Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csefylillus, Módosítva: 2013. április 11.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Vízben oldható. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

A doboz tartalma: 250 ml gyanta tégelyben, 1 db spatula hőmérséklet-jelzővel, 10 db többször felhasználható lehúzócsík, részletes használati útmutató.

Bibi

2014. május 21.

Hat kiprobaltam, de nagy csalodas volt. Semmit nem szedett le, pedig nem en vagyok a jeti, egyaltalan nem eros a bundam. Tul draga volt ahhoz,h a szemetesben vegezze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

fairynorah

2014. január 21.

Elsőre sokalltam a ~1900ft-os árát, de aztán úgy voltam vele,hogy 250ml van hozzá ,10 lehúzó plusz a "ne égessem meg magam"-spatula, míg ha külön vettem volna mondjuk egy x-epiles sima gyantát meg hozzá vmi lemosót vagy bababolajat,plusz még lehúzót,akkor többe jöttem volna ki,kevesebb anyaggal...Na ennyit a gazdasági dolgokról.
A leírásban az áll (kint a dobozon nincs feltüntetve!),hogy ne használjuk hónaljra,fülre, arcra,mellre, szemöldökre,bikinivonalra vagy intim területre....én meg nézek,hogy akkor kb csak lábra jó meg karra -.-' Egy életem,halálom, nekem márpedig ODA kell.
A melegítése a leírtak szerint, könnyedén zajlott. Az illata és a színe málnás, megvallom őszintén míg a vízfürdőben melegítettem egy hajszálon múlt,h ne nyaljan meg,annyira elfelejtettem,hogy ez GYANTA. :D
a kis spatulán található jelző kör jól látható módon kifehéredik,ha túl forró még a gyanta. Hintőpor és uccu neki: a terület nehézségét figyelembe véve,plusz azt,hogy nem vagyok kozmetikus teljesen jól állta a sarat, egy olyan 90%-os hatékonyságot mondanék első körben. Nekem nem tűnt gazdaságtalannak a felvitele, ugyanannyi fogyott,mint másfajta gyantából. A felhordási mennyiséget úgy jellemezném,hogy olyan volt,mintha dzsemet akarnék vékonyan felkenni...totálisan :D elég bizarr is volt :D lemosni álom könnyű volt a zuhany alatt (y) na, ezért szeretem én a cukorgyantákat :)))
A lehúzótextileket pedig egyből ki tudtam mosni, szóval aki nem is zölden gondolkozik,hanem csak takarékosan,annak is megéri ez a szett (y)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

csefylillus

2013. március 16.

Kipróbálva. Ez az első alkalom, hogy meleggyantát használtam (nyilván kozmetikust leszámítva). Alkalmanként használtam hideggyantát, ahhoz viszonyítva ez sokkal kevésbé fájdalmas. Ezenkívül hatékony is, ahol alkalmazod, ott szépen működik. Mivel más meleggyantával még nem próbálkoztam, ezért egy 4-est adok, aztán majd talán kipróbálok más termékeket is. Negatívum, hogy szerintem elég gyorsan fogy, és ahhoz képest csak 10 db lehúzócsík van hozzá. Ebből 7-et elhasználtam, a gyantának viszont több, mint a felét.
Ha valakinek van tapasztalata ezekkel kapcsolatban, akkor az árulja már el, hogy mennyire kellene ezt vastagon használni?

Egyébként ajánlom, mikróban fél perc alatt felmelegszik, utána párszor nem árt rámelegíteni, ezen kívül pozitívum, hogy vízzel lejön bárhonnan, nem kell hozzá az olajos kendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glucose, Glycerin, Propylene Glycol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.