La Roche-Posay

Ár:   2300 Ft, 3300 Ft és 4300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml, 200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2021. február 19.

Ár:   2300 Ft, 3300 Ft és 4300 Ft
Kiszerelés:   125 ml, 200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kíméletesen tisztítja meg a bőrt összetevőinek köszönhetően, melyeket azért választottak ki, hogy tekintettel legyenek az érzékeny bőrre. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, tisztán és felfrissülve hagyva a bőrt. Bőrnyugtató és anti-irritáns tulajdonságú.

Ár: 1000 , Eladó: Pipo1987
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után foxpost
Ár: 4500 Ft , Eladó: Pipo1987
Állapot: Új, bontatlan csomag, Helyszín: Budapest, VI., fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bridddzs

2022. május 14.

Amikor tavaly karácsonykor megjött csomagban a krémjével együtt, ezt anyukámnak adtam,mert az álla alatt apró kiütések jelentek meg és a bőrgyógyász azt javasolta,hogy ezt használja. Amikor otthon voltam akkor én is próbálgattam, de aztán el is felejtődött. Aztán tavaszra hasonló pötyik jelentek meg az arcomon,ugyanúgy mint anyumnak. A barátnőmnél töltöttem pár napot, és nála használtam addig ezt a lemosót. És láss csodát.... kisimult az arcom és a pötyik eltűntek. :,) most rendeltem meg újra, de mostmár én is fogom elhasználni. :) Annyi, hogy télen szerintem nem fogom használni,mert akkor azért sok a szárítást tekintve. De azért 5*

Újra:

Már évek óta csak ezt használom! Gyönyörűen tisztítja az arcomat. Egyébként zsíros, tágpórusú, mitesszeres bőrrel rendelkezem. Az effaclar termékcsalád lemosó, tonik és az arckrémjét használom már 2 hónapja minden nap reggel és este. Néha a hydraene legere arckrémet is bevetem ezek mellé, ha úgy érzem, hogy megfújta az arcomat a szél és egy kicsit jobban ki van száradva. Az arclemosó elengedhetetlen része a rutinnak. Ha úgy alakul, hogy pl. nyaralás miatt mást használok, egyből nem jó a komfortérzetem. Már nem szeretek más lemosóval kísérletezni. Én mindig a 400 ml-s pumpás verziót vásárolom meg. Szerintem árban is szuper. Egy fél évig nekem biztosan kitart, reggeli és esti használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 14.

Újra:

Dorkuci

2022. május 10.

kb fél-1évig használtam ( egy 200 ml-s tubust). Számomra életem legroszabb arclemosója lett, olyan lett utána a bőröm mint a pergamen. Sosem vettem újra, a végét ki is dobtam. Lehet pattanásos/zsíros bőrre jó, nekem ez túl sok volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

viva885

2022. április 7.

UPDATE
Körülbelül már a felét elhasználtam, mikor észrevettem hogy száraz foltok vannak a szemem körül, a fülemnél, és a nyakamon.. pedig mindig rendesen lemostam és utána hidratáltam.. úgyhogy visszavettem a használatából. De ezek után biztosan nem veszem újra, mert nem tudom kihasználni.

Nagyon szeretem, hogy olyan "krémesen habzik" , és elég egy kicsi is belőle, nem kell sokat nyomni. Tény, hogy nekem is nagyon szárít, de ha egyből hidratálok utána akkor egyáltalán nincs semmi gond vele. Én még annak is örülök, hogy nem csípi a szemem mialatt lemosom, (mert elég kényes mindenre, és kb majdnem minden termék allergiás reakciót vált ki). Még csak két hete használom, úgyhogy olyan nagyon nagy változást még nem tapasztaltam, de alakul. Persze biztos többet segítene ha nem gyilkolnàm magamat állandóan xd.. Bizakodó vagyok a termékkel szemben ezért nekem eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

UPDATE

sztikke

2022. március 25.

Ez az arclemosó számomra egy nagy NEM. Rendelés mellé kaptam ajándékba, gondoltam kipróbálom, nincs túl sok összetevője. Aha, az SLS túlszárította az arcomat, a mű citromos tisztítószer szagától meg egyenesen émelyegtem, alig vártam, hogy lemossam az arcomról. Pár használat után inkább továbbadtam rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 25.

Gevelin

2022. március 10.

Érzékeny bőrre vásároltam de nem vált be..pattanásokat okozott, nagyon csúnyán kipattogott a bőröm tőle, elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

ahorvathadrienn

2022. január 27.

Iszonyatosan szárít, ezért használhatatlan az amúgy zsíros bőrömre...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 27.

Iszonyatosan szárít, ezért használhatatlan az amúgy zsíros bőrömre...

Mesike15

2022. január 25.

Géles állagú, könnyen felhabzik, nem hagy semmilyen filmes réteget lemosás után mint pár korábbi lemosóm. Sminket is szépen leszedi, egyetlen hibája, hogy picit szárít, de megfelelő hidratáló mellett nem okoz gondot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 25.

dunaimano

2022. január 24.

A habzó arclemosó definícióját konkrétan ez a termék testesíti meg. Kinyomva vizes-géles, folyékony állagú a termék, de pillanatok alatt olyan hab keletkezik belőle, hogy levegőt alig kap az ember lánya. Próbáltam kevesebbet nyomni, de csak annyiban segített, hogy gyorsabban le tudtam mosni, ezáltal hamarabb jutottam újra levegőhöz. Ez a hab ilyen vizes állagú hab, nem olyan, mint ami szappannal vagy tusfürdővel keletkezik. Nem egy világvége rossz termék, a szalicilsav szépen tisztítja a bőrt, nincs illata, és habzó létére nem is szárít annyira nagyon. De tuti nem választanám még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

Effa

2021. november 16.

A kombinált bőrömet szoktam vele lemosni reggelente. Egy kis kiszerelést kaptam ajándékba, aminek a vége fele járok és meg vagyok elégedve vele.
Parfümös, de semmi extra, kellemes arclemosó illata van. Enyhén habzó, géles állagú. Irritációt egyáltalán nem tapasztaltam. Árban találtam számomra megfelelőbb lemosót, de ez is újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Adrienn6

2021. október 3.

Pár napig pattanásaim voltak tőle, de megszokta a bőröm, azóta teljesen jól működik. Használat után rögtön hidratálok, így nem baj, hogy egy kicsit szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

Hidratálók: PEG-8, Zinc PCA, Caprylyl Glycol