Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2023. november 28.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Ultra szenzitív bőrnyugtató szövetmaszk
  • Az érzékeny bőr igényeire kifejlesztve és tesztelve
  • Parfüm-, parabén- és színezékmentes
  • 5% panthenollal
  • Intenzíven és hosszantartóan hidratálja a bőrt

lau822

2024. február 19.

szerintem legjobb arcmaszk drogériában és konkrétan egy csoki áráért, én imádom, évek óta csak ezt használom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 19.

lucus999

2024. február 12.

tipikusan az a termek amit ha dm-be jarok mindig rogton bedobok a kosarba, a szerumjaim mellett egy extra hidratalas mindig jol jon es ez az en erzekeny boromet sem irritalta sot nagyon kellemesen hidratal es regeneral!! ar-ertek aranyban verhetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 12.

Candy21

2024. február 4.

Imádom nagy kedvencem szuperül megnyugtatja és hidratálja a bőrt. Irritációt nem okoz mindig újra veszem ha dmbe járok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 4.

Heni96

2024. január 26.

Remek összetevőket tartalmazó maszk. Ár értek arányban tökéletes !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

Remek összetevőket tartalmazó maszk. Ár értek arányban tökéletes !

Mila85

2024. január 22.

Én 5 darabot veszek egyszerre. Szerintem is szuper alap maszk, főleg akinek nagyon kell a hidratálas. Abszolút hasznosak ezek a maszkok heti 3-4 alkalommal teszek fel masfelet is. Nyugtat hűsítő , és valóban tobb alkalomra is elég de én sokszor a testemre kenem el ami marad a tasakban

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 22.

redmoon

2024. január 1.

Nagyon jó vétel, bátran ajánlom mindenkinek. Kellemesen hűsít, hidratál, irritációt egyáltalán nem okoz. Masszív mennyiségű szérum van benne, én simán használom kétszer. Amikor kiveszem a maszkot, lehúzom róla, amit lehet, aztán használat után visszateszem a tatyójába, lezárom és irány a hűtő. Pár nap múlva használom megint, teljesen jó. De ha száraznak is érezném, megküldeném pár csepp vízzel, hialuronsavval, aztán puszi. :D Próbáljátok ki, ennyiért ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 1.

kzmdra

2023. december 29.

ennyi pénzért ajándék, néha jól esik feldobni, utána szuper puha a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 29.

ennyi pénzért ajándék, néha jól esik feldobni, utána szuper puha a bőröm.

Zsuzsi216

2023. december 25.

Pozitívan csalódtam ebben a kis maszkban. Jól hidratál, nem okoz semmilyen problémát. Ár-érték arányban szuper! Vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 25.

erdo.lanya

2023. december 18.

Ez a termék tényleg egy ultra szenzitív készítmény, amely az érzékeny bőr minden igényét kielégíti. Nincs benne semmilyen parfum, tartósítószer vagy egyéb más anyag, amely irritálná a bőrt. Nekem, mivel pici orrom van és kicsi arcom, ezért szépen illeszkedett az arcomra. Szinte teljesen beszívta a terméket a bőröm, a maradékot meg ami a tasakban maradt, azt a testemen oszlattam szét.
Kellemes bőrérzetet nyúlt, szépen hidratál, a száraz részeket eltünteti. Ár/érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 18.

g0809

2023. december 5.

Nekem jobban bevált az elődje, habár ez sem irritált, sok rajta a termék nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone