La Roche-Posay

Ár:   2300 Ft, 3300 Ft és 4300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml, 200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2021. február 19.

Ár:   2300 Ft, 3300 Ft és 4300 Ft
Kiszerelés:   125 ml, 200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kíméletesen tisztítja meg a bőrt összetevőinek köszönhetően, melyeket azért választottak ki, hogy tekintettel legyenek az érzékeny bőrre. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, tisztán és felfrissülve hagyva a bőrt. Bőrnyugtató és anti-irritáns tulajdonságú.

Ár: 1000 Ft (+ pk) , Eladó: clara12
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel / előre utalás + foxpost, MP

viragka

2021. április 18.

Zsíros bőröm van, így mikor kaptam a rendelésem mellé egy kis tubusos mintát gondoltam kipróbálom. Első pár hétben jól is működött aztán kis fehér pattanások kezdtek megjelenni a bőrömön. Csak ez a termék volt új a rutinomban és el is múltak mikor visszaváltottam cerave-ra szóval biztos, hogy ez volt a ludas:( kár pedig szépen tisztított

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

Medve21

2021. április 12.

Több falkonnal elhasználtam, nagyon szeretem. Szépen tisztít, bár egy picit szárít, szóval hidratáló nem árt mellé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

toronyaszandi

2021. április 11.

Egyszerűen imádom! Friss, tiszta érzést ad. Nagyon gazdaságos! 4 hónapja megvan és még bőven van benne, pedig napi szinten használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 11.

Viia

2021. április 11.

Most vettem újra 400 ml kiszerelésben. Részben mert megvagyok elégedve vele. Volt pár arclemosó amit nem bírt a bőröm. Ezzel nincs baj, tetszik az állaga, hatásos. Másrészt pedig a kiszerelés, az adagolóból pont annyit lehet kinyomni amennyire szükség van.
A La roche termékek eléggé megbízhatónak bizonyulnak, kissé drága,de eddig nem bántam meg hogy ezeket a termékeket választottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

nurcmurc

2021. április 10.

Jol tisztit, egy tubussal hasznaltam el eddig belole, es egy kovetkezo tubus a megbontast varja. A tubus adagoloja praktikus, nem lehet veletlenul tul sokat nyomni belole, igy igen takarekos.
Borproblrmaim nem igazan vannak, a borom allapotan nem rontott.

Furcsa, kellemetlenbe hajlo szaga van, egy ido utan hozzaszoktam. Reggelente Foreo nelkul, estenkent Foreoval hasznaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Borproblrmaim nem igazan vannak, a borom allapotan nem rontott.

fruzsina18

2021. április 10.

Megvagyok vele elégedve, borgyogyasz ajánlotta.
Hormonális probléma miatt nagyon csúnya lett rövid időn belül az arcbőröm. Ezt a terméket minden nap használom és segít kordában tartani a pattikat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

Megvagyok vele elégedve, borgyogyasz ajánlotta.

violakulcsar

2021. március 24.

Másfél éve használom ezt az arclemosót, és azóta sokat javult a bőröm. Egyedül a parfüm ami nem tetszik benne, azon kívül gyengéden tisztít, jól habzik és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Rami27

2021. március 22.

Minden reggel és este használom! Már többször megvásároltam a nagyobb kiszerelést. Szépen tisztítja a problémás bőröm. Elengedhetetlen a napi rutinomban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

szviki960127

2021. március 17.

Nagyon szeretem , nagyon jól habzik és jól tisztítja az arcot a makacs sminkektől is. Már nem 1x rendeltem és a barátnőm is rákapott azóta kedvencünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

dorax

2021. március 9.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Anno a bőrgyógyászom ajánlotta, amikor először előjott az akném, azóta is ezt használom. Kellemes az illata, jól habzik és teszi a dolgát. Az viszont igaz, hogy kiszáritja a bőrt, rendesen hidratálni kell a használata után, de nálam ennek ellenére is befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Hidratálók: PEG-8, Zinc PCA, Caprylyl Glycol