Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Szappanok

Óceán illattal.

Kiszerelés: 500 ml

Violet 1

2014. szeptember 26.

talán ezt a szappant szeretem a Balea folyékonyok közül a legjobban. először a színe fogott meg,aztán az illata és hát a puha kéz elmaradhatatlan.elég sokáig érezni az illatot is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Kimi

2014. március 16.

Nyári illat és külső. Nagyon szerettem, lehet hogy egyszer újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Nyári illat és külső. Nagyon szerettem, lehet hogy egyszer újraveszem. :)

tittus

2013. október 12.

Én is dekorációs elemnek vettem :D egyébként jól tisztít, és nem szárítja a bőrömet, viszont kicsit gyorsan fogy :(. Nekem az illata olyan férfias, de ez tök szubjektív :D. Szokásos Balea-minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Bibus

2013. augusztus 15.

Nem szárít, igazi nyárias az illata. Szerintem nagyon jó szappan. Bár kertészkedés után nem ezzel próbálkozom.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

simple

2013. augusztus 11.

Én nagyon szeretem, nagyon jól néz ki, finom az illata, kellemes lágy az állaga. Én is gyakran mosok kezet, de nem szárít. Biztos, hogy fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 11.

lilly77

2013. augusztus 9.

Vidám színű, nyárias kis darab, tényleg nagyon jól mutat a mosdókagylón, hatalmas mennyiséget kapunk az áráért, mindenképp megéri. Az én kezemet picit szárítja, de nem vészes, jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Az illata sokáig nem tudtam mire emlékeztet, aztán eszembe jutott: volt régebb egy masszírozó fejű Balea tusim, na annak is ugyanilyen illata volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

jibjab

2013. augusztus 1.

Imádom az illatát, a színét, ami szuperül mutat a fürdőszobában és szerintem ennél több pénzt felesleges kiadni egy kézmosóért. Igazi nyár feelingje van. Egy kicsit szárít, de lehet, hogy csak én mosom gyakran a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 1.

cila

2013. július 16.

Fincsi illat,nyárias csomagolás,olcsó,dekoratív a fürdőszobában...szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 16.

Fincsi illat,nyárias csomagolás,olcsó,dekoratív a fürdőszobában...szeretem.

Emily

2013. július 16.

Konyhába vettem, nem kevésbé prózai okból esett rá a választásom. Illik a színe a berendezéshez :-) :-) Egyébként egy viszonylag kellemes illatú szappan ami végzi a dolgát, tehát tisztít. És még ráadásul nagyon olcsó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 16.

Gladys

2013. június 28.

Nem tudom az óceánnak milyen illata van, de ennek a szappannak nagyon finom. Se nem túl erős, se nem gyenge, olyan kellemesen friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.