Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 13.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Aloe verával, kellemes, gyümölcs illatú meleg gyanta, mely selymes, sima bőrt eredményez, akár 4 héten át.

Alkalmazási területek: láb, kar, hónalj, bikinivonal.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 1500 , Eladó: kviragl
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest vagy Debrecen előre megbeszélt időpontban, fizetés: Személyes átvétel
emese98

2019. május 19.

Szerintem már én is az új csomagolást használom, hiszen nemrég vásároltam. Nekem nem folyt szét sehova, nem csöpögött. A karomra használtam, szépen leszedett mindent. Néha újra kellett melegítenem, de teljesen meg voltam elégedve vele. Az illata egyébként csak a tubusban érződik, felkenve már nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

tillisilli

2018. augusztus 24.

Németországban egy újabb fajta patront (új dizajn) lehetett kapni idén nyáron ugyanezzel a gyantával és csomagolás-dizájnnal. Ugyanúgy vízfürdőbe állítós, hamar felemelegedős, és van benne egy fapálca valami színváltós cuccal ami megmondja ha túl forró a gyanta (ezt sose használtam).

A cucc nem folyik annyira orrán-száján, ámbár a görgő néha letekeredikamikor felkenem a gyantát, főleg amikor már kevés van benne, de még vissza lehet tekerni. A cucc sem lesz annyira nagyon folyós.

Egészében teljesen jól használható, nem érzem, hogy rosszabb lenne, mint a szokványos meleggyantám - mindent le tudtam vele szedni ugyanúgy (nem tökéletesen de ezt a meleggyantával se érem el soha).

Viszont hatalmas előnye a sima meleggyantához képest, hogy vízzel lemosható, nem kell olajozni, kijön a törülközőből stb. Ha a kezem ragad (és ragad!) elég gyorsan lemosni vízzel.
Illetve a sima meleggyantám felmelegedési ideje a hagyományos gyantamelegítőben kb 2-3 óra, a vízfürdős gyantáé 5 perc?
Intim részeket is egész jól leszedte.

Sztem megéri, az ára szuper, mármint pl a weet termékekhez képest.

Kb 10% a végén maradt a patronban nekem, amit nem tudtam kivarazsolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Intim részeket is egész jól leszedte.

Sztem megéri, az ára szuper, mármint pl a weet termékekhez képest.

Kb 10% a végén maradt a patronban nekem, amit nem tudtam kivarazsolni.

sayuri

2018. július 2.

Korábban csak hideggyantát használtam, meleg gyantát a kozmetikusra hagytam, de gondoltam, egy próbát megér. Való igaz, annyit meg is ért. Nem volt borzalmas, mivel végül is a dolgát végezte, de folyt mindenfele, szóval szigorúan fürdőszobában végzendő a művelet, és semmiféleképp sem szőnyegen! Sajnos a rövidebb szőrszálakkal sem sikerült megbirkóznia. Valamit a tubus végét sehogy sem tudtam kicsikarni belőle, így kb. másfél alkalomra volt elegendő egy. Azt hiszem, maradok a hideggyantánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

aalexaa

2018. június 22.

Nincs nagy tapasztalatom az otthoni gyantázásban, évekkel ezelőtt gyantáztattam rendszeresen kozmetikusnál, azóta epilátort vagy borotvát használok. Viszont a múltkor vettem akciósan hideggyanta csíkokat és a nehézségek ellenére is nagyon meg voltam elégedve az eredménnyel, gondoltam szintet lépek. A véleményeket sajnos csak azután jutott eszembe elolvasni, hogy már megvettem. Nem mertem nagyon felmelegíteni, mert sokan írtátok hogy folyik mindenfelé. Így viszont nagyon nyomni kellett, nehezen jött belőle, de megoldható volt. Egész szépen kiszedte a szőrszálakat, és nagyon tetszik, hogy vízzel lemosható. Viszont sokkal időigényesebb volt, mint a hideggyanta csíkokkal, ráadásul a két lábszáramra majdnem a felét elhasználtam, pedig pont azért vettem, mert hogy ez majd milyen sokáig elég lesz. A fő problémám viszont az, hogy mindkét lábam tele lett pici pattanásokkal, begyulladt szőrtüszőkkel, több nagy, mély göb is lett mindkét lábamon. Mivel ugye azért szőrtelenít az ember, hogy bátran mászkálhasson rövidgatyában, így meg három napig takargathattam a lábszáramat, ráadásul pokolian fájt is és még mindig sebes valamennyire, így ez hatalmas negatívum. Nem tudom, mit csinálhattam rosszul :( Ráadásul mostanra már szőrösnek érzem a lábam (három nap telt el!) A maradékot még elhasználom, de nem veszem újra és senkinek nem is tudom ajánlani. A kezdőknek hozzám hasonlóan nehéz lehet, a profibbak meg valószínűleg más hátrányait fogják tapasztani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

HardCandy092

2018. április 21.

Szerintem meglepően jó termék. Sima gyantát használok, de kipróbáltam, hogy ez milyen. Nekem ugyanolyan jól teljesíett, mint a sima gyanta, pluszpont, hogy vízzel lemosható. Az valóban hátránya, hogy ügyeskedni kell, hogy ne folyon mindenfelé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

adrienn8888

2017. november 11.

Ha lehetne minusz 10-et adnék.Egy nagy nulla ,orrán száján folyik ki,kuka az egész. Az ilyen 400-500 ft-os sima zacskóban kapható patronok ezerszer többet érnek!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

ildikotrk

2017. június 8.

Szornyu.
Pedig annyira probaltam szeretni. Amilyen gyorsan felmelegszik es folyossa valik, olyan gyorsan vissza is szilardul. Nagyon sok szalat kihagy, ketszer, haromszor is at kell menni egy-egy teruleten.
Maradok a kozmetikusnal vagy a veszhelyzet-borotvalasnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Szornyu.
Maradok a kozmetikusnal vagy a veszhelyzet-borotvalasnal.

quika

2016. november 9.

Semmire nem jo, oriasi nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Semmire nem jo, oriasi nulla.

kfruzsi

2016. július 1.

Nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Nem vált be.

Lilluska

2016. június 24.

Nekem sajnos nem vált be. Folyik, ragad...és nem szedi ki a szőrszálakat. Pedig szerettem volna ha beválik, mert nagyon jó áron kapható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glucose, Glycerin, Propylene Glycol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.