Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. május 14.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Friss, dinnye illatú folyékony szappan.

Kiszerelés: 500 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sailorluna

2018. szeptember 5.

csoda finom illata volt, jól tisztított és habzott, de kicsit szárította a kezemet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

AppleMaple

2016. június 6.

Finom illata van, a célnak megfelel és nem drága. + 2014 tavaszára emlékeztet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Finom illata van, a célnak megfelel és nem drága. + 2014 tavaszára emlékeztet.

Mira8

2015. január 16.

Nagyon tetszik az állaga, az én kezemet nem szárítja és szerintem rágógumi illata van :D ja és olcsó volt, 260Ft körül vettem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

black_cico

2014. július 31.

nem szaporítom a szót, ugyanolyan jó kézmosó, mint a többi ilyen Balea-s, könnyen lemosható és tisztít, más nem is kell ide, én az ötöst a flakonra adom, mert az megint nagyon "néphülyítő" tetszik nagyon, az illata meg.. háát ugyanaz a mű dinnye, mint a tusinál, ott se voltam elragadtatva, de ebben a kiszerelésben legalább nem csődül az orrodba, így kibírható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

redli.alma

2014. július 12.

Ugyanolyan jó mint a tusfürdő társa :) egyértelműen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 12.

Ugyanolyan jó mint a tusfürdő társa :) egyértelműen 5*.

Christi

2014. június 29.

végre végre végre találtam én is ilyet, rögtön meg is vettem, az illata nagyon kellemes, pont mint a tusfürdő párjának. nagy kiszerelés, jó ár, nem szárít. picit gyorsan fogy de ezt elnézem neki. lehet, hogy veszek még egy flakonnal mert limitált kiadásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

emma69

2014. június 1.

Nagyon finom, imádom, olyan elég zsuvi(rágógumi :) illata van , de nekem bejön

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Nagyon finom, imádom, olyan elég zsuvi(rágógumi :) illata van , de nekem bejön

Gladys

2014. május 28.

Nem szárít, finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Nem szárít, finom illata van.

riella1994

2014. április 24.

Nagyon finom az illata és nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Nagyon finom az illata és nem is szárít.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid