The Silky Way

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: indiigo, Módosítva: 2022. augusztus 1.

Kategória:   Hajápolók

• Selymes, fényes és egészséges haj
  • Hosszan tartó védelmet nyújt a hajadnak
  • Kezeli és megújítja a gyenge, sérült hajat

The Silky Way hajhullásra való csomag
Ár: 10.000 , Eladó: Lunaria5
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp szolnok, fizetés: Banki utalás, személyes, posta
The Silky Way Hajhullás csökkentő csomag+5 termék
Ár: 15.000, csere is érdekel! , Eladó: Lunaria5
Állapot: Van amelyik bontatlan van amelyik 2x használt, Helyszín: Szolnok/ Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost..

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

eszter3012

2022. november 24.

ilyen híg állagú hajmaszkkal még életemben nem volt dolgom, nagyon gáz. az illata jó, de már bánom, hogy megvettem, mert amúgy nem tud többet pl egy Garnier Hair food maszknál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 24.

katatnczr

2022. november 22.

A balzsammal együtt használom, minden hajmosásnál. Egy részleges szőkítés eredménye lett a szálkás, száraz, borzos hajvég. Elképesztő rövid idő alatt látszott már a pozitív hatása. Sokkal kezelhetőbb, selymesebb a haj. 15-20 perc után mosom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 22.

Ritasallai

2022. november 19.

Sajnos nem vált be. Elnehezítette a hajam, hiába mostam ki belőle rendesen…

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 19.

Sajnos nem vált be. Elnehezítette a hajam, hiába mostam ki belőle rendesen…

Colormonkey

2022. november 11.

Puha és illatos lesz tőle a hajam. Hajmosás után felteszek egy diónyi adagot, és 15 perc után mosom le, nekem így nagyon bejön. 5/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 11.

Yvaine

2022. október 7.

Én nem igazán tudom ez a pakolás mire jó... Mert nekem pl csak borzasztóan gubancos lett tőle a hajam... Nincs nagy kedvem tovább használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 7.

olahzsofia6

2022. augusztus 2.

Nagyon szeretem, érezhetően puhább tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 2.

Nagyon szeretem, érezhetően puhább tőle a hajam.

Axela8

2022. július 17.

Az égvilágon semmi pozitívat nem csinál a hajammal csak szárítja. Utálom, ahogy a többi terméküket is. Totális pénzkidobás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 17.

pont

2022. június 14.

samponnal, balzsammal, leave-innen egyutt hasznalom, szoval kicsit nehez onmagaban velemenyezni a maszkot, de nekem talan megis ez a kedvencem a szettbol.

mar vizesen erzem, hogy sokkal selymesebb utana a hajam es konnyebben ‘siklik’ a kezem kozott. szardas utan pedig tenyleg dob rajta, puhabb, fenyesebb, szebb az osszkep. bar csodaszernek azert nem neveznem. de ez egy jo maszk szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

urania24

2022. április 28.

Egy ideje nem sajnálom a pénzt drága hajpakolásokra, mert a drogériás termékek sajnos nem elég jók (vagy az én hajam extra töredezett és vastag)... illetve van egy fura kísértés bennem a hype-olt termékek kipróbálására, hogy "na tényleg olyan jó?". Ez tényleg elég jó! Nem győzöm simogatni a hajam utána! Remélem nem szokik hozzá a hajam (mint sok elődjéhez), majd még update-elek pár hónap múlva. Egyelőre kap 5 csillagot, igaz, hogy nem önmagában hanem a balzsammal és a hajspay-el együtt használtam és még utána rámentem a Joico-s hajvasalómmal is, de na - selymesebb és fényesebb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 28.

jubileum

2022. április 23.

Meg vagyok lepődve :D Tényleg nem sok jóra számítottam miközben irreálisan hosszan bontottam le a rátekert bakelitszagú ragasztószalagot, de aztán kipróbáltam. Géles, mégis zsíros, viaszos állaga van, kb egy evőkanálnyit oszlattam el a hátközépig érő hajamon apró részetekben. Nem volt nehéz használni, és ennyi mennyiség elég is volt, talán még kevesebb is okés lehet. 20 percig hagytam, fenn aztán lemostam, de nem tudtam rögtön rátérni a balzsamra, nem éreztem a hajam zsírtalannak, pedig előtte megmostam, így csak a tetejére azért felraktam egy kevés sampont, mert ilyenkor mindig tartok tőle, hogy új hajmosás lesz a dologból. Egyébként több helyen olvastam, hogy sokaknak hamar zsíosodott utána ahaja, szóval ezért is gyanús volt hogy inkább rámostam enyhén.

A hajvégeket nem feltétlen tulajdonítanám neki, mert olaplex olajjal is meg lett támogatva a dolog, de a hajam felső részén nem használtam mást, és így első használat után is gyönyörűen fénylik, puha és egészséges kinézetű. a balzsamot és a sprayt most nem tettem fel mellé, balzsmaból a szokásosat használtam, amiről tudom mit tud, mert látni akartam a maszkot magában (najó a sampont azért használtam mellé) és ha valaki nem akar nagy boxot venni, akkor szerintem csak ezzel magában is lehet próbálkozni, mert ez tudott szép eredményt hozni, így magában is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.