Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2014. március 20.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tusfürdő különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

pont

2021. november 30.

igazából nincs nagy problémám a bőrömmel, szerencsére nem érzékeny, nem allergiás, de néha jól esik leváltani a csillivilli illatos tusfürdőket egy ilyen szebb összetevőjűre. lehet, nem én vagyok elsődlegesen a célközönsgég, de a célnak megfelel, ár-érték arányban teljesen okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

Dicci

2021. november 28.

Látom nem csak én szenvedek a termék kinyomásával...iszonyat nehéz. Sajnos hosszabb távon szárította a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

lenochka

2021. november 15.

Évek óta ezt használom tusoláshoz. Semleges illatú, majdnem illattalan.Tökéletesen bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

Ancsussz

2021. október 29.

Az összetevők miatt vásároltam meg. Nem szárítja a bőrömet, de a csonagolása miatt biztosan nem veszem újra. Alig lehet kinyomni a tusfürdőt….

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

pureskin

2021. október 23.

Az összetevők miatt vettem meg, nem rossz tusfürdő, de nehezen lehet elteríteni a bőrön és nagyon nehézkes kinyomni a tubusból. Géles állagú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 23.

kathyp

2021. október 4.

Olyan érzésem volt a használata után, mintha szappannal fürödtem volna, szerintem túlszárította a bőrömet. A szaga borzalmas. Értem én, hogy illatmentes, de ez nekem már büdös. Az állaga miatt pedig elég sokat kell belőle használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 4.

Lylien

2021. szeptember 26.

Nekem bevált. Az illatos tusfürdőmet cseréltem le rá, és sokkal kevésbé száraz a bőröm, irritációt nem okozott, úgyhogy már többször is újra vettem.
A tubus előnye az, ami egyben a hátránya is: nem marad benne feleslegesen semmi, viszont nagyon nehéz kinyomni, amikor már több, mint a fele elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

ronivarga2001

2021. szeptember 23.

Nem rossz, de többet vártam tőle. Enyhíti a viszketésemet, de elmulasztani sosem tudja. Nagyon nehezen lehet kinyomni a tubusból, kicsit sűrű és nehezen elkenhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Salanki16

2021. augusztus 24.

Azért adok 4csillagot mert nem irritál, jók az összetevől viszont az állagával és az illatával nem vagyok megelégetve.
Az illata nekem kellemetlen, az állaga meg rossz és nehéz kinyomni a dobozból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Az illata nekem kellemetlen, az állaga meg rossz és nehéz kinyomni a dobozból.

baba01

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 21.

Szép összetevőlista, enyhén kellemetlen illat, elég habzós. De még próbálgatok más tusikat is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Propylene Glycol