és ami a legrosszabb hogy foltokban ekcémás. Nem egy világmegváltó csoda krém nyilván , de nagyon szépen hidratál és ami a legfontosabb, nem ront az ekcémámon ami hatalmas piros pont. Hamar beszívódik, nem nehéz, nem túl sok, nem túl kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 7.

mehecske95

2022. november 2.

Ha jól emlékszem egy éve legalább használom. Az arcbőröm eddig minden krémtől kivörösödött és lángolt mert borzasztóan érzékeny, ezt viszont annyira szereti hogy egy pici pirosság sincs utána. Hidratáltnak érzem tőle a bőröm, jól beszívódik és az alapozóm is jól passzol hozzá. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 2.

karamella92

2022. október 9.

Egyszerű de nagyszerű, ár-érték arányban kiváló :)
TO hidratálóm helyett próbáltam ki, jelentem bevált, nyár vége ősz eleje időszakban tökéletes :) nem irritál, megfelelően hidratál.
télre visszatérek a TOhoz, ettől függetlenül jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 9.

Egyszerű de nagyszerű, ár-érték arányban kiváló :)
télre visszatérek a TOhoz, ettől függetlenül jár az 5 csillag :)

madri

2022. október 3.

Ár-érték arányban nagyon rendben van. Kellemes, könnyű, nincs benne illatanyag, így nem irritál. Nekem külön plusz, hogy szemészetileg tesztelt, mivel most szemműtét után kezdtem el használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 3.

kalmaniki

2022. október 2.

Egyszerű, de nagyszerű, így jellemezném. Könnyed állaga van, illatmentes, gyorsan beszívódik, kedvező az ára. Nem tudok rosszat írni róla, télre kevés lesz a hidratálása, mert akkor nagyon ki tud száradni a bőröm, de akkor majd mást használok, addig szuper ez a kis nappali krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 2.

umpalumpa

2022. október 2.

Talán még a régi változatot sikerült beszerezni, de akárhogy is meglepően jónak találom. Közepesen könnyű, jól felszívódó, melegben nappalra elegendő a kombinált bőrömnek, a t-vonalra csak egy hangyalábujjnyi kell. Hűvösben bőven kenem és önmagában is elegendő, ha jó állapotban van az arcbőröm. Szérumokra is kellemes felvinni, semmivel nem ütötték egymást. Szememet sem bántja. Kicsit tartommat attól, hogy a fiatal korosztály kedvence inkább vagy úgy járok, mint a TO híres hidratálójával vagyis, hogy nem felel meg az arcomnak, de örömömre nagyon szeretem. Télen gazdagabb szérummal, olajjal, illetve több rétegben kenve is kipróbálom. Az olcsósága, illatmentessége is tetszik, könnyen elérhető, más nem is kell nekem, ha alap hidratálót keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 2.

Gabriell

2022. szeptember 2.

Nagyon jó illatmentes alapkrém, könnyen beszívódik, nem ragad, nagyon szereti a bőröm. Én szemkörnyékre előszeretettel használom. Természetesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 2.

Echooo

2022. augusztus 29.

Volt egy régebbi Balea arckrém, pár éve, ki is vonták a forgalomból. Az talán Men volt és illatmentes, stb., világoskék flakonban. Na, azóta sem találtam annak a pótlására semmit, viszont legutóbb csak lekaptam ezt a polcról, és lám, mintha visszakaptam volna a régi, szeretett arckrémet a Baleától. Nekem könnyen felszívódik, ha kenek alá hialuront, az arcomon a smink sokkal szebb, nincs rá panaszom. Így térjen vissza hozzám minden, amit valaha szerettem. Ámen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 29.

Gracious

2022. augusztus 29.

Akneroxid gél mellé kerestem egy semleges, mindenmentes hidratálót, hogy a gél ne szárítsa szét az arcomat. Jelentem, ilyen nem történt:D Teszi a dolgát, jó árban van és irritációt sem okoz. Szemkörnyékre is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 29.

Kllmllcnt

2022. augusztus 26.

Nem voltak nagy elvárásaim ezzel a krémmel kapcsolatban, csak annyi, hogy ne irritálja a szemem, emiatt is választottam a Med vonalat. Normál bőröm van, csak este használom, nem hagy zsíros érzetet, csak puha, hidratált bőrt eredményez, reggelre is szintén így kelek. Szérumokkal is jól működik, legalábbis, amikkel eddig használtam. Olcsó és szuper hidratáló, szeretem, hogy olyan kis egyszerű krém. Nem tartom csodaszernek, de nem is ez a célja, egyszóval szuper! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.