Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 29.

Kategória:   Testápolás

Limitált kiadás.

Frissítő testpermet dinnye illattal.Nem képez filmréteget a bőrön.

TheNancy07

2019. február 6.

Anyukám nagyon szereti ezeket a testpermeteket, neki vettem ezeket leginkább. Nagyon jó frissítő hatású, főleg nyáron a nagy melegben. Illatuk nem túl tartós, de nekem pont elég, mert a parfümöt nem nyomja el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Petra0725

2017. június 7.

Igazán frissítő és nagyon jó illat kár, hogy tíz perc után már nemsokat érezni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

nagydora911

2017. május 30.

Még múlt nyáron vettem meg ezt a limitált kiadású testpermetet és szerencsére maradt még belőle. Kellemes frissítő/hűsítő hatású, ami ár-értek arányban nagyon jó. Ragacsos érzést egyáltalán nem tapasztaltam a használata során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Ginnie01

2017. február 9.

Nagyon jó az illata,dinnyés de nem annyira édes,inkább friss.Nyáron vettem,júliustól-augusztusig szinte csak ezt használtam:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Angyalkaja

2017. január 5.

Nyárra vettem, most csücsül a szekrényben, szerintem kiöntöm, pocsék! Ragad, csöppet sem dinnyés, nem hűsít, de tökéletes méhcsalogató.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Enkelenke

2016. augusztus 16.

Aki erre azt mondja, hogy dinnye illatú, az még nem szagolt dinnyét....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Aki erre azt mondja, hogy dinnye illatú, az még nem szagolt dinnyét....

0bikbik0

2016. július 29.

Amiért megvettem, arra tökéletesen alkalmas: nyári melegben hűsít, friss illatával felélénkít néhány percre. Nem parfümnek vettem, hogy egész nap illatozzon :-) A benne levő alkohol a párolgásával biztosítja, hogy rövid ideig jobban elviseljem a meleget.
Ragacsos réteget én nem tapasztaltam, ruhán nem hagyott foltot, ha véletlenül rákerült.
Biztos van nála jobb is, de könnyen hozzáférhető, az illata ok, nem túl drága, és a célnak is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 29.

Virogka

2016. július 28.

Nagyon jó az illata, mint a tusfürdőjének. Igazából én is azt tapasztaltam, hogy jó, persze hűsít és megőrülök az illatától, de pár másodpercig tart az őrület... . Mindegy, attól még megfogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Lhoruraii

2016. július 24.

Nagyon finom az illata, de nem tartós. Arra jó, hogy melegben fújogassam magam vele, mert jól lehűt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Captainblonde

2016. július 12.

Tetszik az illata, de nem túl tartós. Akkor inkább TBS testpermet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Tetszik az illata, de nem túl tartós. Akkor inkább TBS testpermet.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol