Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. október 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Eltünteti a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. A szalicilsav csökkenti a pórusokat,  ellensúlyozza a pattanások és mitesszerek képződését, valamint megtartja a bőr nedvességét.

ronin78

2019. április 30.

A saját tapasztalataim szerint jó a hatása ennek az arclemosónak. Elég érzékeny a bőröm, de nem okozott irritációt, és a korábban elég gyakori szőrtüszőgyulladásaim is megritkultak, mostanában nem is volt, vagy ha egy-kettő elő is jön, sokkal enyhébbek, mint korábban. Általában csak este szoktam használni, reggel nem ezzel szoktam mosni az arcomat, de úgy gondolom, hogy ennek az arclemosónak köszönhetően van sokkal kevesebb problémám az arcbőrömmel. Kissé szárít, ez igaz, de ezt egy kis hidratáló használatával ki lehet küszöbölni, szerintem.
Szóval: ajánlani tudom mindenkinek, én nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Szóval: ajánlani tudom mindenkinek, én nagyon elégedett vagyok vele.

Ad-Namah

2018. november 19.

Olyan szépen kiszaritotta a boromet hogy vehetek új arctisztítót, mert ezt még egyszer nem fogom használni. Ilyen száraz a bőröm akkor volt amikor nem használtam arckrémet és télen hagytam kiszáradni. Ezt egy használattal elérte ez a lemosó, pedig az összetevői szerint nem szabadna szárítania.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

citabes

2018. október 20.

Ez a borzalom olyan mint egy folyékony szapapn. Nagyon híg és nagyon szárít, kidobtam a fenébe egy használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

stimea

2018. március 10.

Nemreg vasaroltam meg a volegenyemnek es titkon magamnak is mert a leiras alapjan nem ertem,hogy nokent miert ne hasznalhatnam. Nagyon sokat iger es az osszetevoit elnezve vannak benne olyan hatoanyagok,amelyek segithetnek a pattanasainkon es mitesszereinken (pl. szaliciles-sav) raadasul az ara nagyon barati. (Miert olcsobb,mint a "noi" arclemosok?)
Az illata eleg ferfias de kellemes raadasul hamar elillan. Az allaga eleg folyos ezert ovatosan kell kinyitni mert hajlamos kiszokni. A kedvesemnek is szimpi ez a termek pedig nem szereti a pipere holmikat. Kulonosebben nem szàrit de nyilvan erdemes hidratalot hasznalni utana.
Majd meg updatelek de eddig, rovid tavon szupi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Majd meg updatelek de eddig, rovid tavon szupi :)

p1th0n

2017. november 5.

Kellemes az illata, jól tisztít de, nagyon folyós, ezért könnyen kiszökik az üvegből!
Az ára fantasztikus! (399Ft)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

Az ára fantasztikus! (399Ft)

eveartstar

2017. október 31.

Ez egy nagyon jó pórusösszehúzó arclemosó! Szerintem kicsit szárít minden napi használatra, én naponta felváltva fogom használni egy másikkal, hogy ne szárítsa túl a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 31.

pannababo

2017. január 14.

Nem vagyok feminista, de kíváncsiságból kipróbáltam nőként :D : 399 ft Dm
+arctisztító koronggal viszem fel vizes bőrre
+adok hozzá két csepp jojoba olajat
*szuper tisztítás, mélyrehatóan hatékony, mitesszereknek annyi
*finom illata van
(mindig használok hidratálót, de elég szokásos mennyiség, ergo nem szárít, kedvesem még nem próbálta ki, de vele is teszteltetem , és írok férfi tolmácsolta updatet :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Nem vagyok feminista, de kíváncsiságból kipróbáltam nőként :D : 399 ft Dm
+arctisztító koronggal viszem fel vizes bőrre
+adok hozzá két csepp jojoba olajat
*szuper tisztítás, mélyrehatóan hatékony, mitesszereknek annyi
*finom illata van

milan

2014. augusztus 17.

Nagy részét kinyomtam a csapba, katasztrofális. Illata olyan mint az ecet, a bőrömet szörnyen szárítja, más hatása pedig nincs is. Sokkal jobb ennél a Balea Soft&Clear Ölfreies Waschgel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Tyuki

2013. november 19.

Megvettem a páromnak, mert T vonalban elég zsíros a bőre, és sok a mitesszere. Amíg használta, látható volt a javulás, nagyon szépen mattította az orrát, homlokát, a mitiket is elhalványította. Kb. egy hónap után kijelentette, hogy nem használja többet, mert pattanásokat okozott nála. Én ezt nem vettem észre, de ő tudja... azért amíg használta, én elégedett voltam :) Sajnálom, hogy nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

ct

2013. augusztus 29.

Kb. 3 hete -1 hónapja vettem a barátomnak, 699 forintért.Van gyógynövényes szappanja is, de azt vagy használta vagy nem, ez sokkal kényelmesebb lehet neki, mert minden reggel használja.Már látható a változás, sőt már 2 héttel ezelőtt is látványos volt a javulás. Szépen helyrehozza az arcbőrét, úgyhogy nagyon megérte az árát.Elég nagy adag is ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.