La Roche-Posay

Ár:   2300 Ft, 3300 Ft és 4300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml, 200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. április 3.

Ár:   2300 Ft, 3300 Ft és 4300 Ft
Kiszerelés:   125 ml, 200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kíméletesen tisztítja meg a bőrt összetevőinek köszönhetően, melyeket azért választottak ki, hogy tekintettel legyenek az érzékeny bőrre. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, tisztán és felfrissülve hagyva a bőrt. Bőrnyugtató és anti-irritáns tulajdonságú.

La Roche-Posay Effaclar Gél - 50 ml
Ár: 1000 Ft , Eladó: mizantrop
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó - 50 ml
Ár: 1000 Ft , Eladó: mizantrop
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

dkitti87

2020. június 29.

Update: Nem hasznalom, a fiok melyen csucsul. Ujra kezdtem a Foreoval, es rajottem miert nem hasznaltam eddig:1. A parfum ami benne van. 2. Szaritja a boromet, huzodik a masodik hasznalat utan. Le kell vonnom a pontbol, sajnalom hogy parfummel tomik tele.

Én is duóban vettem a krémmel, már 2x újra vásároltam viszont mióta találtam jobb pattanás elleni készítményeket és más lett a bor ápolási rutinom azóta csak heti 1x-2x használom. Kevés kell belőle, jól habzik és sima tiszta bor érzetet ad, picit szarit, semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Dominikay

Korcsoport: < 18
2020. június 20.

Pumpás verziója van meg nekem és 2 hét használat alatt már látni az eredményt. Tökéletesen tisztít, a pattanások kezdenek teljesen eltűnni. Látom sokan írják hogy szárít ,de ez nem hidratálós tisztító, ezért mindenképpen kell hozzá egy hidratáló, mert anélkül enyhén szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 20.

Lizz07

2020. június 13.

A bőrgyógyászom javasolta ezt a lemosót, amikor a pattanásaim miatt jártam hozzá. Azóta párszor elkalandoztam, de néhány hónapja visszatértem hozzá. Nem irritál, megfelelően tisztít, az enyhe sminket önmagában is leszedi. Igaz, már nem kell kezeltetnem a pattanásaimat, mert a doktornő által felírt kencék és gyógyszer bevált, de a kombinált bőröm nagyon szereti és a nagy, pumpás kiszerelés sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

tinkerbell25

2020. június 10.

Hosszú ideje bevált kedvenc arctisztítóm, a kisebb kiszerelés nálam kb fél év alatt fogy el, mindig újraveszem :) Szépen leszedi a micellás víz után fennmaradt maradék sminket, jól tisztít, nincsen semmi illata, ami nálam nagy pozitívum. Szeretem a géles állagát, nem habzik túlságosan. Egy csillagot csak azért vonok le, mert úgy vettem észre, hogy egy picit azért szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

PrincessBell

2020. június 2.

Átlátszó, számomra borzalmas illatú lemosó. Akkor veszem elő, amikor kezd elszabadulni a "hormonális pokol", ekkor nagyon jó szolgálatot tesz. Jól habzik, kevés elég belőle, a 200 ml szerintem elhasználhatatlan lenne számomra akkor is, ha mindig ezt használnám arclemosásra.
"Békeidőkben" sok volt az arcomnak, szárította rendesen.
Csak akkor veszem újra (elfogyni nem fog, max lejár a szavideje), ha megint össze lesz csomagolva a duo+ krémmel, magában nem adnék ki rá ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

"Békeidőkben" sok volt az arcomnak, szárította rendesen.

kovacsnikoletta92

2020. június 1.

A nagyobb kiszerelésű, pumpás verziót vettem meg, a matt (éjszakára) és a duo+ (nappalra) krémekkel együtt használtam.

Nem tapasztaltam semmit javulást az acknéimon, de a legfőbb változást nem is az arclemosótól várom.
Szépen tisztít, valamennyire szárít, ha nem kenem be utána az arcomat hidratálóval, akkor egy picit húzódik a bőröm.

Az illata kellemes, ugyanaz, mint a teljes termékcsaládnak.

Ha egyszer elfogy (kb 3 hónapja használom napi egyszer, egy nyomással) és nagyjából az 1/6 része hiányzik, nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Az illata kellemes, ugyanaz, mint a teljes termékcsaládnak.

kVivi

2020. május 31.

Anno az arcbőrömet, a mellkasomat és a vállaimat is ezzel varázsoltam tökéletessé. Ennek a terméknek és a hozzátartozó krémekkel csodákat művelt a tini bőrömmel. Hosszú évekig használtam, mára már elhagytam, mivel hála ennek a számomra csodaszernek az aknéknak rég búcsút intettem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

cseszter99

2020. május 27.

A patikában csomagban tudtam hozzájutni 1 termék áráért (Effaclar Duóval együtt) és nagyon bevált. Rendkívül alaposan tisztít, utána egy alapos hidratálást én szükségesnek érzek, de nem okoz húzó, szárító érzést. Az illata sem irritáló, kevés elég belőle és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

NRbk24

2020. május 26.

8 hónapja használom az első flakont, egyből mattított, de idő kellett neki, mire leszárította kellően a pattanásos bőröm. Megérte kitartani mellette, csodákat tett az arcommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

csdorii

2020. május 26.

Én nagyon szeretem, az EFFACLAR termékcsalád többi tagjával együtt használom, és nekem nagyon bejött. A bőröm több helyen zsíros, pattanásos, de vannak rajta száraz foltok is, a pattanásos részeket hámlasztja, a szárazat nem bántja. Megszokásból micellás vízzel áttörlöm az arcom, és utána használom a lemosót, hogy teljesen tiszta legyen az arcom. A legnagyobb kiszerelést vettem (400 ml), de 3 hónap alatt még a fele sem fogyott el, talán a 3/4-nél járhatok , pedig napi 2x használom (amikor nem felejtem el reggel),szóval nagyon sokáig elég, kevés is elég belőle, szépen felhabzik, jó befektetés.

Hidratálók: PEG-8, Zinc PCA, Caprylyl Glycol