Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bettuska88, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Debreczeni

2017. augusztus 3.

Könnyen beszívódik, puha a bőröm tőle, de sajnos hagy valami nyálkás réteget a bőrömön ami nyáron rémálom. Olyan mintha olvadna a bőröm, és szinte csúszkálok a ruháimban. Csak télre és csak estére lesz jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

marryjane

2017. január 11.

Nem rossz-nem rossz, hamár csak az összetevőket is nézzük. Balzsamos-vízes hatása van. Téli időkben gyenge lehet. Ár-összetevők-mennyiség rendben van. Lehet úraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Julis

2016. január 28.

Szeretem. Mindennapos használat mellett szépen rendben tartja a bőrömet még így télen is. Kiütéseim is elviselik. Reggeli készülődés közben szoktam magamra kenni, mert este, zuhanyzás után képtelen vagyok kivárni, míg beszívódik. Mikor először használtam, és megláttam, milyen látvány felkenve, még egyszer megnéztem, hogy biztosan testápolót kenek-e magamra, nagyon furcsa volt. De miközben reggel teszek-veszek, van ideje beszívódni, úgyhogy elképzelhető, hogy hosszú távra kikötök mellette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

Norih

2015. november 15.

Nemrég fedeztem fel a Balea Med termék családját. A folyékony szappant vettem meg először,és imádom. Sminkemet azzal mosom le,kezemet azzal mosom,és a reggeli arctisztitásnál is az első lépés. Akartam egy testápolót is,nem igazán érzékeny a bőröm,de egyszerűen imádom ezeknek a termékeknek a parfümmentes illatát. 2 vagy 3 DM-ben is voltam mire megtaláltam. Este már azonnal ki is próbáltam. Nagyon sok jön ki sajnos egy nyomásra,így nagyon vastag réteget kell a bőrömre felkennem. Számítottam ennél a terméknél,hogy sokára fog beszívódni,de ezt nem is bánom! A relaxálós napokon csak ezt használom. Sajnos hétköznapokként nincs időm megvárni az a 10 percet,mert fürdés után már szinte alszok is. Én megvagyok elégedve ezzel a termékkel,a csomagolás és az adagolás lehetne más,de alapvetően a tartalma selymessé és puhává teszi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 15.

szivecske

2015. április 16.

Ajajjajj, hirtelen felindulás ragadott el a dorogi Dm-ben, mikor megláttam, hogy éppen kiárusítják és 350 Ft. Utána se néztem, csak megvettem ( akartam volna az Ureásat vagy a sima Med-et megvenni nemsokára, gondoltam megelőzöm magam és még egy jó vételt is csinálok ezzel a kiárusított darabbal). Hát sajna nem olyan, mint gondoltam :( Túl folyékony, a semmi illat pedig nem igaz rá, mert az alkoholt igen is érezni, bár elég minimálisan. De ami engem halálra idegesít az, hogy kb 10 percet kell várni mire beszívódik, úgy h rengeteget masszíroztam magamba. A hidratálásra nincs panasz, ez jó pont. Ha épp semmilyen illatra nem vágyom magamon, akkor elhasználom, de amugy hiba volt megvegyem, még jó, hogy keveset buktam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

galagonyanya

2015. február 13.

Velem ugyanaz történt, mint angeltear-rel: nem vall valami tapasztalt krémmániásra, ha sietősen csak lekapom a polcról az ultra sensitive feliratú flakont, és rohanok fizetni, majd otthon szembesülök az összetevőkkel... miért raknak egy sensitive termékbe alkoholt?! Az én szegény, agyonvakart allergiás sebekkel borított bőrömnek nem igazán használt, csípte... nem használom, pénzkidobás volt.

Ja, és a képen egyébként nem ez a termék szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

Ja, és a képen egyébként nem ez a termék szerepel.

tellokin

2013. december 22.

Nem rossz, de sajnos nagyon sok benne az alkohol, a szagán is érezni azonnal... Kaptam, de magamnak nem venném újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Salalla

2013. november 6.

Nem volt rossz,nem bántja az ekcémámat, kicsit hiányzik az illat. Sebaj,legalább nem ütött ki:) nyáron használtam jobban,de az én bőröm bizonyos krémektől akár nyár derekán is képes kidobni a viszketőzést,sajnos. Ezért a 4* megadással tartozom neki,mert nem bánt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

kisorso

2013. szeptember 4.

Nekem nagyon bejött, a mindenre érzékeny, szörnyetegen allergiás bőrömnek tökéletes. Nyáron főleg, mert nem túl zsíros, max télre lehet hogy meghagyom a gyógyszertári tespápolót. Engem nem zavar az alkoholos illat, mert 1-2 perc múlva elillan, nem maradandó.Könnyű állagú, kellemes érzetet hagy, olyan tiszta, natúr, "fehér" érzést kelt, jó így bebújni az ágyba, vagy felvenni a tiszta ruhákat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

hgera

2013. július 12.

Nagy reményeket fűztem hozzá, főleg az ára miatt, de nem jött be. Egyrészt az alkohol. Többen is említetek, a tömény alkoholos "illatot". Másrészt, mert csak egy kis puha érzést kelt, egyáltalán nem érzem, hogy valóban hidratálná a bőröm, olyan, mintha csak a bőröm felszínén lenne egy "selymes réteg". Nem lettem tőle kiütéses, ezért adok 3 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.