Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szakállolaj a szakáll és a mögötte lévő arcbőr ápolására.Alkalmas minden szakállhosszra.Gazdag formula napraforgó-,argán-,jojoba-,mandulaolajjal.Gyorsan beszívódik,nem hagy zsíros érzetet.

Ár: 800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: kevés hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
By my Beard szakálolaj 30 ml.
Ár: 900 Ft , Eladó: zsuzsa58
Állapot: Új, Helyszín: Jászberény, Szolnok, személyes átadás, fizetés: Banki előreutalás,postai ajánlott.
Enca

2019. március 11.

Férjem használja, alapdarab. Puhítja a szakállát. Már sokszor újra lett vásárolva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

ERRIIIKKKK

2019. január 3.

Korrekt termék, nagy mennyiség és a kategóriájában meg pofátlanul olcsó darab. Jól puhítja a szőrt és az arc bőrét.
Szívesen újra fogom venni bármikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Szívesen újra fogom venni bármikor.

gondnok

2018. december 15.

Ár-érték arányban verhetetlen. Illata kellemes, bár kicsit gyenge. A bőrviszketést, kipirosodást pár használat után megszünteti, nagyobb szakáll esetén érdemes inkább a bőrre csepegtetni és úgy szétfésülni a szakállon. Reggel és este is használom, nem zsírosodik a bőröm, a szakállam érezhetően puhább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

citabes

2018. október 22.

Szakállas pasas vagyok, 1-2 éve kezdtem el "olajozni". A dm terméke ár/érték arányban verhetetlen olaj. Gyenge édes illata van, szóval rá szoktam cseppenteni más, illatos olajból napközben, azonban este tisztálkodás után csak ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Tumbanu

2018. október 8.

Pár hónapja használom a terméket, és teljesen elégedett vagyok vele. A bőröm nem zsírosodik tőle, nem pirosodik, nem viszket, hamar felszívódik és nem hagy olajos érzést, viszont szépen csillogó, ápolt tőle a szakáll. Az illata konszolidált, kellemes (más illatokkal is ezáltal jól együttműködik). Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

cseri88

2018. szeptember 2.

Barátomnak megvettük, használja is. Bár neki elég sűrű a haja is és szakálla is eléggé jelentős, de beválik neki, ápoltabban néz ki. Néha a hajára is használ. Neki bevált. Pipetta szuper és, ha elfogy, újra tudjuk hasznosítani másra az üvegét. Design írtóra tetszik nekem. Jó termék :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

fairynorah

2018. február 14.

Páromnak vettem meg szettben, de ahogy làtom csak porosodik a polcon, szóval végül én kezdtem el használni hajolajnak 😂 Arra is jó! 😃 szépen hidratál, nem túl sűrű, de csak estére-hajmosás környékére ajánlom az illata miatt (is) 😄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

aalexaa

2018. február 3.

Karácsonyra vettem a páromnak, de elfeledkeztünk róla és csak múlt héten került elő. Kellemes illatú, szép tőle a szakálla és a bőre sem szárad ki alatta. Az itteni vélemények (és a szép összetevők) alapján kipróbáltam az arcomra is, hiába zsíros a bőröm, nem zsírosítja tovább, sőt mióta használom olyan matt reggel az arcbőröm mint még soha:D szépen feltölti a bőrömet, jó érzés használni. A páromnak nagyon száraz bőre van, az orra gyakran hámlik, úgyhogy oda is szoktam neki kenni és tökéletesen orvosolja a problémát. Újravesszük!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

domanybeatrix

2018. január 25.

Ősz végén, tél elején vettem meg a páromnak.
Amikor már picit is hosszabb a szakálla, sokszor hámlik alatta a bőre, erre a problémára keresünk/kerestünk megoldást.
Egyébként lelkesen használja, és azt vettük észre, hogy nem mindig egyformán hat, szerintem ez is függ az aktuális hossztól, de összességében tetszik neki, és segített is, bár a problémát teljesen nem oldotta meg.
Újra meg fogjuk (fogom) venni neki, ha elfogy, de beszerezzük (szerzem) mellé a szakálltisztító habot is, mert egyrészt lehet az a baj, hogy sokszor tusfürdővel mossa a szakállát, másrészt bízom benne, hogy együtt a két termék még hatásosabb lesz.
Én az illatát is szeretem, néha lopok belőle a hajamra, sőt volt már, hogy az arcomra is tettem pár cseppet, amikor az én arcolajam elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Ősz végén, tél elején vettem meg a páromnak.

mazsoletta

2017. december 4.

Egyszerű összetevőlista, kellemes illat, bőrpuhító és tápláló hatás. A pipettás megoldás egy hatalmas plusz pont, így könnyen adagolható, higiénikus és tartós kiszerelés. Enyhíti a szőrnövekedés fázisaiban fellépő viszketést. A design megnyerő, férfias, de kifinomult, a baráti ár csak ráadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil