Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2014. március 20.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tusfürdő különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket.

cserepeskaktusz

2019. szeptember 9.

Barátom utálja az illatos kencéket amiket én viszont IMÁDOK, úgyhogy volt egy utam a DM-be. Ár -érték arányban kiváló, és valóban illatmentes újravevős.

Update: igazából kissé kiszárította a bőrőmet, illata sincs és még szárít is... levonok 1 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

orsid

2019. február 19.

erzekeny a borom,ekcemas is voltam par honapja.gondoltam,miutan jo ideje nincs bajom,megprobalok visszaterni a hagyomanyos tusfurdokhoz es levaltom a gyogyszertari lemosot. hat ez minden,csak nem erzekeny borre valo.szarit,csalankiutesem lesz tole.semmit sem er,nagy csalodas.0 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

HCHB11Cl11

2018. december 31.

Szuper összetevőlistás tusfürdő (az egy szulfátot leszámítva), jó árban, nem szárít. De az állaga nekem kicsit híg, nem nagyon habzik, gyorsan fogy. Lehetne belőle egy fokkal nagyobb kiszerelés. A szaga fura, bár illatmentes, aminek örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 31.

Szanszi

2018. november 5.

Kerestem valami olcsóbb alternatívát a Bioderma olajos tusfürdő helyett és megláttam ezt, gondoltam annyit megér, hogy kiprobaljam és max folyekony szappanként végzi. 😂 Szépen tisztít, jobban habzik mint amire számítottam, engem pöppet szárít... az illataval nem tudok megbarátkozni... vagyis szagával...olyan műanyagos. Jobban szeretem ha pici illata van a tusfürdőnek, mégis legyen este egy kellemes élmény a tusolas.
Elhasználgatom azért nagy nyafogva, és vettem is már egy Biodermát. 😁
Olcsó, szépek az összetevők, kíméletes de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Elhasználgatom azért nagy nyafogva, és vettem is már egy Biodermát. 😁
Olcsó, szépek az összetevők, kíméletes de semmi extra.

anastasia

2018. október 15.

Azért vettem, mert szerettem volna egy semleges, illat nélküli tusfürdőt. Illata nincs, de enyhe, keserű, műanyagra emlékeztető szaga van; nem túlzottan zavaró, el fogom használni.

Tejes gél, jól habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Tejes gél, jól habzik.

stimea

2018. április 4.

Kb egy honapja hasznaljuk a volegenyemmel napi szinten mindketten. Nos, a tubus borzaszto. Alig lehet kieroszakolni belole a tusfurdot a vege fele. Maga a tusi nagyon fura (kb takony😅) allagu, tiszta illatu es nem kifejezetten habzo. Tisztitani tisztit de az allaga miatt nehez eloszlatni, legalabbis szamomra. Nem irritalta az egyebkent erzekeny es hisztis borunket, nem szàritotta tovabb es nem viszkettunk tole szoval teszi a dolgat es az ara is jo. Egyedul a csomagolas miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Piciandi

2018. április 4.

A parfümallergiám miatt sajnos kiesik sok termék. Ezzel meg vagyok elégedve, nem szárít, rendesen habzik, nekem a tubussal sincs gondom és olcsó. Igazi megmentö.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

eszlarika

2018. január 3.

Két hónapja rózsahámlással küzdök. Orvos kérte, hogy próbálják illatmentes kozmetikumot használni. Korábban patikába vettem mosdókrémet, Eucerines tusfürdőt, stb. Persze ezek ár-érték arányban nem a legjobbak, nem igazán habzanak, így sokat is kell belőle használni, így havonta 4-5e Ft lenne csak a tusfürdő. Ezért gondoltam megnézem a DM-ben, hát jól tettem. Nagyon jól habzik, gazdaságos és tényleg nem okoz irritációt (nem úgy mint a baba tusfürdő, amitől másnapra kétszer annyi foltom lett). Továbbá nem szárít, de ettől függetlenül jól tisztít. Nekem különösen jól esett zuhanyzás után, hogy nem illatozom, de tiszta vagyok. Szóval aki hasonló cipőben jár és nem akarja 3 hónapig eltartani a patikát, annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

masni987

2017. november 10.

Sokáig kerestem illatmentes, sensitive tusfürdőt, mivel nem bírom a parfümös, illatos tusfürdőket. A legtöbb illatmentes terméknek is fura utószaga, vegyszer szaga van, ami szintén zavaró. De ez a termék tökéletes, egyáltalán nincs illata. Indulás előtt ha letusolok nincs illatfelhő körülöttem, amit nem birok. Emellett nagyon jó tisztító hatása is van, az állaga is szuper és bőrbarát is. Amióta rátaláltam, csak ezt a tusfürdőt használom. Tökéletes termék! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

mbettina

2017. október 15.

Eddig egy Lifecare-s levendulás volt a nyerő, de az összetevők miatt szerettem volna tusfűrdőt cserélni. Hmmm, hát mit is mondjak erről. Illata szinte egyáltalán nincs, ezt kicsit furának találom, de nem tűnik úgy, hogy kevésbé tisztítana. Arra gondoltam, hogy megspékelem egy-két csepp teafaolajjal és úgy tökéletes lesz ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Propylene Glycol